Skocz do zawartości

Kemping Bartek w Ustroniu


Daniel DJR

Rekomendowane odpowiedzi

Byliśmy w weekend, zostawiliśmy przyczepę na następny za 2 zł/doba i jedziemy znowu. Właściciele mili ludzie, bardzo dbają o porządek i spokój, sanitariaty do przyjęcia za rok ma być lepiej. Dla nas jedyną wadą był obowiązek pozostawienia samochodu na parkingu. Wprawdzie niedaleko ale czasem trzeba było chodzić po coś. Nie byliśmy przygotowani na taką opcję chociaż na 2 dni bierze się minimum rzeczy. Na dłuższy wyjazd w dodatku bez przystawki mógłby być problem. Jest też gdzie jeździć na rowerze ale trasy bardziej wymagające bo to jednak górki.

Polecam jazdę na rowerach wzdłuż Wisły w stronę Skoczowa jak i w drugą stronę. Wg. mnie trasa mało wymagająca nawet dla średnio objeżdżonych dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Polecam jazdę na rowerach wzdłuż Wisły w stronę Skoczowa jak i w drugą stronę. Wg. mnie trasa mało wymagająca nawet dla średnio objeżdżonych dzieci.

Zgadzam się. Wzdłuż Wisły trasa bardzo łatwa. Trudniej do Brennej czy wzdłuż Czarnej lub Białej Wisełki na Przysłop czy do szlaku pieszego na Baranią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pogoda wreszcie się wyklarowała :yay: zamierzam sie wybrać w ten weekend do Bartka. 

Czy ktoś z szanownych forumowiczów miał przyjemnośc gościć w mniej odległym czasie na tym polu :gitara: , ewentualnie planuje tam wyjazd?

Warto brać to pole pod uwagę?. :niewiem:  Z ostatnich wypowiedzi wynika, że tragedii nie ma i brzmi to zachęcająco :gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w czerwcu na kilka dni i jestem zadowolony miejsca dużo stajesz gdzie ci się podoba ubikacje czyste dobre miejsce wypadowe do zwiedzania ogólnie pozytywnie odbieram to miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Hej,

Kolego MARECKI551 - o ile pamiętasz mógłbyś podać ceny za 2016 r?  - na nowy rok cennika jeszcze nie ma a my wybieramy się tam w lipcu.

Póki co zarezerwowałam domek dla rodziny (150 zł doba duży domek, 120 - mały, można ponegocjować), swoich przyczepowych cen nie zapamiętałam ale i tak wyjścia nie mam - to chyba jedyne miejsce gdzie w obrębie jednego pola są domki i przyczepy razem (za wyjątkiem Bąkowa przy Kluczborku)

Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jedyne zastrzeżenie co do kempingu to, że samochòd musi stać na parkingu.

Miejscówki wśród drzew, sanitariaty ok.blisko do rzeki, można się kąpać.

Według nawigacji trudno trafić, dojazd do kempingu ok.300m. wałem przy rzece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.