Skocz do zawartości

Istria szukam kempingu w tej okolicy.


Rekomendowane odpowiedzi

post-373-1434699236,27_thumb.jpg

 

Różowa strzałka to kwatery znajomych. Muszę znaleźć fajny krmping w okolicy. W ulubionych mam ten ze słoneczkiem na dole ale to 15km. Jest coś wartego uwagi bliżej, może z basenami dla dzieci ?

 

Od góry jest Colone (mało zachęcający film na youtubie, wąska plaża) i SanPolo (właśnie go sprawdzam).

 

Macie doświadczenia w tej okolicy ?

Edytowane przez witus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A Bi-Village w Fazanie ? Lub Pineta...

Z tego co pamiętam to ta droga nad morzem do tej zatoczki taka jakaś wąska była i nie wiem czy do końca asfaltowa, albo to asfalt się kończył na poprzecznej Vodnjanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camp Colona - nie znam ale widać jest w pobliżu kwater. :)Rovinjski Otoci i Priobalno PodručjeChorwacja45.004059, 13.722473
Pisałem o nim, filmy słabo wyglądają na youtubie :)

 

A Bi-Village w Fazanie ? Lub Pineta...Z tego co pamiętam to ta droga nad morzem do tej zatoczki taka jakaś wąska była i nie wiem czy do końca asfaltowa, albo to asfalt się kończył na poprzecznej Vodnjanu.
Bi Village dopisuję Pineta jest za daleko, wcześniej jest w Rovinij coś fajnego z basenami. Mogą być też propozycje bez basenów. Czy na tych campingach można przyjmować znajomych ?! Bo oni w kwaterach nie mają takich luksusów jak morze więc pewnie będą siedzieć u mnie :) Edytowane przez witus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o nim, filmy słabo wyglądają na youtubie :)

 

Bi Village dopisuję Pineta jest za daleko, wcześniej jest w Rovinij coś fajnego z basenami. Mogą być też propozycje bez basenów. Czy na tych campingach można przyjmować znajomych ?! Bo oni w kwaterach nie mają takich luksusów jak morze więc pewnie będą siedzieć u mnie :)

 

To kemp. Vestnar 4* Wejdź na zakładkę "Karta" zobaczysz wszystkie kempingi Istrii wg położenia na mapie. Każdy ma dokładny opis, filmik, foty, ceny itd ...

Co do wejścia znajomych nie wiem ... różnie to bywa. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do BiVillage od strony morza znajomi wejdą bez problemu,

przy recepcji jest bramka otwierana na kartę (magnetyczna), więc albo wwzieziesz znajomych własnym samochodem albo dasz im karte i sobie otworzą.

 

teoretycznie jest opłata za kazdego odwiedzającego gościa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do BiVillage od strony morza znajomi wejdą bez problemu,

przy recepcji jest bramka otwierana na kartę (magnetyczna), więc albo wwzieziesz znajomych własnym samochodem albo dasz im karte i sobie otworzą.

 

teoretycznie jest opłata za kazdego odwiedzającego gościa

Byłeś tam? Polecasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem rok temu

 

 

dla mnie był ok (lubimy raczej duze campy z basenami)

na basenach animacje (codziennie na innym), w morzu pompowana zjezdzalnia (płatna)

łazienki sprzątane cały czas,

 

planowałem tam kolejny wyjazd w przyszłym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem rok temu

 

 

dla mnie był ok (lubimy raczej duze campy z basenami)

na basenach animacje (codziennie na innym), w morzu pompowana zjezdzalnia (płatna)

łazienki sprzątane cały czas,

 

planowałem tam kolejny wyjazd w przyszłym roku

Super, dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witus ale z tego co pamiętam i mapa to potwierdza to Pineta jest ze 2 km bliżej do znajomych od Bi-Village ;)

To nie tą pinetę znalazłem :) sprawdzę w domu na komputerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witus ale z tego co pamiętam i mapa to potwierdza to Pineta jest ze 2 km bliżej do znajomych od Bi-Village  ;)

http://www.pinetafazana.hr/pineta_2015_en.pdf

 

Czy to ta Pineta ?! Jeżeli tak to hit cenowy 25E za mój skład ?! szok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.