Jump to content
BJoe

Karawaningowe (i nie tylko) artykuły i ciekawostki znalezione w sieci

Recommended Posts

Maras
21 godzin temu, Commander napisał:

Dzięki . W tabeli brakuje mi masy własnej oraz ładowności samego holownika. Można pewnie to ustalić ale trochę czasu to zajmie.

Suzu4x4
Godzinę temu, Arur napisał:
Cytat

Okazało się, że pojazd należał do ekipy filmowej i pilnowali go ochroniarze, którzy poinformowali, że mężczyzna wszedł tam bez zgody właściciela. Na prośbę straży miejskiej otworzyli oni zamknięte na klucz drzwi. W środku znajdowało się ubranie mężczyzny, a na stole jego rzeczy osobiste.

"Były wśród nich dwie torebki: jedna zawierała biały proszek, druga - brunatno-zielony susz roślinny

i wszystko jasne :-]

Zulos

Wszyscy karawaningowcy są tacy sami - patologia i tyle!:bevil:

szary11

Ja dostrzegam co innego... oglądaliście "Terminatora"? Dzień sądu się zbliża ;)

Piotrekm13

Ale trzeba przyznać, że ochroniarze bardzo mili. Odnotowali fakt, że gościu wszedł do przyczepy bez zgody właściciela, ale postanowili nie przeszkadzać. Powinni jeszcze pomóc włączyć ogrzewanie bo to przecież można zmarznąć tak nago. :D

Strażnicy też bardzo mili, że najpierw odprowadzili go do przyczepy...

Sobie wyobrażam taka sytuację. Mam przyczepę na parkingu strzeżonym. Włamuje mi się do niej gość, ale ochroniarz widząc to nie reaguje. Następnie jak gościu zaczyna biegać nago po parkingu to wezwana straż miejska próbuje go zapakować do mojej przyczepy, żeby tak nie biegał, a ochrona nawet ją otwiera, żeby nie trzeba było wchodzić przez dach... 😬

Brakuje jeszcze, żeby na koniec Policja zarekwirowała przyczepę jako narzędzie zbrodni i na koniec ukarała właściciela...

Edited by Piotrekm13 (see edit history)

Cathay

A może on jednak był z tej ekipy filmowej, tylko ktoś z produkcji widząc że się upalił kazał go zamknąć z budzie. A że spieprzył przez dach i zrobił się dym, to ekipa się go "wyrzekła" :)

jacek00
51 minut temu, Cathay napisał:

A może on jednak był z tej ekipy filmowej, tylko ktoś z produkcji widząc że się upalił kazał go zamknąć z budzie. A że spieprzył przez dach i zrobił się dym, to ekipa się go "wyrzekła" :)

To jest najbardziej prawdopodobny scenariusz ;)