Skocz do zawartości

Wenecja ceny parkingów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukalem na forum ale sie nie doszulalem,byc moze ktos juz o tym pisal ale mam slaby internet i poszukiwanie jakiegos opisu jest tragedia. Dokladnie chodzi mi o ceny parkingow w wenecji lub w poblizu jak sie lepiej do niej dostac jestem niedaleko lido di jesolo z mapy widze ze mozna plynac statkiem z punta sabbioni i tez jakie sa tego ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tramwaj wodny był tani z tego co pamiętam i kursują dość często ale ile parking to nie wiem bo my przyjechaliśmy tam autokarem

Edytowane przez Peklacz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To parking na placu ,pusto, spokojnie,darmo. Tam staliśmy.

 

 

Bilety i różne informatory turystyczne morzesz kupić w takiej budce (chyba informacja turystyczna) przed przystanią na placu. Jak się nie mylę tu
https://www.google.pl/maps/place/45°26'49.7"N+12°25'31.6"E/@45.447143,12.425447,162m/data=!3m2!1e3!4b1!4m2!3m1!1s0x0:0x0
czerwony dach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wenecji najbliższy parking do zwiedzania, czyli taki gdzie da się dojechać to parking na placu Roma. To ten plac gdzie autobusy miejskie zawracają.

http://www.avmspa.it/context.jsp?ID_LINK=7&area=8

Ceny parkowania 26 Euro za auto do 185 cm wysokości, od 185 cm do 220 cm 29 Euro. W necie można kupić trochę taniej, o jakieś 3 euro.

 

Kilka parkingów jest na wysepce po prawej stronie - Tronchetto. 

Venezia Tronchetto Parking - http://www.veniceparking.it/en/

Cena za parkowanie powyżej 5 godzin - 21 Euro.

 

Publiczny parking w Mestre S. Giuliano, skąd trzeba dojechać autobusem kosztuje już tylko 12 Euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dwa lata temu pojechaliśmy do Punta Sabbioni autobusem miejskim - tak nam doradzono i rzeczywiście wydaje się to być dobrym rozwiązaniem. Nie martwisz się przynajmniej o samochód. Przejażdżka tamtejszym autobusem też była swego rodzaju przeżyciem. :-)   

Edytowane przez Heniekag (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukalem na forum ale sie nie doszulalem,byc moze ktos juz o tym pisal ale mam slaby internet i poszukiwanie jakiegos opisu jest tragedia. Dokladnie chodzi mi o ceny parkingow w wenecji lub w poblizu jak sie lepiej do niej dostac jestem niedaleko lido di jesolo z mapy widze ze mozna plynac statkiem z punta sabbioni i tez jakie sa tego ceny

@WojtexJanex7

 

Parking Punta Sabbioni  5 €

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość parkingów w Punta Sabbioni jest po 5 Euro. 

Polecam opcję pozostawiania samochodu na kempingu i jazdę do Punta Sabbioni autobusem.

Na naszym kempingu Italy (niedaleko Lido Di Jesolo) zaproponowali nam ciekawą ofertę autobus + tramwaj wodny w Wenecji (na 24h) = wszystko za 25 Euro. Więcej: http://forum.karawaning.pl/topic/19395-północne-włochy-1805-206-2015/?p=424018


WojtexJanex7

Zapytaj o ofertę na swoim kempingu lub na Campingu Italy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam odrazu wielkie dzieki za informacje, Wenecja zostala zwiedzona :]  ceny parkingów w Punta Sabbioni sa po 7euro tyle ja płacilem poniewaz chyba jakis natlok ludzi byl w tym dniu bo tam gdzie staszko opisywal nie bylo miejsc :( Statki do Wenecji byly po 4,5euro od osoby w jedną strone a jakieś suweniry najlepiej kupować w głębi miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam odrazu wielkie dzieki za informacje, Wenecja zostala zwiedzona :]  ceny parkingów w Punta Sabbioni sa po 7euro tyle ja płacilem poniewaz chyba jakis natlok ludzi byl w tym dniu bo tam gdzie staszko opisywal nie bylo miejsc :( Statki do Wenecji byly po 4,5euro od osoby w jedną strone a jakieś suweniry najlepiej kupować w głębi miasta.

@WojtexJanex7  > ...a jakieś suweniry najlepiej kupować w głębi miasta. = czym dalej od centrum tym taniej

Nasza Wenecja...

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Punta Sabbioni ceny parkingów 7 w sezonie, bez limitu czasu.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.