Skocz do zawartości

Grecja-Sitonia-Thalatta Camp 2015


Harry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jesteśmy w trasie na Thalatta Camp. Obecnie jesteśmy na Serbię 50km za Belgradem. Granica Węgiersko Serbskiej pusta w obu kierunkach. Wystąpił mały problem znaleźć miejsce na nocleg przed granicą węgiersko serbska. Wszystko obstawianie przez tiry. Po przekroczeniu granicy na Serbii dużo miejsca Na stacjach. Tarasów względnie mało, ale już się pojawiają w kierunku południowym. Droga na Słowacji trochę remontów, ale znosna. Węgry i Serbia rewelacja. Mały ruch, zero korków.

Więcej z trasy info później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co do trasy to przebiegła bez problemów. Na Macedonii trochę remontów. Co do Grecji, to tutaj jeśli nie zagląda się do internetu (odnośnie kryzysu greckiego) to tutaj wszystko po staremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaglądam na polskie portale to Stach się bać! Ale tutaj życie biegnie dalej. Wczoraj w Sarti widziałem bankomat nie dość ze czynny to jeszcze bez kolejki. Miasta i miasteczka tętnią życiem tak jak rok temu lub dwa. Nie ma tłoku, na Thalatta Camp jest połowę pustych parcel. Może to kwestia początku lipca, bo bywałem wcześniej w sierpniu wiec nie wiem, ale jest bardzo fajnie i nie czujemy tutaj żadnego zagrożenia. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaglądam na polskie portale to Stach się bać! Ale tutaj życie biegnie dalej. Wczoraj w Sarti widziałem bankomat nie dość ze czynny to jeszcze bez kolejki. Miasta i miasteczka tętnią życiem tak jak rok temu lub dwa. Nie ma tłoku, na Thalatta Camp jest połowę pustych parcel. Może to kwestia początku lipca, bo bywałem wcześniej w sierpniu wiec nie wiem, ale jest bardzo fajnie i nie czujemy tutaj żadnego zagrożenia. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

witam-cala zime planowalem Grecje.a tu taka sytuacja .W zwiazku z tym zmienilem plany na Chorwacje,ale bol w sercu,ze nie pozwiedzam Grecji!!!!Stad moje pytanie-biore na wszelki wypadek gotowke-ok,ale co z benzyna-jest na stacjach!?-pilne-dzieki!

witam-cala zime planowalem Grecje.a tu taka sytuacja .W zwiazku z tym zmienilem plany na Chorwacje,ale bol w sercu,ze nie pozwiedzam Grecji!!!!Stad moje pytanie-biore na wszelki wypadek gotowke-ok,ale co z benzyna-jest na stacjach!?-pilne-dzieki!

Harry pls-bo jutro w nocy przed Budapesztem skrecam w lewo ,albo lece prosto((((((((((((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam-cala zime planowalem Grecje.a tu taka sytuacja .W zwiazku z tym zmienilem plany na Chorwacje,ale bol w sercu,ze nie pozwiedzam Grecji!!!!Stad moje pytanie-biore na wszelki wypadek gotowke-ok,ale co z benzyna-jest na stacjach!?-pilne-dzieki!

Harry pls-bo jutro w nocy przed Budapesztem skrecam w lewo ,albo lece prosto((((((((((((((

witam widzę że jesteśmy somsiadami  bo ja z Tomaszowa i też planuję Grecję . Czy ty jutro wyruszasz ? bo ja dopiero 11 lub 15 lipca,  morze by tak razem pojechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam widzę że jesteśmy somsiadami  bo ja z Tomaszowa i też planuję Grecję . Czy ty jutro wyruszasz ? bo ja dopiero 11 lub 15 lipca,  morze by tak razem pojechał.

Fajnie by bylo, ale juz w piatek rano wyruszamy, bo koniecznie musimy byc 18 lipca na powrot. Pozdrawiam :( :( :( (moze masz wiedze, czy nie ma problemu z tankowaniem w Grecji?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za brak odpowiedzi, ale mało czasu mam na siedzenie w internecie. Korzysta w pełni z uroków Grecji. Na dodatek jest jakoś mało turystów wiec jeszcze lepiej dla mnie. Odpowiadając na obawy forumowiczów to paliwo jest dostępne od ręki na złotówkę lub kartę. Stacji benzynowych jak grzybów po deszczu. Wczoraj na zakupach w Lidl bez problemów zapłaciłem karta. Bankomaty czynne bez kolejek. Te (...) media nakrecaja spirale strachu i przez to ludzie zmieniają plany i jadą na Chorwacja. (boje się tego jaki tłok będzie na chorwacji). Turystów jakby mniej. Wszystko funkcjonuje jak w zeszłych latach. Polecam. Pomóżcie Grecji przyjeżdżają tu i spędzając wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za brak odpowiedzi, ale mało czasu mam na siedzenie w internecie. Korzysta w pełni z uroków Grecji. Na dodatek jest jakoś mało turystów wiec jeszcze lepiej dla mnie. Odpowiadając na obawy forumowiczów to paliwo jest dostępne od ręki na złotówkę lub kartę. Stacji benzynowych jak grzybów po deszczu. Wczoraj na zakupach w Lidl bez problemów zapłaciłem karta. Bankomaty czynne bez kolejek. Te (...) media nakrecaja spirale strachu i przez to ludzie zmieniają plany i jadą na Chorwacja. (boje się tego jaki tłok będzie na chorwacji). Turystów jakby mniej. Wszystko funkcjonuje jak w zeszłych latach. Polecam. Pomóżcie Grecji przyjeżdżają tu i spędzając wakacje.

Znalazlem sie rzeczywiscie na Chorwacji przez to zamieszanie z Grecja (camping Stoja- obrzeza Puli). Jest fajnie, ceny duze (50€),ale myslami jestem przy Grecji (nestepny rok) P.S. Szkoda, ze na czas nie dostalem odpowiedzi (rozumiem, nie ma sprawy, bo bylbym teraz za Katerini)

Sorki. Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem sie rzeczywiscie na Chorwacji przez to zamieszanie z Grecja (camping Stoja- obrzeza Puli). Jest fajnie, ceny duze (50€),ale myslami jestem przy Grecji (nestepny rok) P.S. Szkoda, ze na czas nie dostalem odpowiedzi (rozumiem, nie ma sprawy, bo bylbym teraz za Katerini)

Sorki. Pozdrawiam wszystkich :)

Dawaj na Ciste od 10 dni z 10% upustem 2+auto+przyczepa+elektryka =23eurasie. - Pod Maslinom jeszcze taniej internet wszędzie w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harry   ...na Thalatta Camp jest połowę pustych parcel. Może to kwestia początku lipca, 

Witaj a jak wygląda sytuacja na dziś jeżeli chodzi o miejsca na Thalatta ? bo wyjeżdżamy w sobotę 11,07 prawie 4 załogi ;)

Pozdrawiam

Edytowane przez Tomi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harry, mam tez prosbe od siebie. Jedziemy na poczatku sierpnia z kolega na Thalatta ale on bez przyczepy. Jak by byla mozliwosc- zerknij rposze okiem na te domki stacjonarne- czy sa tam swieze i czy moge mu zarezerwowac. Jest mi jak brat i nie chce wstydu potem.. Ich bedzie 4 osoby. Z gory dziekuje za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.