Skocz do zawartości

łóżko piętrowe - czego szukać


chris_66

Rekomendowane odpowiedzi

pojawił się taki temat u znajomych 

 

potrzebna przyczepa dla czterech osób - wyposażenie standardowe czyli lodówka (kuchenka i zlew niekoniecznie ale tego chyba się nie uniknie), łazienka z kibelkiem i umywalką (brodzika czy prysznica nie trzeba), ogrzewanie na gaz z nadmuchem 

 

ale musi być jedno łóżko dwuosobowe (przerabiane na stolik) i jedno piętrowe (może być stałe)

 

do tego waga i rozmiar jak najmniejsze (niewiadówka odpada ze względu na pomijalną ładowność i mimo zalet nie da się tam wszystkiego co potrzeba wstawić)

 

nie bardzo się orientuję co by spełniało oczekiwania , macie jakieś pomysły 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Chateau.

 

Piętro na tylnej ścianie, łózko składane na dyszlu, a DMC ok. 900 kg.

 

OK , Będziem szukać  :yes: , ma być na przyszłe :biwak: wakacje to chyba coś sie znajdzie  :bzik:

 

bo na szybko przejrzałem alle... i z pięterkiem same kolosy na 6 osób są 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adria 400 - model do listy potencjalnie poszukiwanych , sprzedający z listy "nawet nie jechać oglądać" 

 

Tylko ta ma na pewno ściemnione papiery!. On miały DMC 1000 kg. Np. ta: http://www.speurders.nl/overzicht/caravans-en-kamperen/caravans-adria/adria-optima-400-td-151982001.html?sr_ab=0

 

No i to nie jest 400 tylko katalogowo 410 ( http://www.caravan-museum.de/Hersteller_A_-_Z/Adria/Adria_1991/adria_1991.html )

 

Podobny układ miał też Knaus np. tu: http://forum.karawaning.pl/topic/19960-pierwsza-przyczepa-kupiona-po-d%C5%82ugich-poszukiwaniach/tylko nie wiem czy DMC nie było większe niż 1000 kg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam angielki,  sam mam Abi 450 CT,  gdzie z przodu tradycyjne duze łozko, po złozeniu stolika (szer 130cm),  a w tylnej częsci  po złozeniu stolika łozko 120cm  i  u góry 9Rozkładane)  łózko pietrowe 60cm.  Ja poszerzyłem łozko do rozmiarów dolnego,  dodałem  "dechę"   ze sklejki i materac  110cm.  Idealny układ dla 2+2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta ma na pewno ściemnione papiery!.

wiem, byłem u nich na placu kilka razy w ramach siku i rozrostowania kości bo czasem przejeżdzam koło nich - wielka ściema , kombinacje i kręcenie - przyczepki i samochody również , raz trafiłem na cos fajnego to okazało się , że na przechowanie na zimę wstawiona  :]

 

polecam angielki,  sam mam Abi 450 CT,  

jakoś nie mam przekonania do wyspiarskich wyrobów, chociaż nie wiem dlaczego , może to konbinowanie z rocznikami i wagami tak mnie zniechęciło, ale dla znajomych nie skreślam tego tematu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

materace zazwyczaj są ok, problemem jest nierówna podstawa, schowki i stolik często są kopnięte o cm czy dwa i to robi kolosalną różnicę w komforcie spania, 5mm to max co można tolerować, więcej to ryzyko nieprzespanych nocy

Tylko materace weź wygodne, bo ci popsują cały wypad. Mój mąż tak się ostatnio załatwił, że połamany ledwie dojechał do domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.