Skocz do zawartości

Remont caravalair by madzia80


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 5 miesięcy temu...

Wracam po kilku dobrych miesiącach aby powiedzieć , że powoli kończymy remoncik :) Oczywiście przerwa w pracach potrwała dłużej niż planowaliśmy no ale można powiedzieć, Ze się chyba udało :) Materace się obszywają opony zamawiam lada dzień i właściwie kosmetyka i można wyruszać. Oto nasz kolorowy nowy domek :


Stół oczywiście tez będzie trochę innych dodatków ale jak finalnie dojdziemy do końca na ten rok to na pewno się pochwalimy :)

post-19815-0-65661200-1465759637_thumb.jpg

post-19815-0-75132700-1465759655_thumb.jpg

post-19815-0-89047600-1465759673_thumb.jpg

post-19815-0-09947300-1465759695_thumb.jpg

post-19815-0-29588900-1465759741_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wariacji kolorystycznej ale plan był taki by było wesoło i jasno :) dziękuje za miłe słowa. Mąż twierdzi, że mogłoby być lepiej ale ja i tak zadowolona :) za rok kolejne zmiany ale już od zewnątrz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie... Zwróćcie baczną uwagę na poszycie z zewnątrz a dokładnie czy nie ma gdzieś mikro dziurek. Ja u siebie znalazłem 6 szt. A tylko dlatego że przed malowaniem musiałem zmatowić powierzchnię blachy i wyszło...Aluminium też koroduje i pojawiają się mikro otwory przez które woda robi spustoszenie. Przez takie dziurki tył mojej przyczepy pływał...

Jak będę w międzyczasie przy przyczepie to porobię fotki dla Was abyście wiedzieli o co chodzi...


Tu zdjęcia jak to może wyglądać: (znalazłem na forum, w wątku remontowym kol. R_apa)

 

post-17464-0-03033400-1465934718_thumb.png

 

i opis kol. R_apa jak to naprawić ( jego patent) post 48

 

http://forum.karawaning.pl/topic/11381-demonta%C5%BC-w-cepce-maly-remoncik/page-4?hl=%20remont%20%20r_apa

Edytowane przez Robert1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Robert :]  My po zdjęciu sklejki ze ścian i styropianu tez kilka takich dziurek znaleźliśmy i wszystkie te dziurki zakleiliśmy metalem w płynie. One były malutkie i akurat nad łączeniem blach więc po zaklejeniu nie widać nic. Myślę, że my w przyszłym roku też pokusimy się o malowanie i wtedy na pewno się odezwę do ciebie po cenne rady  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziękuje :)


BiA ależ oczywiście jest tam skrzynia pod łóżkiem nawet widać na zdjęciu zapakowane tam już rzeczy :) póki co namiot i zapas ale spokojnie jeszcze śpiwory wejdą :)


Gratuluje efektu końcowego.Ja w sobotę finalnie kończę remont-część II i od 16.07 w drogę...Jeszcze raz gratulacje i do zobaczenia na szlakach....
Pozdrawiam

Robert jeszcze raz dziękuje za wszystkie rady i pomoc :) My ruszamy w czwartek w nocy. Pozdrawiam


Całe kolorowe wnętrze jest super. Teraz musicie przerobić też przód :-)

 

Jedna mała uwaga - przeróbcie dolne łóżko tak, aby była pod nim skrzynia. Schowków nigdy za dużo :-)

Co masz na myśli mówiąc o przodzie? :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Zapewne BiA chodzi o kolorowy stół bo w porównaniu do reszty to trochę smutno....przynajmniej na zdjęciach tak widać...

AA już rozumiem niestety zdjęcie złe wyszło za bardzo słońce świeciło :) Stół jest zrobiony z jasno szarej płyty pasuje idealnie do ścian przyczepy :) co za dużo to nie zdrowo więc chciałam troszkę uspokoić szalone wnętrze. P.S to tył przyczepy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.