Skocz do zawartości

Karawaningowe (i nie tylko) artykuły i ciekawostki znalezione w sieci


BJoe

Rekomendowane odpowiedzi

to nie jest powód żeby go oglądać, szczególnie, że nie ma za bardzo co :hehe:


Jak to nie ma, nigdy nie odbierałem nowej przyczepy, nie widziałem jak wygląda wydanie takiego sprzętu, nie widziałem jak staje dęba taka 1700kg przyczepa, bo pracownicy nie opuścili w niej podpór, albo jak zapina się przyczepę na hak z opuszczoną tylną podporą ... fajne!
Właśnie i jak tu oglądać takie coś, najgorsze jest to że oglądają to laicy i robią tak samo. :oslabiony:
Tu sobie pooglądajcie jak się ociepla kampera a nie jak przyczepę na hak zapiąć
 


Hahaha ... to ten tak zwany patostreaming :) ... maskara.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cezarr napisał:

Każdy che zaistnieć na swój sposób, nie zawsze jest on mądry, jeden świeci gołym tyłkiem a drugi głupotą. :>

Nie oglądałeś uważnie wszystko ma TOP, kurs na prawko po bożemu, holownik wypas, przyczepa na bogato, wszystko montowali fachowcy ... tzw wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kibelkiem się szarpał bo zestaw startowy blokował. Ale jak zobaczyłem nie zabudowany  kibel ,gdzie widać płytę meblową to już wiem ,że długo to nie pożyje -IMO 

Nawet w tym miejscu tną koszty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Cezarr napisał:

Nie,  pisałem raczej ogólnie,  tutaj akurat auto czy przyczepka na wypasie to jedno a wiedza i przekazanie jej to drugie.

przecież to nie poradnik tylko lifestyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, witus napisał:

przecież to nie poradnik tylko lifestyle

Wiesz nie znam się na tej nowoczesnej terminologii, lifestyle czy tak dalej, ale jak się coś nagrywa a potem pokazuje publicznie to wypadało by nie robić z siebie durnia, a przynajmniej nie popełniać podstawowych błędów, bo może nie jest to poradnik ale osoby które mają z przyczepą styczność pierwszy raz biorą ten cały lifestyle właśnie za taki poradnik, o i tyle ode mnie. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cezarr napisał:

Wiesz nie znam się na tej nowoczesnej terminologii, lifestyle czy tak dalej, ale jak się coś nagrywa a potem pokazuje publicznie to wypadało by nie robić z siebie durnia, a przynajmniej nie popełniać podstawowych błędów, bo może nie jest to poradnik ale osoby które mają z przyczepą styczność pierwszy raz biorą ten cały lifestyle właśnie za taki poradnik, o i tyle ode mnie. ?

konkretnie krytykujesz to, że spinając nową przyczepę z nowym hakiem w samochodzie miał z tym problem ? serio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie skrytykuje ale zapytam jaki jest sens robienia takich filmów ??

rozumiem blogerów, podróżników itd którzy robią to celem pozyskania sponsoringu, rozumiem firmy które robią to w celach reklamowych   czy nawet zwykłych pasjonatów którzy robią to całkowicie bezinteresownie celem propagowania swojego hobby czy porostu podzielenia się swoją wiedzą jak to jest w przypadku wielu kanałów tematycznych

ale pokazywanie publicznie swojej rodziny i swojego życia  ?? nie rozumiem tego "lifestilingu"  taki bigbrother w internecie ??

rozumiem że stoi za tym jakaś kasa ale jaka by nie była nie chciał bym robić tego swojej rodzinie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.