Skocz do zawartości

Czarny PR dla firmy gomarket


szablasty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

u nich to raczej pozostałość po cenie kiedy dolar był tańszy (faktycznie jakiś rok temu po tyle "szły")
... nie specjalizowali się w gumach 4x4 i mieli tylko chyba te i to w 2 rozmiarach.

Pani była w ogóle zdziwiona ze maja takie opony w asortymencie. (już nie mają - sprawdzałem)

a ja kupiłem całkiem inne gdzie indziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kilka razy kupowałem w tym sklepie,ale po przeczytaniu powyższych postów będę ich unikał.Nigdy mi się nie zdarzyło,aby sprzedawca odmówił sprzedaży,za sumę którą sam wystawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy kupowałem w tym sklepie,ale po przeczytaniu powyższych postów będę ich unikał.Nigdy mi się nie zdarzyło,aby sprzedawca odmówił sprzedaży,za sumę którą sam wystawił.

 

Skoro wszystko było ok. to dlaczego masz nie kupować ? , ja też tam kilka razy kupowałem i nawet upust dawali .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że nie należy kupować u kombinatorów.

Miałem kiedyś podobny przypadek ze stołem do przedsionka, potrzebowałem duży i z regulowanymi nogami. Upatrzony model znalazłem w sklepie w krakowskiej firmie ponad 100 zł taniej niż inne oferty. Klik i kupiony, następnego dnia dostałem telefon, że przepraszają ale nie mają go na stanie i muszą sprowadzić, potem kolejny telefon, że jest mały problem z ceną ponieważ wzrosła a ta podana na ich stronie była ubiegłoroczna. Ale na tym telefonie się skończyło i stół otrzymałem zgodnie z zamówieniem i w takiej samej cenie jak był wystawiony w ofercie w sklepie. Tak więc dobre imię firmy warte było dla nich trochę więcej niż te kilka złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupowałem u nich swego czasu kilka rzeczy - nie rozpisując się zbytnio, zakupy te nie były ani przyjemne, ani łatwe. Chyba się już nie zdecyduję na zakupy w tym sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak - warto przeglądać oferty. Ja kupiłem ostatnio w pewnej firmie Truma MonoControl CS poniżej 400zł... Podałem hasło, że jestem z forum :-) Więc można...

Na go- też robiłem czasem zakupy. Zazwyczaj byłem zadowolony. Szczerze - to ostatnio trochę gadżetów zakupiłem i w sumie wszędzie trransakcje przebiegły bez kłopotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem u nich na miejscu kilka drobiazgów, nie mogę złego słowa powiedzieć obsługa była jak trzeba a jeszcze dostałem rabat zanim zdążyłem poprosić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obecnie w G-M mają sporo "wyprzedaży". Ja zamówiłem przez sklep, otrzymałem potwierdzenie, że zamówienie przyjęto. Zobaczymy co dalej. Naprawdę niektóre produkty w ciekawych cenach... Nie zaszkodzi zajrzeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - strachy na lachy! Poczekałem na rozwój sytuacji. Zakończyłem transakcję i śpieszę o tym poinformować. Bez problemu - otrzymałem towar. Zapłaciłem zgodnie z cenami promocyjnymi! Jednym słowem - potwierdzam, że zarówno przez Allegro, jak i przez sklep internetowy jak również w realu - na miejscu - wszystkie transakcje przebiegły bez zastrzeżeń.

 

Warto też zwrócić uwagę, że w przypadku G-M na allegro - komentarze pozytywne to 99,1%. Negatywnych jest 32 sztuki - na ponad 6000 użytkowników.

Nie jestem adwokatem firmy, ale wydaje mi się, że - przypadek kol. Szablastego - jest odosobniony - a Jego ocena mało obiektywna - choć pewnie prawdziwa.

 

Ja osobiście szukam w różnych sklepach. Z uwagi na to, że nie mam sklepu "pod nosem" - pozostaje mi Alledrogo i sklepy internetowe. Wolę kupić kilka rzeczy w jednym miejscu, aby nie płacić za przesyłkę kilka razy. W G-M - wybór jest spory.

Dziwi mnie jak piszecie, że dla Was podejrzane jest, jeśli jest coś tanie. Jeżeli jest nowe i tanie, tzn, że ktoś kupił w dobrej cenie i chce szybko sprzedać.

w taki sposób kupiłem kibelek, ostatni Truma MonoControl poniżej 400zł oraz przewód z zaworem za 160zł. Wczoraj - podwójny palnik do mojej Trumy za 270zł. Oczywiście - nie wszystko w G-M, ale jednak. Warto szukać okazji. Można kilkaset złotych zaoszczędzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie też dokonałem zakupu - niewielkiego, bo tylko pompki wody, ale wszystko odbyło się sprawnie. Jedno tylko, co można im zarzucić, to ich strona - jest masakrycznie wolna. Ale ogólnie obsługa odbyła się szybko i fachowo. Jak przypuszczam, jak w każdym biznesie, wystąpią chwilowe problemy - a to czegoś zabraknie, a to ktoś pomylił cenę. Wtedy pokazuje się tak na prawdę klasa sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja kupilem w niedzielę kilka gadżetow w niezłej cenie, w poniedziałek otrzymałem maila, że wszystko jest gotowe do odbioru w sklepie w Warszawie.

Ten sklep to rzeczywiscie, jak ktos wczesniej zauważyl, trochę buda na brzegu Wisły no i ta obsluga........ :(

W ostatecznym rozrachunku zadowolony jestem z gadżetow ale budkę nad Wisłą rzeczywiście, lepiej omijać z daleka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.