Jump to content
szablasty

Czarny PR dla firmy gomarket

Recommended Posts

jacek00
1 minutę temu, jacekzoo napisał:

Zarejestrowałeś się tylko po to żeby to napisać? 

Ja dużo rzeczy tam kupuje i nigdy nie miałem problemu z kontaktem

Ja także. Ostatnio pytałem o klimatyzację. Odpisali natychmiast

3 minuty temu, mariek3 napisał:

Ta firma to koszmar. Nie odpowiadają na emaile i reklamacje,  nie odbierają telefonów. Kiedy w końcu ( po trzech tygodniach) łaskawie się odezwali, wysoce nieuprzejmy jegomość stwierdził "To takie małe zlecenie, może jeszcze poczekać".( Faktycznie wartość zlecenia nie przekracza 100 zł). Kpiny. Nigdy więcej z takimi arogantami.

Zaraz pewnie nam zdradzisz nazwę jakiegoś sklepu, który jest najepszy pod słońcem i w którym przypadkiem pracujesz co? :D

reflexes

Powiem więcej. W 2017 roku organizowałem zlot i poprosiłem GoMarket o jakieś drobne wsparcie w postaci gadżetów, katalogów itp. Wymieniłem z obsługą sklepu z 20 maili w celu ustalenia szczegółów. Wszystko szybko i sprawnie, a i wsparcie całkiem okazałe. Prywatnie też coś tam u nich zamawiałem i absolutnie żadnych problemów. 

szary11

A ja dodam od siebie, że bywają problemy komunikacyjne. Miałem brak odpowiedzi, później brak towaru ze zwłoką informacji o fakcie przez tydzień, zamówienie wisiało. Ta płaszczyzna do poprawy. 

Mimo to nadrabiają asortymentem i pewnie nie raz coś u nich zamówię. 

sosek

To fakt że ciężko się do nich dodzwonić ponieważ nie mają biura a telefon odbiera pracownik . No i ceny też nie są zbyt niskie ale zawsze po sezonie jest taniej. Jedno co mnie dziwi to wygląd sklepu i warunki pracy personelu , jak na taką firmę to cieniutko. 

lbuster

Ja także miewam mieszane uczucia, jednak z przewagą na +

Ceny są czasami z kosmosu a poza sezonem zdarzają się najniższe w ofercie sklepów internetowych.

Duży asortyment.

Nawet na stronie mają napisane, żeby pisać do nich mail'e bo nie zawsze mają czas na odebranie telefonu.

Dla mnie dodatkowo na plus odbiór osobisty w drodze z pracy do domu, choć mają czynne TYLKO do 17:00 - to jakiś ewenement.

Kilka razy mi pomogli, kilka dni temu odbierałem pompkę wody (mieli od ręki taką, jaką potrzebowałem) i tak z głupa zapytałem, czy mają części do markizy Fiamma. Gościu wyjął katalog i zaczął ze mną szukać jakiejś małej plastikowej zaślepki/nitu. Towar zamówiony, w tym tygodniu ma być. Duuuuuuży plus dla nich :ok: Choć kawałek plasticzku to koszt 8 PLN :bzik:

Tak czy siak, można się z nimi dogadać i raczej będę polecał ten sklep.

kocur
W dniu 6.08.2019 o 17:15, lbuster napisał:

Dla mnie dodatkowo na plus odbiór osobisty w drodze z pracy do domu, choć mają czynne TYLKO do 17:00 - to jakiś ewenement.

Tak czy siak, można się z nimi dogadać i raczej będę polecał ten sklep.

Ja czasami w drodze do domu wpadam tam, żeby sobie pobyć w strefie wakacyjnej nawet zimą 😀 i ta godzina 17 jest super. Jakiś czas temu mieli otwarte do 16 !

A sklep polecam, zamawiałem różne dziwne części zamienne ( do Fiammy też 😀 ), czasami warte kilka złotych, i zawsze obsługa była pomocna i cierpliwa.

Kevin
W dniu 3.07.2015 o 23:49, DARDUS napisał:

Do poziomowania ja mam coś takiego, nawet dobrze spełniają swoja rolę.

O kurde, też sobie coś podobne wymyśliłem, szukałem na forum i wpadła fota. Ja zmontuje jednak wg własnego pomysłu. Sorki za ot. 

W dniu 26.06.2019 o 14:41, szary11 napisał:

A ja dodam od siebie, że bywają problemy komunikacyjne. Miałem brak odpowiedzi, później brak towaru ze zwłoką informacji o fakcie przez tydzień, zamówienie wisiało. Ta płaszczyzna do poprawy. 

.....o więc właśnie, mnie też to teraz spotkało, choć wybrałem towary niby dostępne w asortymencie.

22 godziny temu, Kevin napisał:

.....o więc właśnie, mnie też to teraz spotkało, choć wybrałem towary niby dostępne w asortymencie.

Trwało, ale odpowiedzieli B)

Ps. kurde chyba rekord, 3 posty jeden koło drugiego :huh: