Skocz do zawartości

Grecja-Sitonia-Thalatta Camp 2015


Harry

Rekomendowane odpowiedzi

Harry   ...na Thalatta Camp jest połowę pustych parcel. Może to kwestia początku lipca, 

Witaj a jak wygląda sytuacja na dziś jeżeli chodzi o miejsca na Thalatta ? bo wyjeżdżamy w sobotę 11,07 prawie 4 załogi ;)

Pozdrawiam

tam nie robia rabatow na takie "grupy"?  :hmm: 

Bo spodziewam sie ze nas na poczatek sierpnia tez sie naszykuje kilka zalog jednoczesnie do Thalatta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzisiaj ostatni dzień, ludzi troszkę więcej ale dalej jest dużo wolnych parcel. Dowiedziałem się od greka ze ten rok już jest gorszy pod względem Obłożenie i pewnie będzie kiepsko. Czyli dla nas lepiej. W sklepach wszystko jest, można płacić kartą. Odnośnie domków to nie bardzo mam możliwość bo ciężko komuś zaglądać do środka. Znajomi mieszkali w Simple Caracas ale blisko morza i było spoko, pod warunkiem że akceptuje się budkę z lat 85-90. Zależy jakie ma ktoś wymagania. Paliwo w siki po 1.19 za ropę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ostatni dzień, ludzi troszkę więcej ale dalej jest dużo wolnych parcel. Dowiedziałem się od greka ze ten rok już jest gorszy pod względem Obłożenie i pewnie będzie kiepsko. Czyli dla nas lepiej. W sklepach wszystko jest, można płacić kartą. Odnośnie domków to nie bardzo mam możliwość bo ciężko komuś zaglądać do środka. Znajomi mieszkali w Simple Caracas ale blisko morza i było spoko, pod warunkiem że akceptuje się budkę z lat 85-90. Zależy jakie ma ktoś wymagania. Paliwo w siki po 1.19 za ropę.

Dzięki za info 

Pozdrawiam i bezpiecznego powrotu !   :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ostatni dzień, ludzi troszkę więcej ale dalej jest dużo wolnych parcel. Dowiedziałem się od greka ze ten rok już jest gorszy pod względem Obłożenie i pewnie będzie kiepsko. Czyli dla nas lepiej. W sklepach wszystko jest, można płacić kartą. Odnośnie domków to nie bardzo mam możliwość bo ciężko komuś zaglądać do środka. Znajomi mieszkali w Simple Caracas ale blisko morza i było spoko, pod warunkiem że akceptuje się budkę z lat 85-90. Zależy jakie ma ktoś wymagania. Paliwo w siki po 1.19 za ropę.

 

Dzisiaj ostatni dzień, ludzi troszkę więcej ale dalej jest dużo wolnych parcel. Dowiedziałem się od greka ze ten rok już jest gorszy pod względem Obłożenie i pewnie będzie kiepsko. Czyli dla nas lepiej. W sklepach wszystko jest, można płacić kartą. Odnośnie domków to nie bardzo mam możliwość bo ciężko komuś zaglądać do środka. Znajomi mieszkali w Simple Caracas ale blisko morza i było spoko, pod warunkiem że akceptuje się budkę z lat 85-90. Zależy jakie ma ktoś wymagania. Paliwo w siki po 1.19 za ropę.

Witam. Przeglądałem na ich stronie cennik, ale możesz na szybko podać faktycznie jak to wygląda w rzeczywistości cenowo. Zestaw standard 

(cepka,auto,2+2,prąd). Czy wizualnie patrząc budki stacjonarne  są obłożone. Znajomi planują z nami pobyt na wspólnym kempingu, ale w stacjonarce.

Szcześliwego powrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz na Węgrzech. Trochę remontów na Serbię Macedonii. Brak Turków na trasie do Polski. Natomiast tłumy walą w kierunku południowym. Roszke do polski było totalnie puste. Ani jednego samochodu, ale w kierunku greckim tłumy turasow. Odnośnie cennika Thalatta Camp to patrz na ceny w sektorze A, ten drugi to gdzieś bardzo, bardzo daleko, nawet nie wiem czy nie kolo boiska piłkarskiego. Ja zapłaciłem za carawan+samochod+prad+2dorosle+2dzieci 37,7euro za dobę w dni lipowa, za czerwiec było taniej.

Jestem juz na Węgrzech. Trochę remontów na Serbię Macedonii. Brak Turków na trasie do Polski. Natomiast tłumy walą w kierunku południowym. Roszke do polski było totalnie puste. Ani jednego samochodu, ale w kierunku greckim tłumy turasow. Odnośnie cennika Thalatta Camp to patrz na ceny w sektorze A, ten drugi to gdzieś bardzo, bardzo daleko, nawet nie wiem czy nie kolo boiska piłkarskiego. Ja zapłaciłem za carawan+samochod+prad+2dorosle+2dzieci 37,7euro za dobę w dni lipowa, za czerwiec było taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zakręconych pozytywnie (karawaningowców :) ), ja i moja familia jesteśmy już w Grecji :) Co do podróży to wyruszyliśmy z Wieliczki w sobotę 11.07. na Mszanę dolną, Rabkę, Chyżne. Na Słowacji w wielu miejscach remonty i ruch wahadłowy (od Chyżnego do Sachy), Węgry bez problemów aż do Szaged, Serbia ok, poza obwodnicą Belgradu (ograniczenia prędkości spowodowane remontem), oraz ostatnim odcinkiem poniżej Niszu (zaliczyliśmy w nocy kilku kilometrowy korek do zwężki do jednego pasa ruchu -> remont). Macedonia bez większych problemów, a w Grecji kryzys na obwodnicy Salonik (znów kilku kilometrowy korek :( ) i Nikiti (korek udało mi się objechać drugorzędnymi ulicami). Na miejscu (Sarti) pustki w stosunku do ubiegłego roku. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zakręconych pozytywnie (karawaningowców :) ), ja i moja familia jesteśmy już w Grecji :) Co do podróży to wyruszyliśmy z Wieliczki w sobotę 11.07. na Mszanę dolną, Rabkę, Chyżne. Na Słowacji w wielu miejscach remonty i ruch wahadłowy (od Chyżnego do Sachy), Węgry bez problemów aż do Szaged, Serbia ok, poza obwodnicą Belgradu (ograniczenia prędkości spowodowane remontem), oraz ostatnim odcinkiem poniżej Niszu (zaliczyliśmy w nocy kilku kilometrowy korek do zwężki do jednego pasa ruchu -> remont). Macedonia bez większych problemów, a w Grecji kryzys na obwodnicy Salonik (znów kilku kilometrowy korek :( ) i Nikiti (korek udało mi się objechać drugorzędnymi ulicami). Na miejscu (Sarti) pustki w stosunku do ubiegłego roku. Pozdrawiam :)

 

Cześć Daro.Wystartowałes troszkę wcześniej! O co chodzi z tym korkiem ? Jak ty stales w nocy to co będzie w dzień ? Nasz camp dalej istnieje? Pozdrowionka dla calej rodziny ! Gdybys sie namyslil to wiesz gdzie bedziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Myli Beach pozostały wspomnienia..., przyczep stacjonarnych nie ma, były tylko 2 na dziko ustawione wśród drzew, budynki pozamykane. Do Pargi nie dojedziemy ( u nas zmiany i kobieta ma nie pozwoliła jechać nawet do Ouzoni :( ). Jesteśmy na Pitsoni od wczoraj, obsługa (dwaj bracia) rewelacyjna, do tego mega pomocni i gościnni sąsiedzi (głównie Bułgarzy -> na dzień dobry dostałem mega "wzmacniającą" % wodę z najlepszej bułgarskiej produkcji :) Później jak się ogarniemy to zamieszczę ceny produktów, paliwa.... W Sarti w stosunku do zeszłego roku (lipca) jest może 1/5 turystów !!!! Mówiąc inaczej pustki jak na pustyni ! Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem...., co do korku na Sebii to około północy w niego wpadłem za Niszem gdzie z dwóch pasów była zwężka do jednego, ruch aut ze znaczkami na tablicach D, A, DK, NL, S był mocno wzmożony (w nich siedzieli głównie turcy). Cwaniacy prawą stroną za linią ciągłą gnali auta, a my na lewym pasie i po 4-5 metrów do przodu się posuwaliśmy (myśleliśmy, że jakiś wypadek na drodze, bo policja na sygnale tam pędziła) :( W sumie to nam się udało bo staliśmy tylko w około 4 kilometrowym korku, a za nami za chwilę ten korek rozrósł się do dużo większych rozmiarów. Sąsiad z Krakowa wyjechał 4 gdziny później i korka żadnego nie uświadczył (około 4-5 rano przejeżdżał ten odcinek drogi) :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media zrobiły swoje.....

 

Wy piszecie że, wszystko jest ok. Dostępne produkty, kasa w bankomacie i paliwo a w TV i necie grzebią Grecję. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turyści do Sarti powrócili, jest prawie jak rok temu (w niedzielę była zmiana turnusu, stąd były takie pustki). Ceny zeszłoroczne artykułów, w restauracjach również. Kryzys tylko w mediach polskich, które z rzetelnością mają mało wspólnego. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.