Skocz do zawartości

Keja Pustkowo k. Rewala


lukpyr

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w Pustkowie kilka razy na zwiadzie, jest kilka kempingów, ale moje 2,5 kilo psa ma zakaz wchodzenia na plażę.

To mi krew zagotowało bo jak zwykle władza zamiast postawić małe boxy z rękawiczkami czy woreczkami, woli bezmyślnie stawiać znaki zakazu psom.

Z wielką chęcią zostawiłbym tam kilka złotówek a tak, wolę je wydać tam gdzie sprzątanie po moim piesiełku mam nawet ułatwione.

.

Mam kilka namiarów na kempingi w Pustkowie, kurde musiałbym poszperać.

Pamiętam jeden z nich był na prywatnej posesji, trawniczek, drzewa, tuż przy kwietnikach i Krzyżu. Nie do odnalezienia w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Pustkowa -

 

poszukaj namiaru ten kemping na prywatnej posesji, 

 

na pewno chodzi o ten  http://przymorzu.eu/ 

było kilka psiaków i nie było żadnych problemów ze spacerem po plaży. Przy alejkach w Pustkowie woreczki na nieczystości.

Na samym kempingu czysto, prysznice w cenie, tanio (  2+2,przyczepa, przedsionek, auto=63zł/doba), wi-fi, właściciele bardzo mili i  uczynni ( pomagają ustawić przyczepy), do morza 150m, byliśmy 2 tygodnie i wszystkie noce cisza nie ma małolatów i imprezowiczów, świetlica, plac zabaw, dużo dzieci ( nasze miały dużo koleżanek i kolegów), część pola w cieniu drzew - co kto lubi. Bardzo polecam ten kemping. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
W dniu 16.07.2015 o 15:43, --==SZULER==-- napisał:

Właśnie wróciłem z Pustkowa -

 

 

na pewno chodzi o ten  http://przymorzu.eu/ 

było kilka psiaków i nie było żadnych problemów ze spacerem po plaży. Przy alejkach w Pustkowie woreczki na nieczystości.

Na samym kempingu czysto, prysznice w cenie, tanio (  2+2,przyczepa, przedsionek, auto=63zł/doba), wi-fi, właściciele bardzo mili i  uczynni ( pomagają ustawić przyczepy), do morza 150m, byliśmy 2 tygodnie i wszystkie noce cisza nie ma małolatów i imprezowiczów, świetlica, plac zabaw, dużo dzieci ( nasze miały dużo koleżanek i kolegów), część pola w cieniu drzew - co kto lubi. Bardzo polecam ten kemping. 

UUUU. Serdecznie nie polecam.

Właśnie jestem na tym kempingu. 

1. Łazienki "wczesny gierek" - prysznice montowane na wkręty. BHP poniżej krytyki

2. WC podobnie

3. Woda z kranu płynie żółta.

4. Ścisk niesamowity- za rozwinięcie  rolety fiamma i rozstawienie stolika przy przyczepie właściciel żąda dodatkowej opłaty, ponieważ  zajmuje miejsce i zabiera możliwość rozlokowania pozostałych gości!!!!!

4. Właściciel zdziwiony, że do przyczepy potrzebna jest woda bo to podobno dla niego są koszty.

5. Po włączeniu wentylatora w kratce lodówki okazało się że było natychmiast pytanie czy to "KLIMATYZACJA" , bo jeżeli tak to trzeba dopłacić podwójną stawkę za prąd!!!!

6. Ogólne nastawienie właściciela jest takie: jak się nie podoba to won!!!!!!!!

7. W pomieszczeniu zwanej kuchnią brak możliwości czegokolwiek podgrzania lub ugotowania, bo to przecież koszty.

8. No i najważniejsze. Przez telefon informuje klientów o innych cenach. A po przyjeździe to już inna bajka. Jak klient przejedzie sobie 500 km to i tak zapłaci wszystko co on zażąda bo przecież nie wróci do  domu. 

9. No i usłyszeliśmy na koniec, wtedy kiedy mąż powiedział że przyjechaliśmy tu na wypoczynek i żeby dał man spokojnie wypoczywać, że takich klientów to on jeszcze nie miał tzn. używających klimatyzacji w przyczepie wtedy kiedy temperatura na zewnątrz dochodzi do 40 stopni Celciusza. Porażka. Wręcz tragedia.

W załaczniku są zdjęcia. Zamieszczam je dla przestrogi. Przy zyskach z sezonu właściciel powinien wykonać amortyzację urządzeń sanitarnych, jak widać niestety nie stać go. Za przyczepę i 3 osoby zapłaciłem 90 złotych dziennie.

90 zł x 50 przyczep (nie liczę namiotów i domków ) =4 500 dziennie

4500 x 30 dni=135 000 na miesiac nie licząc namiotów i domków 

Przy takim zysku chyba stać na wymianę prysznica i prawidłowe zabezpieczenie studzienki kanalizacyjnej.

Ogółem-:

1. Wytzymałem 2 dni INWIGILACJI WŁAŚCICIELA

2. Przeniosłem sie wraz z rodziną do kempingu POD LASEM w Pustkowiu. 

3. 11 miesięcy pracowałem na spokój, wolałem ustąpić i korzystać ze spokoju a nie być inwigilowanym.

 

20180808_182614.jpg

20180808_182651.jpg

20180808_182642.jpg

20180808_185450.jpg

20180808_182700.jpg

20180808_182720.jpg

20180808_182728.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sikor1973, ani ty, ani SHULER w 2015r. nie piszecie nt. kempingu Keja w Pustkowie! 

Kemping Keja to fajny mały rodzinny kamp prowadzony przez dwoje mlodych, cudownych ludzi, zawsze pomocnych. Łazienki są nowe, zmywalnia jest pod zadaszeniem i dostępna jest także mała kuchnia. Na miejscu mały plac zabaw, świetlica oraz kilka rowerów. Na placu miejsce do zrzutu wody. Zwierzęta są mile widziane. Byliśmy tam 3 lata pod rząd (2x namiot oraz raz w pokoju). Oto aktualny adres strony: http://keja.info.pl oraz koordynaty: 54.066220,14.967587

My bardzo polecamy. Niestety nie mam w zwyczaju fotografowania kibelków ale ich foto jest chyba na ich stronie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 22.08.2018 o 00:33, groobyhc napisał:

Sikor1973, ani ty, ani SHULER w 2015r. nie piszecie nt. kempingu Keja w Pustkowie! 

Kemping Keja to fajny mały rodzinny kamp prowadzony przez dwoje mlodych, cudownych ludzi, zawsze pomocnych. Łazienki są nowe, zmywalnia jest pod zadaszeniem i dostępna jest także mała kuchnia. Na miejscu mały plac zabaw, świetlica oraz kilka rowerów. Na placu miejsce do zrzutu wody. Zwierzęta są mile widziane. Byliśmy tam 3 lata pod rząd (2x namiot oraz raz w pokoju). Oto aktualny adres strony: http://keja.info.pl oraz koordynaty: 54.066220,14.967587

My bardzo polecamy. Niestety nie mam w zwyczaju fotografowania kibelków ale ich foto jest chyba na ich stronie.

 

Ja zacytowałem kolegę SHULER

a chodzi dokładnie o kemping przy morzu http://przymorzu.eu/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.