Skocz do zawartości

Wyjazd 3 września na południe w dobrą pogodę, tylko gdzie ??


ADALBERT

Rekomendowane odpowiedzi

Aloha Wszystkim !

 

Planowalismy wyjazd od 3 września w okolicach Wenecji na około 10 dni. Wszystko zaczęło się komplikować po prognozach pogodowych na okres w którym wyjeżdżamy, ma być burzowo i deszczowo.

Jedziemy z dwojgiem dzieci 2 lata i 3 miesiące, chcelibysmy zatem jechać nocą i dojechać nad ranem.

Całe północne Włochy i Chorwacja maja podobna prognozę, nie chcemy siedzieć z dziećmi w przyczepie na wakacjach.

Lepsza pogoda jest już na przykład w Splicie.

Tak w ogóle mieliśmy plan jechać na Peljesac, pływam na Kitesurfingu, ale z wiem ze z obecnym wiekiem dzieci mało co bym popływalł, po za tym nie chcemy jechać 1300km na 10dni.

Reasumując, jedziemy w dobra pogodę i raczej na południe, możecie polecić kemping o dobrym standardzie z atrakcjami w wodnymi dla kochającego wodę 2-latka???

W Chorwacji byliśmy już w tym roku na dwa tygodniu, wiec jakoś super nam nie zależy na tym kraju.

Bierzemy tez pod uwagę Włochy od strony Adriatyku, ale ich środkową część.

Po za tym będziemy musieli rozłożyć podróż na dwa etapy, wiec zależy nam szybkim wygodnym kempingu po drodze.

 

Dziękuje za pomoc i przepraszam Adminów jeśli zle umiejscowilem temat.

 

Czekam na Wasze opinie !

Edytowane przez ADALBERT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję IRED, Kajetan. 

 

Docelowo mieliśmy jechać na ten kemping : http://www.campingmalibubeach.com/en/

Jest stosunkowo blisko, chcemy prócz Wenecji zwiedzić Murano, Burano, ale nie ukrywam, że główne czas będziemy konsumować na przebywaniu na plaży i  zabawie w basenach, dlatego te pole bardzo nam się spodobało :)

Osobiście bardziej zależy mi na Włoskich wakacjach, Chorwacja trochę nam się "przejadła", cenowo to już poziom bliski Włochom . 

Jeśli pogoda się unormuję, celujemy właśnie pod Wenecję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,ja bym polecił Union Lido w Cavallino parę kilometrów od Wenecji .Nie jest tani bo w zeszłym roku 2+2 wychodziło nas około 80 euro w sierpniu  ale atrakcji dla dzieci ogrom i super dwa parki wodne.A ceny we Włoszech przynajmniej wyżywienia i napoji to chyba tańsze niż w Chorwacji.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że będziecie zadowoleni, w tym roku podobno dołożyli jeszcze więcej atrakcji dla dzieci w parkach wodnych. Pole jest ogromne także możecie korzystać z darmowych przejazdów meleksami w formie "ciuchci'" . W przyszłym roku też jedziemy .  B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jesteśmy w Union Lidio.

Potężne pole, miasto w mieście. Dzieciaki mają tutaj raj w postaci Aqua parków i tradycyjnych placów zabaw, oczywiscie plaże stawiamy na pierwszym miejscu:).

Pole zdominowane przez Niemców, nie sluszelismy Polaków, Czechów etc. Ma to swoje wady i zalety, ale jedno trzeba przyznać, Niemcy są nacją pedantycznie dbająca o porządek i za to ich bardzo cenie.

Nie widziałem nigdy takiej czystości na polskich polach kempingowych, zazwyczaj mamy brudne toalety po nie potrafiących po sobie sprzątać rodakach, nie wspominam tutaj o sprawności służb kempingowych, ale o normalnym zdroworozsądkowym wychowaniu.

Jeśli macie pytania, walcie śmiało, ja kemping polecam z czystym sumieniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele wracamy, jednak chcemy przenocować po około 500km w Austrii. PolecAcie jakiś ładny kemping ??

 

Nie wiem, którędy wracacie ale my byliśmy tu http://www.camping-mauterndorf.at/home/i było REWELACYJNIE !!!! Sauna w cenie, za płotem wyciąg gondolowy, rzeczka szumi.....  :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pole zdominowane przez Niemców, nie sluszelismy Polaków, Czechów etc. Ma to swoje wady i zalety, ale jedno trzeba przyznać, Niemcy są nacją pedantycznie dbająca o porządek i za to ich bardzo cenie.

Nie widziałem nigdy takiej czystości na polskich polach kempingowych,

zazwyczaj mamy brudne toalety po

nie potrafiących po sobie sprzątać rodakach, !

Cóż powiedzieć ?... milczenie to też wpis/odpowiedź.

 

W niedziele wracamy, jednak chcemy przenocować po około 500km w Austrii. PolecAcie jakiś ładny kemping ??

@ADALBERT

Polecamy naszą noclegownię    na parkingu Leobersdorfparkplatz    dojazd + lokalizacja

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Na parkingu, darmowy dostęp do sanitariatów + woda + prąd oraz mini plac zabaw dla dzieci...

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.