Skocz do zawartości

Ostróda, Olsztyn, Jeruzal, Kazimierz Dolny, Kielce


jotce

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, czy znacie jakieś dobre kempingi około miast w temacie? Ucielkiśmy z Krynicy, bo pogoda lipna a ludzi... zatrzesienie. Teraz już zwiedzanie, choć może w Osródzie właśnie naj j.Drwędzkim

Widziałam pole namiotowe KS Sokół, ale nr tel nie aktualny, obok 'u Zdzicha' nawet za WC kasują... Dotychczas polecam OSiR w Gołdapii. 27zł z prądem nad pięknym jeziorkiem Gołdap :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pytam w okolicy miast, bo lubimy zajrzeć do zamków i obejrzeć zabytki, skoro słońce nam nie dopisuje :-)

Oj Kajetan, zła interpretacja, to mój pierwszy post, właśnie się zarejestrowałam, a czytam po drodze od tygodnia i właśnie z bloga forumowicza dowiedziałam się o Gołdapii a mieliśmy tam nawet nie zajechać, dziękuję za miłe przywitanie...

Reklamą zajeżdża aż do B-B :ee::kosz:

Dziękuję za pomoc...

Widziałam - w necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuć okiem na forum na pole nad jeziorem Szeląg.

A co do niektorych forumowiczów to też odnoszę wrażenie, że nie są w trasie, nie jeżdżą, nie widzą na żywo i udzielają się tylko w wbijaniu szpilek i rzucaniu kłód pod nogi (koła).

Grunt to ruch, włóczęga i trzeba się wyluzować.

Komputer potem

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co do niektorych forumowiczów to też odnoszę wrażenie, że nie są w trasie, nie jeżdżą, nie widzą na żywo i udzielają się tylko w wbijaniu szpilek i rzucaniu kłód pod nogi (koła).

 

 

Jestem trochę dłużej na Forum i trochę więcej od Ciebie widziałem/czytałem. A jak to odbierzesz, to Twoja sprawa. 

odnoszę wrażenie, że nie są w trasie, nie jeżdżą, nie widzą na żywo

 

 

Polem lekturę relacji z naszych wyjazdów. Jak dobrze napisałeś - odnosisz wrażenie.

 

Forum jest po to, żeby każdy napisał co myśli. Oczywiście bez ubliżania innym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Olsztyn - Camping "Ukiel" ul. Poranna 6 tel. +48 89 522 27 66 jest jakieś 2 km od głównej drogi Olsztyn Morąg, ale za to cicho i spokojnie z własnym dojściem do jeziora. Cen w tej chwili nie podam.

- Można też się zatrzymać przy ul Bałtyckiej ( też trasa na Morąg) nr teraz nie pamiętam ale jest to restauracja hotel i kemping "Pirat". Tu jest blisko do autobusów komunikacji miejskiej, też dojście do jeziora, i SPA w hotelu. Cen niestety nie podam.

pozdr tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak moi Drodzy, ale proszę nie liczmy wrażeń, podróży, przygód od momentu zalogowania na Forum.

Jestem krótko na tym portalu, to fakt. Nie czuję się uboższy. W trasie jestem od 97 roku. Był inny ruch, inne drogi, auta. Jak szukało się pomocy, nie było komórek, netu. Czasami latarka była jak jak ten, no...dżipies

Jest szczyt sezonu-bawmy się przygodą- każda droga, dróżka, przecinka w lesie kryje tajemnicę...

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olsztyn - Camping "Ukiel" ul. Poranna 6 tel. +48 89 522 27 66 jest jakieś 2 km od głównej drogi Olsztyn Morąg, ale za to cicho i spokojnie z własnym dojściem do jeziora. Cen w tej chwili nie podam.

- Można też się zatrzymać przy ul Bałtyckiej ( też trasa na Morąg) nr teraz nie pamiętam ale jest to restauracja hotel i kemping "Pirat". Tu jest blisko do autobusów komunikacji miejskiej, też dojście do jeziora, i SPA w hotelu. Cen niestety nie podam.

pozdr tadek

Olsztyn - Camping "Ukiel" ul. Poranna 6 tel. +48 89 522 27 66 jest jakieś 2 km od głównej drogi Olsztyn Morąg,

pozdr tadek

Dzieki tadek123 :-)

O tym też czytałam. Dobrze, że potwierdzasz :-)

Słuchajcie, jestem tu pierwszy raz i już kłótnie... no nic.

Okazało się, (w Ostródzie-piękny bulwar, jutro reszta), że u Zbycha jest kiepsko a właśnie w państwowym KS Sokół pełna profeska, nowe wucety z prysznicami, bardzo czysto i świetny gospodarz terenu, idealnie płaskie boxy ze skrzynkami, będę polecała :-) 35 kamper+7/osobę, dzieci nie liczą+1,35/os klimatyczne :-)

Jest szczyt sezonu-bawmy się przygodą- każda droga, dróżka, przecinka w lesie kryje tajemnicę...

Amen!

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jestem tu pierwszy raz i już kłótnie... no nic.

 

 

W ramach załagodzenia sytuacji: nie dziw się reakcji ale wielu w ten sposób przemyca kryptoreklamę: Dotychczas polecam OSiR w Gołdapii. 27zł z prądem nad pięknym jeziorkiem Gołdap :-) 

 

Ale jeśli Admini uznali, że jest OK - wyciągam rękę z przeprosinami, może rzeczywiście wyszedłem przed szereg  :yes: 

 

Używaj forum ile dusza zapragnie i czerp z niego informacje garściami.  :ok:​  Na drobną szpileczkę jedna sobie pozwolę - uzupełnij profil. Zupełni to inaczej wygląda....  :ok: 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam w okolicy miast, bo lubimy zajrzeć do zamków i obejrzeć zabytki, skoro słońce nam nie dopisuje :-)

Oj Kajetan, zła interpretacja, to mój pierwszy post, właśnie się zarejestrowałam, a czytam po drodze od tygodnia i właśnie z bloga forumowicza dowiedziałam się o Gołdapii a mieliśmy tam nawet nie zajechać, dziękuję za miłe przywitanie...

Dziękuję za pomoc...

Jak lubicie zamki to trzeba było po drodze z Krynicy zajechać do Malborka , jest co zwiedzać i kemping pod samym zamkiem lub z Krynicy popłynąć do Fromborka ( regularne rejsy ) :skromny::hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubicie zamki to trzeba było po drodze z Krynicy zajechać do Malborka , jest co zwiedzać i kemping pod samym zamkiem lub z Krynicy popłynąć do Fromborka ( regularne rejsy ) :skromny::hej:

:-) w Malborku byliśmy trzy lata temu, a Frombok-oczywiście! Spaliśmy tam na polu i cały zwiedziliśmy trzy dni temu :-)

wyciągam rękę z przeprosinami, może rzeczywiście wyszedłem przed szereg :yes:

 

Używaj forum ile dusza zapragnie i czerp z niego informacje garściami. :ok:​ Na drobną szpileczkę jedna sobie pozwolę - uzupełnij profil. Zupełni to inaczej wygląda.... :ok:

 

Pozdrawiam

Dziękuję :-) przeprosiny przyjęte :-D

Uzupełnię profil już w domu, z telefonu nie mam tylu funkcji, ani... czasu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicy Kielc, przy Torze Kielce na Miedzianej Górze jest camping nr. 115. Zjazd z obwodnicy zachodniej Kielc (dwupasmówka ) na trasę w kierunku Łodzi. Spokojny. zadrzewiony. Dobre miejsce wypadowe do zwiedzania atrakcji kielecczyzny. W piobliżu Chęciny (zamek), Jskinia Raj, skansen w Tokarni, dąb Bartek w Samsonowie no i samo miasto Kielce - itd itp.

Pozdrawaim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicy Kielc, przy Torze Kielce na Miedzianej Górze jest camping nr. 115.

Dzięki Andrzejek :-) właśnie czegoś takiego szukam. Zostało jeszcze miejsce w okolicy Kazimierza Dolnego. Ktoś coś wie? :-) bo Jeruzal, to tylko do zdjęcia pamiątkowego na ławeczce ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Andrzejek :-) właśnie czegoś takiego szukam. Zostało jeszcze miejsce w okolicy Kazimierza Dolnego. Ktoś coś wie? :-) bo Jeruzal, to tylko do zdjęcia pamiątkowego na ławeczce ;-)

 

O Kazimierzu było na forum m.in. tu i tu

Aktualnie chyba tylko ten kemp u Pielaków wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Kazimierzu było na forum m.in. tu i tu

Aktualnie chyba tylko ten kemp u Pielaków wchodzi w grę.

Potwierdzam. Bardzo sympatyczny kemping zaraz na początku Kazimierza. Jak jesteście z dziećmi to na pewno spodoba im się huśtawka.

A z Kazimerza to już tylko kawałem do Sandomierza - polecam.

Miłej szwędaczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.