Skocz do zawartości

Relacje ze Zlotu!


Cathay

Rekomendowane odpowiedzi

Myszorki też szczęśliwie dotarły do domu. W drodze powrotnej wiatr mieliśmy w plecy więc było lżej i wskazówka paliwomierza wolniej opadała :)

Dziękujemy wszystkim za wspaniałe spotkanie i atmosferę, jak się tylko trochę ogarnę to wrzucę parę fotek.

Ha, widziałem Was na autostradzie w drodze na zlot, nawet machałem, ale jechałem motórem i pewnie nie poznaliście mnie.

Edytowane przez JacekSz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ha, widziałem Was na autostradzie w drodze na zlot, nawet machałem, ale jechałem motórem i pewnie nie poznaliście mnie.

Pewnie nam umknęło, bo zwracamy uwagę raczej na kamperki i przyczepki :) ale bardzo dziękujemy za drogowe pozdrowienia :drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje fotki wrzucił juz Czarek . Przepraszam że tak póżno ale chciałem bardzo , ale to bardzo serdecznie podziekować wszystkim za spotkanie ! / Zapierdzielam 20/24 , nie wiem jak długo tak pociągnę .

Powitać Ryśiaczku tyrasz i tyrasz :hmm:   nie poznał bym cię w Realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.