Skocz do zawartości

Szafki kempingowe i leżaki


Center-Camp

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Dzień Dobry

dzisiaj kurier przywiózł naszą szafkę, radość trwała krótko bowiem po wyjęciu z torby okazało się, że jedna z nóżek jest złamana, wygląda to tak jak na zdjęciach które dołączam. Odnoszę wrażenie, że ta nóżka była już kiedyś klejona, ale może to tylko tak wygląda. W każdym razie popatrzcie Państwo czy nie macie gdzieś na magazynie takiej uszkodzonej szafki z której można by pozyskać samą nóżkę, wtedy fajnie by było gdybyście mi ją dosłali. Nie będę cudował i reklamował czy tam odstępował od umowy bo szafka jest mi potrzebna ale . . .

Pozdrawiam

Piotr Stankiewicz 

 

 

Ja to mam pecha :( i do dzisiaj przez trzy tygodnie ani słowa odpowiedzi, takie życie . . .

post-12555-0-88203000-1438356403_thumb.jpg

post-12555-0-49396400-1438356450_thumb.jpg

post-12555-0-63057500-1438356491_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za lekkie odejście od tematu.

Ta nóżka z ostatniego zdjęcia to nowa ? Odrapana jakaś . :oslabiony:

 

Taką dostałem ale pal to licho, to nie do Luwru tylko do przedsionka :), szkoda że mi nie odpowiedzieli na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,ja się już z tym pogodziłem że firmy mają klientów w dupce, z szafką sobie poradziłem :)

Trzeba kupić Whisky, bo miewają korki w postaci wysokiej nakrętki + klej poliuretanowy do szyb samochodowych lub podobny. Whisky wypijamy, a uzyskaną tym sposobem nakrętkę wypełniamy klejem. Stawiamy mebel na równej podłodze, a na miejsce brakującej nóżki wsuwamy nakrętkę, tak, by całość stała prosto. Nim wytrzeźwiejemy, klej będzie na tyle gęsty, że wysokość nóżki się nie zmieni, a my możemy się walnąć do wyra. Koszt zabawy to jakieś 70 zł., ale zaoszczędzamy na nerwach i zdobywamy sprawność "sobieradka terenowego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mnie tam ich młyn nie obchodzi, jak bym im zapłacił banknotami z Monopoly albo Eurobiznesu to by mi mogli nawet cegły przysłać, sęk w tym, że dostali PLN na które ciężko pracuję. Nie będę się zamartwiał pierdołami tym bardziej, że sklepów z akcesoriami karawaningowymi jest w bród i ciągle powstają kolejne. po prostu Center Camp dołącza do GoMarketu o którym pisałem wcześniej i tyle w temacie. A jak się pojawi kolejny sklep który mnie zawiedzie, to i o nim napiszę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.