Skocz do zawartości

Grill odpowiedni


szymano

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...
W dniu 11.06.2019 o 07:22, filipert napisał:

Drugi tydzień grill pracuje wiec mogę conieco powiedzieć. 

Ogólnie duże zaskoczenie jak bardzo przydatne są te wszystkie półki i półeczki (choć dolna ma małą nośność).  Teraz w przyczepie mam już komplet mebli kuchennych a tak szykowalem się do drugiej szafy. 

IMG_20190530_161630.jpg

Regulacja nóg pozwala idealnie rozprowadzić olej na patelni. 

Gotowanie to bajka. 

Do grillowania trzeba jednak sporo cierpliwości i prób oraz błędów. Jak dla mnie, nieporozumieniem jest ikona grilla przy regulacji bo to zbyt duża moc i wszystko się pali. Ja po prostu skrecam w prawo do minimum tak aby móc była odpowiednia. Oczywiście środek jes max gorący a boki chłodniejsze więc na tak małej powierzchni trzeba sporo pokombinować przy większych sztukach mięsiwa czy czegoś tam innego. 

IMG_20190610_194515.jpg

IMG_20190610_195731.jpg

Jak po 2 sezonach się Tobie grill sprawdza, jakieś problemy , chcę właśnie taki zakupić tylko podłączyć pod dodatkowe wyjście gazu z przyczepy, żeby nie wozić 

drugiej butli, Co za model szafki masz w przedsionku

Edytowane przez AdamWLKP
Brak pytania (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, AdamWLKP napisał:

Jak po 2 sezonach się Tobie grill sprawdza, jakieś problemy

Bezproblemowo, jestem bardzo zadowolony. Nie mam doświadczenia z innymi grillami gazowymi i ale tak jak pisałem, tutaj niezbyt gruba blacha z której jest ruszt, rozprowadza nierównomiernie ciepło a palnik jest centralny, może są lepsze grille. Za to myje się to, pomimo wielu zakamarków, bardzo łatwo.

6 godzin temu, AdamWLKP napisał:

Co za model szafki masz w przedsionku

Z Decathlonu - polecam.

Doczytałem, że masz przyczepę 650 i jeszcze Hobby a one mają świetne kuchnie. Przemyśl, czy będzie Ci się chciało rozkładać dodatkową szafkę kuchenną przed budą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

9 godzin temu, filipert napisał:

Bezproblemowo, jestem bardzo zadowolony. Nie mam doświadczenia z innymi grillami gazowymi i ale tak jak pisałem, tutaj niezbyt gruba blacha z której jest ruszt, rozprowadza nierównomiernie ciepło a palnik jest centralny, może są lepsze grille. Za to myje się to, pomimo wielu zakamarków, bardzo łatwo.

Z Decathlonu - polecam.

Doczytałem, że masz przyczepę 650 i jeszcze Hobby a one mają świetne kuchnie. Przemyśl, czy będzie Ci się chciało rozkładać dodatkową szafkę kuchenną przed budą.

 

Dzięki , Grilla właśnie zamówiłem cenowo trochę podskoczyło od Twojego zakupu ,ale jak wszystko (Obelink 630zł).

Co do Kuchni ,fakt jest duża ,ale trójka dzieci zobowiązuje ?, ciągle  ktoś  smaży i gotuje. Fajnie ,żeby taka szafka była prosta i szybka w rozłożeniu i zajmowała 

mało miejsca tak jak w/w grill

Edytowane przez AdamWLKP
zdublowanie tekstu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

podbijam temat,

jakie macie doświadczenia z grillami elektrycznymi? na kempingach zawsze jest dostępny prąd (zakładam, że i tak go zawsze wezmę). Mały, zgrabny i prosty w utrzymywaniu czystości, mięso, warzywa, burgery itp. do zrobienia. Ma ktoś negatywne doświadczenia z elektrycznym grillem, coś czego może nie uwzględniam, a raczej moja druga połowa nie zauważa, widzi same plusy :)

celujemy w DELONGHI CGH1020D Grill elektryczny - ceny i opinie w Media Expert

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, diversKRK napisał:

podbijam temat,

jakie macie doświadczenia z grillami elektrycznymi? na kempingach zawsze jest dostępny prąd (zakładam, że i tak go zawsze wezmę). Mały, zgrabny i prosty w utrzymywaniu czystości, mięso, warzywa, burgery itp. do zrobienia. Ma ktoś negatywne doświadczenia z elektrycznym grillem, coś czego może nie uwzględniam, a raczej moja druga połowa nie zauważa, widzi same plusy :)

celujemy w DELONGHI CGH1020D Grill elektryczny - ceny i opinie w Media Expert

 

 

Sprawdz jak jest prądożerny...może okazać się że klimy,czajnika i grilla bezpieczniki nie wytrzymają. Polecam wtyczkę kątowa do przyczepy,  z gniazdkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, w79 napisał:

może okazać się że klimy,czajnika i grilla bezpieczniki nie wytrzymają.

Razem raczej niemożliwe, pewnie piszesz o tych rzeczach odrębnie.

Jak jest 10A to już dobrze, czasem jest 15A ale bywa 8A. Skoro mam gaz, to wolę pozostać niezależny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, w79 napisał:

Z doświadczenia wiem że spora część Włoch ( oprócz molochów) to 3A

3A to raptem 690W, więc to jest nieporozumienie. To nawet sama przyczepa może brać więcej ?‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, filipert napisał:

Razem raczej niemożliwe, pewnie piszesz o tych rzeczach odrębnie.

Jak jest 10A to już dobrze, czasem jest 15A ale bywa 8A. Skoro mam gaz, to wolę pozostać niezależny.

 

2 godziny temu, jacek00 napisał:

3A to raptem 690W, więc to jest nieporozumienie. To nawet sama przyczepa może brać więcej ?‍♂️

Północ Włoch, male kempingi przy Cinque Terra lub w głębokiej Toskanii ...3 czasem 6 A. Dlatego zawsze oprócz kliny mam że sobą wiatrak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.