Skocz do zawartości

zaparkowana puszka w łazience co sądzicie?


WojtasKu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie co sądzicie o takim zaparkowaniu? Opłaca się to naprawiać czy od razu szukać innej?

Proszę o pomoc temat jest świeży. Wczoraj mi Pan Dyrektr zaparkował w przyczepie, doszedł do szafy w łazience, szkody takie jak widać na zdjęciach.

 

Na zdjęciu z hakiem tak dokładnie nie widać ale jest mocno krzywy.

 

 

 

P.S.- Serdecznie dziękuję kolegom którzy się zatrzymali i oferowali pomoc na S-7 22.08 okolice Radomia.

post-19916-0-49461300-1440350555_thumb.jpg

post-19916-0-93431100-1440350626_thumb.jpg

post-19916-0-88700600-1440350803_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie co sądzicie o takim zaparkowaniu? Opłaca się to naprawiać czy od razu szukać innej?

 

 

wyrwać max kasy od sprawcy, wyprzedać z budy wszystko co się da i szukać czegoś nowego - ramy ja bym nie reperował bo nie wiadomo co wyjdzie z tego , buda też za bardzo zdemolowana żeby warto było ją reanimować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na oględziny, sprawa świeża bo z wczoraj.

Zapodaj więcej fotek, jak wygląda boczna ściana? Z tego co widzę to suwadło zgięte - do wymiany, jeśli rama cała i boczna ściana to tylko naprawiać. Zderzak to najmniejszy problem, podłoga chyba mocno nie ucierpiała, tylko tylna ściana tuż za zderzakiem. Jak dobrze zrobisz to nawet nie będzie widać. Jednak najlepiej podeślij więcej fotek, jak wygląda podłoga od spodu, rama przy dyszlu itp. Zdejmij osłonę dyszla i zobacz czy rama nie jest zgięta.

Te uszkodzenia w porównaniu z budą Kajetana to kosmetyka.

Edytowane przez terrino (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samych zdjęć więcej w tej chwili nie mam, mogę wrzucić coś w weekend. Dopiero będę u szwagra, przyczepa w tej chwili stoi w Opolskim a ja w Katowiacach.

Wywieziona ponieważ szwagier zajmuje się ubezpieczelniami tzn. odzyskiwaniem z oc sprawcy uczicwych pieniędzy, żeby miał ją przed oczami.

 

Z tego co jestem pewien to ściana boczna jest cała idealnie na łączeniu puściła co do podłogi nie jestem pewien lecz nic nie wzbudziło mojego niepokoju nic, a widziałem ją od spodu- chociaż ja jestem tylko użytkownikiem, nie znam się za bardzo. Co do samej ramy najbardziej się obawiam bo rama trochę siły przeniosła, tzn. hak wbił się w zderzak samochodu wraz z zaczepem, sam zaczep jak widać na zdjęciach skrzywiony mocno.

 

Zdjęcie mam tylko takie co w zał. na chwilę obecną.

 

 

 

post-19916-0-68409000-1440430873_thumb.jpg

post-19916-0-68160400-1440431115_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wygląda nieźle, czekamy na więcej zdjęć. Jeśli się nie mylę listwa ścienna już trochę nadgnita, gdzieś był przeciek :hmm:

Co do zaczepu to nie on (chyba) jest skrzywiony tylko suwadło mechanizmu najazdowego - to jest pierwszy i najtańszy element który w takich sytuacjach się poddaje, mechanizm do regeneracji lub wymiany.

Edytowane przez terrino (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnij jak najwięcej kasy z OC sprawcy, postrasz odstawieniem do ASO na naprawę, a jak już będziesz miał odszkodowanie to sprzedaj całość komuś jako dawcę wyposażenia do przeróbki na pampera, a sam kup sprawną budę.

Taka moja propozycje - zrób jak uważasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.