Skocz do zawartości

zachowanie na kempingu - te naganne i akceptowane.


cicik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@COMMANDER -Przed nami zlot Karawaning.pl. Ciekawe jak będzie z przyswojeniem dekalogu, zwłaszcza w kwestii grilowania  :] .

 

E Panie: zloty, spoty i spotkania zmawiane, żądzą się troszku inszymi prawami niż urlopowanie, tu nawet cisza nocna nie obowiązuje, a i spożywanie % w przedsionku bez wiedzy właściciela jest wybaczalne  :slina: . No i na szczekającego pupila się oko przymyka do czasu aż nie zajszcza poły namiotu, bo to niezbyt miłe sprzątać nie swoje brudy, ale gdy Pan lub Pancia wypierze i w ramach rekompensaty suto wynagrodzi to jakoś mniej boli.

Edytowane przez AKISSJG (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.To spis zachowań juz jest, proponuje zaopatrzyć się w naklejki cos w stylu "karnego k.....asa" i takiemu kempingowemu rozrabiace myk na cepke lub holownik. :)

No to z Langoszy każdy z nas miałby tyle naklejek że koloru przyczepy nie było by widać,

 

@COMMANDER -Przed nami zlot Karawaning.pl. Ciekawe jak będzie z przyswojeniem dekalogu, zwłaszcza w kwestii grilowania  :] .

 

E Panie: zloty, spoty i spotkania zmawiane, żądzą się troszku inszymi prawami niż urlopowanie, tu nawet cisza nocna nie obowiązuje, a i spożywanie % w przedsionku bez wiedzy właściciela jest wybaczalne  :slina: . No i na szczekającego pupila się oko przymyka do czasu aż nie zajszcza poły namiotu, bo to niezbyt miłe sprzątać nie swoje brudy, ale gdy Pan lub Pancia wypierze i w ramach rekompensaty suto wynagrodzi to jakoś mniej boli.

Właśnie czyli co na tegorocznym zlocie  nic nie będzie wolno :oslabiony: , ani grilla węglowego ani nic z 10 przykazań ( chociaż niektóre powinny być przestrzegane cały czas)

Czyli co pić nie będzie wolno, grill odpada, głośniejsze rozmowy odpadają o 22 w łóżku :hmm:  bo jak nie to będą karne luloki lub będą bić po ryju :look:   :look:   :look: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat tego dekalogu pociągnąć trzeba jeszcze tak ze 3 tygodnie minimum, potem okres przejściowy (vacatio legis) i dopiero zacznie obowiązywać.

Także spokojnie, ten zlot jeszcze bez tych reguł.

Jakby co to mogę wziąć dużego grilla gazowego, były już spoty, że chodził trzy dni nonstop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ten dekalog przeczytają również uczestnicy spotkania w Gołuchowie. Na przyszłość najlepiej, aby zarezerwowali sobie pole tylko dla siebie, i tam darli się po pół nocy, nie patrząc na innych którzy przyjechali wypocząć z małymi dziećmi. Przecież brać karawaningowa która wyróżnia się naklejką na przyczepce, ma swoje prawa, i nikt z szaraków w namiotach lub przyczepkach nie ma nic do gadania. Wóda, darcie, muza, to jest spotkanie braci. Słabo wyglądaliśmy w oczach obcokrajowców, jak i naszych, którzy przyjechali tydzień wcześniej, i było super, aż tu najazd bractwa, i rozpierducha.

Z pozdrowieniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norvik fakt z Gołuchowie słabo było ... chyba nie bylismy w formie  :niewiem:  ale teraz po sezonie wszyscy rozgrzani więc jesienny zlot będzie rasowy  :bevil: i zapewniam cię że będzie dłużej głośniej wiecej etc  :yay: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja nie mogę pojąć, dlaczego młodzi Niemcy dbają o swój wizerunek tak bardzo, byleby nikt o nich nie powiedział "burak" (w tym sensie) 

 

No nie do konca tak jest.

Za granica Niemcy sa mili i grzeczni ale u "siebie" to juz inna bajka. 

Nie witaja sie tak milo( czasami wcale) jak za granica. Sa glosniejsi i czesto pijani (mlodzi albo bez dzieci)

Wiosna na jednym kampingu w Niemczech moja corka z kolezanka poklocila sie z innymi dziewczynkami. (dzieci w wieku 8-11 lat). Po wymianie slow jedna dziewczynka kopnela moja w brzuch. Maz poszedl do rodzicow dziewczynki i co?     Siedzieli w barze przy piwie. Ojciec powiedzial, ze spyta corki czy to prawda a matka powiedziala, ze to naszej wina, bo sie zle do ich corki odezwala. 

Sa tez zazdrosni.

A bo ten ma taka przyczepe albo cos podobnego- lepszego.

Co jest plusem, to zawsze pomocni. Jak ktos potrzebuje pomocy na przyklad w ustawieniu przyczepy znikaja wszystkie fochy i po prostu ida pomagac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o zachowanie rodziców to przytoczę  taki przykład, ławeczki mała fontanna gdzie ludzie wrzucają

pieniążki na szczęście, teren kościoła, a tu dzieciaki pięknie wyławiają wszystkie monety i noszą rodzicą do przeliczenia,

nie wyglądali oczywiście na biednych, ani takimi nie byli to widać, nie napiszę jakiej byli narodowości aby nie było

zgrzytu, ale Romowie to nie byli. Tak więc zachowanie dzieci to zachowanie samych rodziców, skądś ten przykład wzięli. :hmm:

 

post-7306-0-95617000-1440328793_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci niemieckich turystów dały nam się we znaki na kempingu w Cro w ubiegłym roku. Biegały po alejkach całą ferajną zupełnie bez kontroli w późnych godzinach wieczornych drąc się w niebogłosy :nono: Pierwsze ani drugie spokojne upomnienie towarzystwa nie dały żadnego efektu, trzecie nie było już tak grzeczne :krzykacz:  i gdyby to nie poskutkowało poszłabym bez oporów do recepcji na skargę. Na basenie było podobnie - wrzaski, skoki do wody mimo wyraźnego zakazu. Cały teren traktowały jak własne podwórko a rodzice mieli to gdzieś.

Na innym kempingu również niemieckie dzieci urządziły sobie gonitwy i przepychanki w sanitariatach. Niemało klamki powyrywały z drzwi do natrysku.

Nie wiem czy to reguła ale wydaje mi się, że niemieckie dzieci są wychowywane dość bezstresowo przez rodziców karawaningowców - jakoś nie spotkałam na kempingach takich zachowań dzieci wśród innych nacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.