Skocz do zawartości

Rozmowy dookoła zlotowe


Miodzio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trzeba ustalić kto na tym zlocie był - podobno jakiś Maciek a takiego na liście i na forum nie ma.... :hmm:  :hmm:  :hmm:

 

Mówiono też, że był niejaki Swinger - parę dziewczyn od ogniska się o niego dopytywało... ale takiego nicku też nie znam.

 

No i Cargo... też beznickowy...

 

Dziwna sprawa, niby znajome twarze a okazuje się, że połowy człowiek nie zna  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to się uśmiałem. Nazwa mojego nicku przybierała inne formy. Na szczęście konto na forum mam tylko jedno a drugą połówkę mojego hasła zna Waldek z Cargo , któremu też zmienił się lekko nick. Połówkę jego hasła mam ja. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się pośmiałem. Szczególnie ze Swingera  :laugh: .

I generalnie uśmiech jeszcze nie schodzi, bo to fajny weekend był.

Dziękujemy za wspaniałe towarzystwo i miłe przyjęcie.

 

Walek z Cargo, Basia i Ogi.

 

Co do nicka, to może zostańmy przy Cargo wymyślonym przez Fingera. Prośba do Miodzia jako administratora o zmianę.

 

Bo "Waldek z Cargo super inteligentny gościu jest"  :]   https://www.youtube.com/watch?v=pXOHpxTSXp0  :]

Edytowane przez waldi63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.