Skocz do zawartości

Czarny PR dla firmy gomarket


szablasty

Rekomendowane odpowiedzi

To co Ci nie pasuje bo nie rozumiem ,gadżety kupiłeś w dobrej cenie a że lokal ciut słaby to może i lepiej bo w lepszym pewnie zapłaciłbyś drożej i też by było źle .

 

Z powyższego postu raczej wynika, że nie chodzi o "budę" ale o obsługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I słusznie, że nie rozumiesz, ponieważ moj post opisuje stan faktyczny a nie jest reklamą lub narzekaniem.

Pisalem, że z gadżetow jestem zadowolony, budki hiltonem nie nazwę a do serwisu gdzie nie ma kolejki a ja czekam 20 minut nie przywykłem. Wnioski pozostawiam czytajacym, każdy swój rozum ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy byłem w tym sklepie. Wrażenie które odniosłem to takie, że cenią sobie klientów którzy przyjdą i wybecelują na dzień dobry sporą kwotę. Ja  kupowałem pierdułki typu płyny czy złączki gazowe, jakieś drobiazgi elektryczne i obsługa odnosiła się do mnie niechętnie. Jak próbowałem zasięgnąć kilku porad w sprawie rozwiązania problemu technicznego z gazem facet za ladą miał mnie dosyć-sezon w pełni, kolejka, a tu taki głowę zawraca. Od tamtej pory omijam ten sklep. Ogólnie drogo nie licząc promocji posezonowych.

Edytowane przez maciejkos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdykam ... ale Wy macie problemy ... Ja też kupowałem pierdułki. Faktycznie - zeszło się, bo miła Pani pamiętała, że są tańsze zawiasy niż te wiszące na wierzchu. Odnalazła, zapłaciłem jakieś grosze. Dziwi mnie, że macie problem z poczekaniem 10-20 minut. Przecież można zamówić z dostawą do domu. Będzie pod drzwi.

Prawdę mówi przysłowie - "jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził ..." Już nie wystarczy tanio, od ręki. Musi być jeszcze szybko, z uśmiechem. Echh ludzie.... łatwo znaleźć dziurę w całym.

Dodam, że nie jestem udziałowcem, nie czerpię zysków z reklamy. Baa - nawet nie mieszkam w "Warszawce". Zakupów dokonuję najczęściej przez NET, ale czasem zdarza mi się odebrać osobiście będąc "przejazdem". Póki co - korzystałem  z kilku sklepów - i w żadnym nie miałem problemów. A z przyczepką już jeżdżę tak długo, jak jestem na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Bazując na doświadczeniu, tym razem zamówiłem dostawę do domu i wszystko było ok  :yes:

Ponownie udało mi się kupić coś w niezłej cenie wiec koszty dostawy zamortyzowały się na kilka sztuk i ostatecznie wyszło fajnie. Co do jakości towaru, pomimo ceny promocyjnej, wszystko jest w jak najlepszym porządku  :skromny:

 

P.S. Powoli staję się chyba stałym klientem tego sklepu, trza się o jakiś rabat upomnieć  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś będąc w W-wie też odwiedziłem ten sklep z zamiarem nabycia podłogi do przedsionka z wydrukowaną ich ofertą z allegro i okazało się , że owszem podłogi mają ale promocja już się skończyła przed tygodniem i mają ale 30% drożej ; nic nie straciłem bo przynajmniej miałem okazję zobaczyć towar na żywo i już wiedziałem , że na zdjęciu wyglądał super a faktycznie nie był wart nawet tej ceny z promocji ; podłogę po tygodniu nabyłem też przez allegro gdzieś ze śląska po miłym kontakcie ze sprzedawcą który doskonale znał temat i wyjaśnił mi , że tej granulacji to on nawet nie ma na stanie bo to jest nędzna jakość , jego była wizualnie niby taka sama ale jakość super ( miałem porównanie bo z W-wy wziąłem próbkę ) Cenowo wyszło to samo co w W-wie w promocji a podłoga już służy mi kilka sezonów i jest jak nówka . Oczywiście nie mam żadnego żalu ani pretensji , każdy handluje jak może i radzę wszystkim mniej pośpiechu w zakupach i więcej cierpliwości w ogarnianiu zakupów przez internet. Niedawno zakupiłem komplecik świecących śledzi ( super sprawa do oznakowania linek przedsionka ) ; przy tej samej marce niby niemieckiej a jak zawsze wiadomo  skąd różnica w cenach do 50% :bzik:  no ale biznes is biznes :hehe::hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byłem tam także w zeszłym roku po lusterka zewnętrzne. Generalnie sklep jak sklep. Szału nie było ale też nie nastawiałem się na extra obsługę. Poczekałem chwilę ... dostałem coś do wyboru kupiłem i wyszedłem.  ( tak przy okazji lusterka mocowane paskami gumowymi na oryginalne lusterka auta nie sprawdzają się )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzają się, tylko nie na każde lusterka nie w każdym aucie. Mam teraz zgrzyt, bo mam auto z bardzo obłymi lusterkami i teraz mi wszystko z nich zjeżdża. Ale właśnie dorabiam druciarstwo, bo nie bardzo mam wybór. Lusterek na błotniki nie kupię, bo ich i tak nie będę widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lusterka na błotniki, są bardzo stabilne, nie trzęsą się i doskonale w nich widać. Oprócz tego nie muszę nadmiernie kręcić głową, bo lusterka mam praktycznie przed sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

W moim przypadku po 11 dniach oczekiwania  na zamówiony i opłacony / za pomocą ich strony / towar  chciałem się skontaktować .

Telefonicznie nikt nie odbierał więc wysłałem maila i otrzymałem odpowiedź ,że mojej wpłaty nie mają .

Napisałem jak była dokonana wypłata i zabrałem się za skanowałem obciążenia itd . 

W międzyczasie  pani znalazła moja wpłatę i stwierdziła ,że w taki razie towar wyśle .

Jakiegokolwiek słowa przepraszam czy wytłumaczenia się nie otrzymałem .

Realizacja zamówień oraz kultura obsługi pozostawia wiele do życzenia

Odradzam zakupy w tym sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 4.07.2015 o 09:53, Pierzasty napisał:

Ciekawa sprawa z tym sklepem. Swojego czasu również kupiłem u nich klin(y) i też w systemie mieli coś "pokopane", jednak wtedy Pani sprzedała mi według ceny (2 w cenie 1-go :]  ) Jednak to z dwa lata temu. Generalnie ceny w tym sklepie są często "dziwne", często b. wysokie. Mimo, że mam go po drodze i przeważnie zakupione przedmioty mógłbym odebrać osobiście, to wolę kupić gdzie indziej.

Minęło 3ata od tego wpisu. Muszę przyznać, że kilka rzeczy przed sezoneom kupiłem w dobrych cenach (np markizę Caravanstore 360 za 1200pln) W sumie zmieniłem zdanie na plus dla tego sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ta firma to koszmar. Nie odpowiadają na emaile i reklamacje,  nie odbierają telefonów. Kiedy w końcu ( po trzech tygodniach) łaskawie się odezwali, wysoce nieuprzejmy jegomość stwierdził "To takie małe zlecenie, może jeszcze poczekać".( Faktycznie wartość zlecenia nie przekracza 100 zł). Kpiny. Nigdy więcej z takimi arogantami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mariek3 napisał:

Ta firma to koszmar. Nie odpowiadają na emaile i reklamacje,  nie odbierają telefonów. Kiedy w końcu ( po trzech tygodniach) łaskawie się odezwali, wysoce nieuprzejmy jegomość stwierdził "To takie małe zlecenie, może jeszcze poczekać".( Faktycznie wartość zlecenia nie przekracza 100 zł). Kpiny. Nigdy więcej z takimi arogantami.

Zarejestrowałeś się tylko po to żeby to napisać? 

 

Ja dużo rzeczy tam kupuje i nigdy nie miałem problemu z kontaktem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.