Jump to content
pepe6

wykładzina dywanowa w przyczepie

Recommended Posts

strus251

Stasznie ciężkie i chłoną wilgoć, bardzo zły pomysł.

Albo linolum albo dywanówka/techniczna. Ja polecam linolum, ewentualnie uzupełnione o małe chodniczki jak już muszą być.

tomekk

Witam !

Wrócę do tematu... Co sądzicie o pomyśle położenia paneli podłogowych w przyczepie? Planujemy remont i zastanawiamy się co fajnego można zrobić

Bardzo zły pomysł. Przede wszystkim ciężar, a te lżejsze to istna gąbka. Prawdziwe linoleum też jest ciężkie, nie mylić z lentexami i temu podobnymi. Dobrze sprawdzają się wykładziny dywanowe, na bazie gumy, gąbki, nie za grube.

Pozdrawiam

ufolz

zdecydowanie polecam wykładzinę dywanową biurową - super się odkurza, lekka, cena mała i przedewszystkim jak się ładnie zaobrębi i obrzuci to świetnie wygląda.. :)

kasica

Dziękuję za rady

szkl

troszke odkurzając temat i wykładzinę - czy znajdę gdzieś szablon lub ktoś ma do hobby 495 wfb czy zostaje tylko metoda prób i błędów kupić kawał wykładziny i rysować a potem ciąć?

chris_66

Remontówka jako szablon i potem wg niej właściwą wykładzinę wyciąć, a remontowka przyda się zawsze do czegoś innego

Wysłane z telefonu

Edited by chris_66 (see edit history)

szkl

Remontówka jako szablon i potem wg niej właściwą wykładzinę wyciąć, a remontowka przyda się zawsze do czegoś innego Wysłane z telefonu

Dzięki za podpowiedź. Castorama i do roboty

AgaMar

Szablon z szarego papieru , gazet wystarczy żeby w Novita w ZG wycięli, obszyli. WILK 450 - koszt 170 PLN-ów za całość

szkl

Szablon z szarego papieru , gazet wystarczy żeby w Novita w ZG wycięli, obszyli. WILK 450 - koszt 170 PLN-ów za całość

tanio i dobrze - a oryginał 249E :nono: 

danielpoz

Jest oryginał do 495WFB?

Socale

...

czy zostaje tylko metoda prób i błędów kupić kawał wykładziny i rysować a potem ciąć?

Moja metoda to precyzyjne docinanie w realu na podłodze gdzie ma leżeć. Zazwyczaj kupuję grube wykładziny i efekt jest zdumiewający.

Obecnie jestem na tym samym etapie w obecnym kamperze. Wykładzinę już mam, w czwartek docinam na milimetry i wyjątkowo zawiozę do obszycia, do wspominanej Novity, po kilku dniach będzie do odbioru. Obszywam gdyż poprzednie były kładzione bardziej na stałe a ta wykładzina ma być łatwa do wyniesienia i wytrzepania.

szkl

Jest oryginał do 495WFB?

Jest

Moja metoda to precyzyjne docinanie w realu na podłodze gdzie ma leżeć. Zazwyczaj kupuję grube wykładziny i efekt jest zdumiewający.

Obecnie jestem na tym samym etapie w obecnym kamperze. Wykładzinę już mam, w czwartek docinam na milimetry i wyjątkowo zawiozę do obszycia, do wspominanej Novity, po kilku dniach będzie do odbioru. Obszywam gdyż poprzednie były kładzione bardziej na stałe a ta wykładzina ma być łatwa do wyniesienia i wytrzepania.

ja już jestem po. Komfort wyciął i ob są żył. Zaś pełen komplet na podstawie moich szablonów które wchodziły w zakamarki zapłaciłem 417pln

danielpoz

Pytałem bo kolega ostatnio kupił u Smolicza właśnie WFB i nie mógł zamówić wykładziny do tej przyczepy. Były owszem ale do EFU. Moe coś się zmienilo przez ostatnie tygodnie.

szkl

Pytałem bo kolega ostatnio kupił u Smolicza właśnie WFB i nie mógł zamówić wykładziny do tej przyczepy. Były owszem ale do EFU. Moe coś się zmienilo przez ostatnie tygodnie.

ja kupowałem u smolicza ale z własnego doświadczenia drugi raz bym tego nie zrobił u nich

danielpoz

Ja też tam prawie kupiłem jednak wybrałem inna markę. Sam sprzedawca wydawał się być konkretny i nie czarował bzdurami.