Skocz do zawartości

Rozmowy dookoła zlotowe


Miodzio

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Rada przyjęła to zaraz przed wyjazdem pakuję nasz forumowy namiot , flagi i certyfikaty. Ja będę ok. 12.00 w piątek.PONAWIAM PROŚBĘ  DO WSZYSTKICH O ZABRANIE OSTRYCH , NAWET WŚCIEKŁYCH PRZYPRAW DO PASOWANIA . / typu wasabi, ostry sos pomidorowy, tabasco, piripiri itp. / Za najpiękniejszy strój na pasowaniu ustanawiam prywatną nagrodę ! / I MEJSCE /

Edytowane przez Rysiaczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak macie gdzies dobry Turecki Kebab pod reka zapytajcie o oryginalny Shaft (chyba tak sie pisze, wymawia "szaft") to jest ichniejszy bardzo ostry czerwony pieprz. Naprawde robi wrazenie na podniebieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż strach czytać:-) Rozumiem że jeśli to nasz pierwszy ogólnopolski zlot to pasowanie nas nie ominie? Co mamy przygotować oprócz mleka na przepijanie mikstury?:-)

...mleko?!?! Nie chciał bym abyście mnie źle zrozumieli, ale tam mleko jest nie mile widziane :pub: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem nową przyprawę. Ja naprawdę potrafię ostro jadać, ale ta mnie pokonała. Jak uda mi się kupić to przywiozę. :yay:

 

- cóż to takiego? Jeśli ma być ostre ekstremalnie, to polecam "Satan's Shit"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zlotu już tylko kilka dni. Z tego powodu moje pytanie do znawców tematu .

Czy poniższa trasa ma ukryte niespodzianki w postaci rodzących się na skutek remontów korków ?

Dodam , że Wrocław mijać będę w okolicach godz. 16.00 w czwartek . Na bramkach wjazdowych problemu nie będzie ale co dalej ?

Szukać drogi alternatywnej czy dać sobie spokój i lecieć bez główkowania ? Na pasowanie chyba dotrę ? :lol:

post-1836-0-15659700-1441038432_thumb.png

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.