Jump to content
szymano

Grill odpowiedni

Recommended Posts

byry007

Czyli nie mogę go używać na to i na to ?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

EmilP

Dla wersji na butle można dokupić specjalny reduktor do kartuszy. 

w79
1 godzinę temu, jacek00 napisał:

Bo jest wersja na kartusze i na butle. Tutaj są wkręcane kartusze CADACa

Jest też pakiet kartuszy do wersji butlowej. Trzeba mieć specjalne przejscie.

byry007

Czyli wystarczy przejściówka i będzie działać ? Czy musi być jakiś reduktor ?do kartuszy .

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

AdamWLKP
Posted (edited)
W dniu 11.06.2019 o 07:22, filipert napisał:

Drugi tydzień grill pracuje wiec mogę conieco powiedzieć. 

Ogólnie duże zaskoczenie jak bardzo przydatne są te wszystkie półki i półeczki (choć dolna ma małą nośność).  Teraz w przyczepie mam już komplet mebli kuchennych a tak szykowalem się do drugiej szafy. 

IMG_20190530_161630.jpg

Regulacja nóg pozwala idealnie rozprowadzić olej na patelni. 

Gotowanie to bajka. 

Do grillowania trzeba jednak sporo cierpliwości i prób oraz błędów. Jak dla mnie, nieporozumieniem jest ikona grilla przy regulacji bo to zbyt duża moc i wszystko się pali. Ja po prostu skrecam w prawo do minimum tak aby móc była odpowiednia. Oczywiście środek jes max gorący a boki chłodniejsze więc na tak małej powierzchni trzeba sporo pokombinować przy większych sztukach mięsiwa czy czegoś tam innego. 

IMG_20190610_194515.jpg

IMG_20190610_195731.jpg

Jak po 2 sezonach się Tobie grill sprawdza, jakieś problemy , chcę właśnie taki zakupić tylko podłączyć pod dodatkowe wyjście gazu z przyczepy, żeby nie wozić 

drugiej butli, Co za model szafki masz w przedsionku

Edited by AdamWLKP
Brak pytania (see edit history)

filipert
6 godzin temu, AdamWLKP napisał:

Jak po 2 sezonach się Tobie grill sprawdza, jakieś problemy

Bezproblemowo, jestem bardzo zadowolony. Nie mam doświadczenia z innymi grillami gazowymi i ale tak jak pisałem, tutaj niezbyt gruba blacha z której jest ruszt, rozprowadza nierównomiernie ciepło a palnik jest centralny, może są lepsze grille. Za to myje się to, pomimo wielu zakamarków, bardzo łatwo.

6 godzin temu, AdamWLKP napisał:

Co za model szafki masz w przedsionku

Z Decathlonu - polecam.

Doczytałem, że masz przyczepę 650 i jeszcze Hobby a one mają świetne kuchnie. Przemyśl, czy będzie Ci się chciało rozkładać dodatkową szafkę kuchenną przed budą.

AdamWLKP
Posted (edited)

9 godzin temu, filipert napisał:

Bezproblemowo, jestem bardzo zadowolony. Nie mam doświadczenia z innymi grillami gazowymi i ale tak jak pisałem, tutaj niezbyt gruba blacha z której jest ruszt, rozprowadza nierównomiernie ciepło a palnik jest centralny, może są lepsze grille. Za to myje się to, pomimo wielu zakamarków, bardzo łatwo.

Z Decathlonu - polecam.

Doczytałem, że masz przyczepę 650 i jeszcze Hobby a one mają świetne kuchnie. Przemyśl, czy będzie Ci się chciało rozkładać dodatkową szafkę kuchenną przed budą.

Dzięki , Grilla właśnie zamówiłem cenowo trochę podskoczyło od Twojego zakupu ,ale jak wszystko (Obelink 630zł).

Co do Kuchni ,fakt jest duża ,ale trójka dzieci zobowiązuje ?, ciągle  ktoś  smaży i gotuje. Fajnie ,żeby taka szafka była prosta i szybka w rozłożeniu i zajmowała 

mało miejsca tak jak w/w grill

Edited by AdamWLKP
zdublowanie tekstu (see edit history)

DarekSłupsk

Używa ktoś tego grila ? , jak to sie sprawuje ? IMG_20210427_213502.thumb.jpg.f9312ccef1f7234b626972a07a06fe00.jpgJeśli chodzi o wielkość , właśnie małego szukam.