Jump to content
szymano

Grill odpowiedni

Recommended Posts

diversKRK
20 godzin temu, jacek00 napisał:

Ja zamówiłem sobie właśnie przejsciówkę do CG400. Będę mógł podpinać butle od Cadaca (z gwintem), bo mam takie. No i będę mógł podpiąć normalną butlę turystyczną. 

Jacek, gdzie i jaką zamówiłeś tę przejściówkę?

jacek00
Jacek, gdzie i jaką zamówiłeś tę przejściówkę?

Wyżej dawałem film do gościa co to robi. Wystarczy się z nim skontaktować

macieku

Mam cadaca cari chef 2 (ten niby duży) i małego Campingaz Party Grill 400 (wersja z gwintem więc do butli można podpiąć) . Duży cadac jest za duży na wożenie ... stacjonarnie na miesiąc jest ok. Natomiast mały jest świetny ale dziś z perspektywy czasu wziąłbym małego cadaca safari (wystraszyłem się składanych nóżek w cadacu) bo campingaz zalatuje troszkę tandetą (cena jest identyczna) Wtedy wybrałem campingaz-a bo wyglądało z opisu że ma głębszą misę na syf skapujący z płyty (można nalać wody do ociekacza) i wkręcane nóżki ..... Mam też elektryka wprawdzie nie z juli tylko z alledrogo  .... i elektryk jest najwygodniejszy z tym że też jest spory więc na weekend za duży (zajmuje miejsce w bagażniku auta).  Patent z piekarnikiem elektrycznym też jest super ale znowu miejsce i przyłącze elektryczne. Węglowe też mam ale nie wypowiem się bo nigdy nie chce mi się rozpalać więc skończyły razem z dużym cadac-iem w klamociarni    🙂 Moim zdaniem w krzaki najlepszy jest mały gazowy ale jak jest miejsce i przyłącze 230V 16A to elektryk plus piekarnik elektryczny. (przy 10A to trzeba wiecznie liczyć co włączone)

diversKRK

zapomniałem o tym wątku

grill świetnie się sprawdził. w 10 min mięso i warzywa zrobione. Polecam jak jest dostęp do prądu.