Skocz do zawartości

[Relacja] Chorwacja 2015 - Plitvice i wyspa Krk - Baśka


Rekomendowane odpowiedzi

wyjazd fajny ,tez mysle o KRK .Tylko pytanie dlaczego nie zrobiliscie sobie przerwy na Balatonie?Cieplej niż Lipot,jezioro.I byscie mnie spotkali.

Pamietam ten grad.Na Campingu spadlo drzewo na przyczepe ,a druga wywrocilo....

 

No szkoda, ze nie wiedziałem, że ktos jest nad Balatonem. Z drugiej strony ta pogoda. Nocleg nad balatonem nawe by mi pasowął. Myślełem, że polece do Lipot a tam już będzie po burzy, cieplutko i przyjemnie... ale niestety. Dlatego decyzja o odwiedzeniu Cieszyna.

A burza była niemała... pierwszy raz bałem się, że zdmuchnie mi auto z drogi. A jeżdżę dużo i osobówkami i dostawczakami.

 

Baśke moge polecić. Naprawde pikęnie i czysto. Kemping też godny polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Stacjonując w okolicach Senj w tym roku postanowiłem odwiedzić "stare śmieci" czyli Krk. Według mnie sama Baska jest pięknym miasteczkiem z piękną plażą, ale jest jedno ale: piękne o 7 rano, bo później tłum jaki się przetacza przeraża. Podobne mam spostrzeżenia do kemp. Zablace. Polecam jednak dla będących na Krku pograsowanie po całej wyspie, bo jest tam kilka ciekawych rzeczy do zobaczenia, samo miasto Krk, cz Vrbnik w których buszowałem jak zaszczuty Wilk (szkoła Gusi-S) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Polecam jednak dla będących na Krku pograsowanie po całej wyspie, bo jest tam kilka ciekawych rzeczy do zobaczenia, samo miasto Krk, cz Vrbnik w których buszowałem jak zaszczuty Wilk (szkoła Gusi-S) :)

:P się nie chwal tylko pokazuj co tam ładnego :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ha, Stef, pamiętasz jak proponowałem Bear Camp ? Mijasz go po prawej dokładnie w 25 sekundzie :)

Oglądam dalej...

Co to za miejscowość w 20.00 minucie, zakupy w Lidlu?

Oglądam dalej...

W 27.44 mijacie na rondzie nowiutki Super Konzum, pisałem o nim i tu uwaga dla potomnych by nie pchać się na podziemny parking ani nie objeżdżać tego marketu bo niewyróbka. Warto zaplanować tam zakupy bo na wyspie taniej już nie będzie. Po sąsiedzku jest stacja paliw z dobrymi ich cenami.

Oglądam dalej...

31.29 flaga po prawej stronie :)

Uff i dojechaliśmy.

Kurde że ja nie umiem takich filmów robić a niby techniczny jestem.

Fajnie się jechało, extra dobrane JugoChorwackie piosenki, spokojne, bez plastiku i sztucznego nakręcania obrotów...

Na mojej plaży niedokuczliwie cały czas mi towarzyszyły.

Jest klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miejscowość Novi Vinodolski.

Tak Nasz Polska flaga... :)

 

Windows Movie Maker - najprostszy program ale robi robotę.

Mam rejestrator z funkcją GPS ale niestety nie wiem jak dorzucić obraz z mapą do filmu.

Bo w programie wygląda to tak:

post-2823-0-85200100-1439930601_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.