Skocz do zawartości

Gaz w butli 11kg może być trefny


Rekomendowane odpowiedzi

BeKa... chyba ceny jakie podałeś nie s a cenami za 11kg butle. Dawno już nie widziałem punktów wymiany butli z cenami poniżej 50zł, a poniżej 30 to nigdy nie widziałem :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do cen propanu to w mojej okolicy są tylko 2  stacje co go moją cena 47 i 49zł za butle 11.4kg

cena PB u mnie to 27 zł lub 29 zł zależy który punk( ten sam dostawca)

 

co do pracy urządzeń na zanieczyszczonym gazie to u mnie najgorzej pod tym względem spisuje się u mnie ogrzewanie truma po ostatnim wizycie pod marketem straciłem kominek ak2 od trumy i zamówiłem nowy. po wymianie butli w drodze stacja orlen i używania trumy 2 godziny kominek z białego zrobił się czarny wcześniej nie było takiego problemu butla po powrocie odrazo poszła do domu do kuchenki a ja wymieniłem sobie butle u siebie i problem zniknął.

nigdy nie używałem lodówki przy zanieczyszczonym gazie więc nie jestem w stanie powiedzieć jak się zachowuje u mnie.

 

na początku roku korzystałem z czystego propanu w moim starym wilku przy reduktorze 30 mbar problem był taki sam jak przy zanieczyszczonym pb kopcenie kuchenki i trumy po zmianie reduktora na domowy 37 mbar problem  zniknął. Tak jak wspominała  Kristofer potrzebne było większe ciśnienie gazu. ale przy takich cenach propanu nie opłaca sie go kupować przynajmniej dla mnie bo nie jeżdżę w ziemie.

Tanio płacisz. Przed chwilą zostawiałem 3kg butlę do napełnienia. Mam jutro zapłacić 34 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny z dzisiaj bo przejeżdżam codzienie do pracy obok tych punktów
Stan-Pol s.c. Stacja paliw. Strażacka 8 Popów 42-110  ,butla pb 11kg 29zł, lpg po 1,76zł
POLTRANS Stacja paliw. Wieluńska  3/5 42-110  Popów, butla pb 11kg 27zł, propan 49zł, lpg po 1.86zł
Market Lewiatan ul Pajęczańska 42-110  Popów ,butla 11kg 29zł
w Częstochowię  ul bór nie pamiętam numer butla pb 11kg 37zł propan 44zł, lpg 1,89zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pro po cen detalicznych:

http://www.gas.net.pl/cennik

http://www.gazmar.com/cennik.php

 

BeKa, to co podajesz jest bardziej dla hurtowników:

https://www.e-petrol.pl/notowania/notowania-cen-hurtowych-butli-lpg

 

Te zadziwiające, że często masz wybór między propanem a p-b. Na Podlasiu nawet nie kojarzę takich punktów... wszystko p-b :niewiem:

 

No ale skoro sprawdziłeś to cóż mogę więcej powiedzieć. Fajnie, że możesz kupić taniej niż my :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

nikt mi nie wierzy więc wrzucam zdjęcie zrobione dzisiaj przed 17 z ceną butli 11 kg

WP_20150720_16_55_40_Pro.jpg

Zwracam honor. Dodam, że i u nas znalazłem przypadkiem butle po 32zł. Jeden, jedyny punkt na obrzeżach miasta (Grabówka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.