Skocz do zawartości

Karawaningowe (i nie tylko) artykuły i ciekawostki znalezione w sieci


BJoe

Rekomendowane odpowiedzi

Tak zupełnie na marginesie. Zauważyłem, że przewód 13 PIN od przyczepy to cieniuśki jak chińska podróbka. Ja siedmio-żyłowy miałem grubszy. Jakie tam przekroje są :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, BUMERANG napisał:

Tak zupełnie na marginesie. Zauważyłem, że przewód 13 PIN od przyczepy to cieniuśki jak chińska podróbka. Ja siedmio-żyłowy miałem grubszy. Jakie tam przekroje są :oslabiony:

Nie wiem jakie ta buda ma lampy. Ale kupując lampy ledowe do przyczep towarowych jest tam 0,75mm/2  w opisie w realu wygląda  na mniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że zrobił się tu niezły  bałagan.

TO JEST WĄTEK DO PODAWANIA CIEKAWOSTEK

A nie do dyskusji nad nimi bo w ten sposób zamydlamy wątek i go zaśmiecamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bw81 napisał:

Nie mam pytań! Trzeba mieć naprawdę pecha...

I najgorsze, że to centrum miasta? A przynajmniej wylotówka. W ten weekend jadąc do Krakowa mijałem kilkanaście stad saren i dzików kilka metrów od drogi.

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sarny i jelenie na okrągło przy drodze, ale tak to jest jak się praktycznie w lesie mieszka  i w kapciach można na grzyby chodzić :)  Sąsiad już jedną brykę skasował .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, zwierzaki wchodzą do miast. Kuny - to już plaga (w obydwu samochodach założone tzw. "antykuny", wreszcie przestały szarpać wygłuszenia pod maską, wciągać tam bułki i upolowane ptaki). Sarna - proszę bardzo, o 5 rano pasie się przed bramą. Lis - też parę razy. Jeże - multum, czasem wracając do domu - jadę slalomem. Nie jest to centrum miasta, ale da się dotrzeć właśnie przez takie zarośnięte samosiewem łąki, ciągnące się kilometrami. 

Tym bardziej, jest wiosna, zwierzyna migruje na oślep, w poszukiwaniu sposobności do przedłużenia gatunku, do tego jak już zbliży się do skupisk ludzi, głupieje od nadmiaru bodźców, więc cuda dziać się mogą. 

Ale żeby jeleń tak trafił w moto, to naprawdę, pech, niefart, trudno to inaczej nazwać. 

  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas to samo, i sąsiad z naprzeciwka pół roku temu trafił sarnę motorem kilometr od naszego domu. Motor do kasacji jemu kompletnie nic się nie stało .

drugi sąsiad w przeciągu czterech lat dwa razy fura rozbita przez sarne.

ja mam mniejsze "osiągnięcia" jeden dzik , fura bez strat ale to Nissan Patrol był z lat jak jeszcze samochody robiło się głównie z żelaza ;)

trzeciemu sąsiadowi dziki w nocy bramę zrzuciły z zawiasów przedostając się na wyżerkę na jego ogródek.

u nas w mieście takie widoki  w drodze do domu to nic nadzwyczajnego :]

20180628_232301_resized.thumb.jpg.03718e3dd1392232ef44368f4f88857f.jpg20180628_232235_resized.thumb.jpg.f33038060a4d9d2e94e9003071c9d3b3.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja takie coś znalazłem przy okazji poszukiwania siłowników do klapy bakisty.

https://sklep.mizar.com.pl/klimatyzator-dachowy-12v-resfriagro-bizon-pronar-p-6164.html

Ciekawe czy ta klima zdałaby egzamin w przczepie?

Edytowane przez gornik15 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Cezarr napisał:

Ale to nie jest sprężarkowa ?

No niestety nie... ale może ktoś się zdecyduje :) to poczytamy opinie. Cena o połowę mniejsza niż Dometic :)

Edytowane przez gornik15 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.