Jump to content
jerryw

Do Wloch przez Niemcy - nocleg z przyczepa przy A8

Recommended Posts

jerryw

Witam, 

Planujemy podróż w najbliższy piątek do Włoch przez Niemcy. Plan jest żeby pojechać A9 do Monachium a potem A8 w kierunku Salzburga - gdzieś na tym odcinku chcielibyśmy się zatrzymać na parę godzin snu w przyczepce - czy może ktoś zna jakieś miejsce warte polecenia na przycupnięcie w tym rejonie na chwile ? 

Z góry dzięki za pomoc i radę.

wydra

My spimy zawsze na parkingach w Austrii przy stacjach paliw. Wiekszosc ma specjalne miejsca do postoju z przyczepa. W zeszlym roku stanelismy chyba na pierwszym od granicy z niemcami i to byla katastrofa. Bardzo glosno :kosz: , nie mozna bylo spac.

Jak nie ma miejsc na samochod z przyczepa to stajemy z ciezarowkami. Ale tam z koleji jak one ruszaja to tez nie pospisz. 

Ir & Ed

Witam, 

Planujemy podróż w najbliższy piątek do Włoch przez Niemcy. Plan jest żeby pojechać A9 do Monachium a potem A8 w kierunku Salzburga - gdzieś na tym odcinku chcielibyśmy się zatrzymać na parę godzin snu w przyczepce - czy może ktoś zna jakieś miejsce warte polecenia na przycupnięcie w tym rejonie na chwile ? 

Z góry dzięki za pomoc i radę.

@jerryw

Żeby precyzyjnie odpowiedzieć na Twoje pytanie, proszę podać skąd i dokąd zmierzacie !

Pozdrawiamy z upalnej Chorwacji, zapraszamy

Ir & Ed

Edited by ired (see edit history)

Heniekag

W weekend parkingi przy stacjach zawalone są ciężarówkami i w tym czasie bracią karawaningową (głównie samochodami z przyczepami).

Jak decydujesz się na postój późno, to z miejscem może być ciężko.

stef

Też zależy jak duży masz zestaw. Ja na szczęście mam 5,5 metrowego kampera i rok temu pod Bratysławą mocno się musiałem przytulać do innych ale dałem radę :)