Skocz do zawartości

Karawaningowe (i nie tylko) artykuły i ciekawostki znalezione w sieci


BJoe

Rekomendowane odpowiedzi

Parę wad Skody Yeti jeśli jest używana przez rodzinę z dziećmi...

 

- mały bagażnik - urlopowych bagaży dla 4 osób do niego nie da się schować...

- mała ładowność - o ile pamiętam to coś kolo 440kg

- podatny na podmuchy bocznego wiatru

- ekonomika spalania kończy się przy 110-120km/h i do tego spalanie z buda 1300kg ponad 11L/100km na przelotówkach - jest wysokie

- prześwit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie, z autami ale nie tylko to jest tak:

 

Przychodzi Facet do salonu samochodowego, rozgląda się i rozgląda, zaczepia go sprzedawca

- Dzień dobry, w czym mogę pomóc?

- Poszukuję dobrego, taniego i oszczędnego samochodu.

- A na pewno Pan potrzebuje trzech aut?

 

Zakup auta to zawsze sztuka kompromisu pomiędzy ceną, jakością i potrzebami. Klu mojej wypowiedzi zawiera się w zdaniu; - zależy czego oczekujesz od auta

Edytowane przez AKISSJG (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bezstronnie moge powiedzieć że Yeti to bardzo fajne kompromisowe auto :ok:  oglądałem go ostatnio uważnie i nie dopatrzyłem się rażących wad  :niewiem:  ale zapewne też nie ma jakiś extra zalet :hmm: ... ale w końcu to nie terenówka, limuzyna czy van To poprostu autko którym na codzień do pracy można śmigać a w razie konieczności pociągnie przyzwoicie budke lub dowiezie przez łąki, pola czy lasy na rybki ;)

 

Trzeba by jeszcze pojeździć troche i potestować, na autostradach, w terenie, z przyczepką itd i wtedy by mozna mówić co ten "kurczak" jest warty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaje powiadomienia że są nowe posty w temacie Karawaningowe (i nie tylko) artykuły i ciekawostki znalezione w sieci. No to wchodzę na temat spragniony ciekawostek a tu...... Dalej pieprzycie (sorry za dosadność ale nieraz trzeba) na temat czy Yeti jest takie czy siakie. Dość tych dywagacji i tak  JEEP jest najlepszy :lol:

A na poważnie administracje uprasza się o posprzątanie.

I poproszę o jakąś ciekawostkę tylko może już nie o Yeti tylko dla odmiany o Sasquatchu..

NIE NIE z tym sasquatchem tylko żartowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BJoe ale po co ta agresja :niewiem:

 

Od tego jest forum żeby rozmawiać a że się temat czasem rozjedzie ... takie życie :D Jak przeszkadzają tu dyskusje o Yetim to prosze przenieść ta treść tu; http://forum.karawaning.pl/topic/21531-cywilny-ma%C5%82y-holownik/page-5;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaje powiadomienia że są nowe posty w temacie Karawaningowe (i nie tylko) artykuły i ciekawostki znalezione w sieci. No to wchodzę na temat spragniony ciekawostek a tu...... Dalej pieprzycie (sorry za dosadność ale nieraz trzeba) na temat czy Yeti jest takie czy siakie. Dość tych dywagacji i tak  JEEP jest najlepszy :lol:

A na poważnie administracje uprasza się o posprzątanie.

I poproszę o jakąś ciekawostkę tylko może już nie o Yeti tylko dla odmiany o Sasquatchu..

NIE NIE z tym sasquatchem tylko żartowałem.

 

wyłącz powiadomienia i będziesz spokojniejszy  :]

 

pieprzenie i d00pie Maryny to całkiem fajna odskocznia od poważnego jak kondukt życia codziennego (bardziej twojego  :ee: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BJoe ale po co ta agresja :niewiem:

No to teraz pojechałeś.

Zapewniam że mój wpis daleki jest od jakiejkolwiek agresji.

 

No ale żeby nie bić piany po próżnicy.

 

Polecam

https://www.stenaline.pl/dzien-otwarty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.