Skocz do zawartości

Zakończenie sezonu 2015 -kemping Wisła Jonidło w terminie 09.10-11.10.2015r.


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę drzewa dostaniemy.Resztę będziemy musieli  dokupić .Jeżeli ktoś ma drzewo pod domem u siebie- to niech zabierze ze sobą trochę.Tam bankowo będziemy siedzieli w jednym miejscu przy dużym zadaszonym grillu i będzie się paliło cały czas.

postaramy się trochę zabrać

LISTA NA DRZEWO????

1. Jożiny 1 worek

2.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niestety nie będziemy na zlocie :-(  sprawy zawodowe są tym razem ważniejsze :-/

Życzymy wszystkiego dobrego i dużo słońca na zlocie ;-)

Szkoda ,że tak wyszło i trzeba iść do pracy.Pozdrawiam i do zobaczenia innym razem :)

 

 

LISTA NA DRZEWO????

 

1. Jożiny 1 worek

2. Romek Maz.- 1 worek

3. ...........

 

Proszę się nie krępować i dopisywać się do listy ,bo bankowo drzewo potrzebujemy  :)

 

Mam propozycję,bo widzę,że nic wspólnie nie zamawiamy,by każda załoga oprócz tego,że przywiezie sobie coś dla siebie na grilla,by zrobiła też od siebie coś na wspólne biesiadowanie :miga:

 

 

Lista potraw :

 

1.Belmondo - sałatka ( szynka,ser,seler,ananas), śledź w oleju ,mufinki -babeczki :)

2.Romek Maz- sałatka ?, ogórki kiszone swojskie

3............

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dopisanie dwoje forumowych nowicjuszy :)

Maciekcz1 - 2 osoby

Witamy nowicjuszy i zapraszamy na spotkanie-wpisałem Was na poz. nr 6  w poście nr 1.

Przeczytaj pozostałe  posty i dopisz się do odpowiednich list,a do kampera dużo można załadować :)

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam propozycję,bo widzę,że nic wspólnie nie zamawiamy,by każda załoga oprócz tego,że przywiezie sobie coś dla siebie na grilla,by zrobiła też od siebie coś na wspólne biesiadowanie :miga:

 

 

Lista potraw :

 

1.Belmondo - sałatka ( szynka,ser,seler,ananas), śledź w oleju ,mufinki -babeczki :)

2.Romek Maz- sałatka ?, ogórki kiszone swojskie

3............

 Andrzej nie figluj zanadto.

Na wspólną biesiadę każdy pewno coś przyniesie.

Ja też nie przyjdę z pustymi rękoma, ale nie wiem jeszcze 

z czym.

Zostaw trochę spontanu i luzu.

 

Nalepki podobno już w drodze. 

Jak je dostanę to jakoś zrobimy tak , aby nikt chętny nie był poszkodowany.

 Andrzej napisz o której orientacyjnie lądujesz w piątek na polu????

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nalepki podobno już w drodze. 

Jak je dostanę to jakoś zrobimy tak , aby nikt chętny nie był poszkodowany.

 Andrzej napisz o której orientacyjnie lądujesz w piątek na polu????

Marek coś w poprzednich postach wspominałeś o poczcie, jeżeli przesyłka z nalepkami idzie PP, to poproś nadawcę o nr przesyłki to na stronie www.poczta-polska.pl można sprawdzić gdzie aktualnie jest przesyłka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista potraw :

 

1.Belmondo - sałatka ( szynka,ser,seler,ananas), śledź w oleju ,mufinki -babeczki :)

2.Romek Maz- sałatka ?, ogórki kiszone swojskie

3Coś wymyślę ale jeszcze nie wiem co njprwdowpodobniej jakąś sałatkę z sałaty :]  tak do grilla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Belmondo - sałatka ( szynka,ser,seler,ananas), śledź w oleju ,mufinki -babeczki :)

2.Romek Maz- sałatka ?, ogórki kiszone swojskie

3. Na cieplo - ala bigos - kapusta, kiełbasa, pieczarki, cebula, przyprawy -dobre i sprawdzone na wielu.

4........

 

Do zobaczenia juz nie długo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie pisania napisał(a) Fruzia - już poprawiam :)

 

Lista potraw:

1.Belmondo - sałatka ( szynka,ser,seler,ananas), śledź w oleju ,mufinki -babeczki :)
2.Romek Maz- sałatka ?, ogórki kiszone swojskie

3.Coś wymyślę ale jeszcze nie wiem co najprawdopodobniej jakąś sałatkę z sałaty :]  tak do grilla

4.Na cieplo - ala bigos - kapusta, kiełbasa, pieczarki, cebula, ..... , przyprawy.
5........

Do zobaczenia juz nie długo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie pisania napisał(a) Fruzia - już poprawiam  :)

 

Lista potraw:

1.Belmondo - sałatka ( szynka,ser,seler,ananas), śledź w oleju ,mufinki -babeczki  :)
2.Romek Maz- sałatka ?, ogórki kiszone swojskie

3.Coś wymyślę ale jeszcze nie wiem co najprawdopodobniej jakąś sałatkę z sałaty  :]  tak do grilla

4.Na cieplo - ala bigos - kapusta, kiełbasa, pieczarki, cebula, ..... , przyprawy.
5 ja myślę o sałatce śledziowej, dobra na wszystko :slina:  :slina:  :slina: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Marek - każdy pewnie coś przyniesie. Coś w stylu ogólno znanej "zagrychy"  :slina:

Może Kasia zdąży zrobić smalec (tzn więcej smalcu bo już jakaś miseczka powstała) to będzie też tzw "sznita z tustym i ogórek".

Skoro lista już jest to dopisuję:

 

Lista potraw:

1.Belmondo - sałatka ( szynka,ser,seler,ananas), śledź w oleju ,mufinki -babeczki   :)
2.Romek Maz- sałatka ?, ogórki kiszone swojskie

3.Coś wymyślę ale jeszcze nie wiem co najprawdopodobniej jakąś sałatkę z sałaty   :]  tak do grilla

4.Na cieplo - ala bigos - kapusta, kiełbasa, pieczarki, cebula, ..... , przyprawy.
5 ja myślę o sałatce śledziowej, dobra na wszystko  :slina:   :slina:   :slina: .

6. Gregorov - smalec, pieczywo, ogórki, coś tam jeszcze (zagrycha)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można jeszcze się dopisać do listy "obecności"?

Proszę o dopisanie nas 2 osoby + pies. Czy pies odpłatnie bo w cenniku nie widzę pozycji?

Czy cena za pobyt była negocjowana czy wg ogólnego cennika?  Dla nas 2 osoby + przyczepa + samochód + daszek + prąd wychodzi tak jak w cenniku kempingu czyli też 50 zł/doba. Pytam tak z ciekawości. Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała korekta mojego przepisu

 

Lista potraw:

1.Belmondo - sałatka ( szynka,ser,seler,ananas), śledź w oleju ,mufinki -babeczki   :)
2.Romek Maz- sałatka ?, ogórki kiszone swojskie

3.Coś wymyślę ale jeszcze nie wiem co najprawdopodobniej jakąś sałatkę z sałaty   :]  tak do grilla

4.Na cieplo - ala bigos - kapusta, boczek, pieczarki, cebula, ..... , przyprawy.
5 ja myślę o sałatce śledziowej, dobra na wszystko  :slina:   :slina:   :slina: .

6. Gregorov - smalec, pieczywo, ogórki, coś tam jeszcze (zagrycha)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.