Skocz do zawartości

Specjalny wątek dla "Langoszowców"


belmondo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A dlaczego nie :hmm:

 

A ja wiem..... tu nie byłem, tam nie byłem.... może po jakimś czasie niebycia, zostaje sie skreślonym z listy klubowej :hmm:  Tak jak to miało miejsce na jednym z forów o podobnej jak nasza treści.... przez jakiś czas nic nie pisałem i nagle okazało się, ze już mnie tam nie ma.....  :look:

 

Poza tym, nie odprowadzam należnych składek langoszowych  :]  :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem..... tu nie byłem, tam nie byłem.... może po jakimś czasie niebycia, zostaje sie skreślonym z listy klubowej :hmm:  Tak jak to miało miejsce na jednym z forów o podobnej jak nasza treści.... przez jakiś czas nic nie pisałem i nagle okazało się, ze już mnie tam nie ma.....  :look:

 

Poza tym, nie odprowadzam należnych składek langoszowych  :]  :piwo:

To nas też powinni wykreślić z langoszowców bo nie byliśmy w tym roku ....ale tak łatwo się nie damy :) A składki Kajetan wpłacimy przelewem :)

Edytowane przez Fruzia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna zaległe Langosze odbijemy sonie w naszym wydzielonym obozie :] 

odbijemy odbijemy .....gar już czeka na kolejne pieczonki i jakąś dobrą naleweczkę trzeba wyprodukować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna zaległe Langosze odbijemy sonie w naszym wydzielonym obozie :] 

 

Może zamówić specjalną taśmę odgradzającą z napisem " Uwaga Langosz ! "  :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.