Skocz do zawartości

Grill odpowiedni


szymano

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.02.2019 o 15:45, jacekzoo napisał:

Jakby co mam do sprzedania cramera :D wersja na trzy palniki

Ja mam taki "nabyty", jeszcze go nie testowałem - muszę uwierzyć Twojej opinii. Awaryjnie jeździ z nami w przyczepce + wszystkie potrzebne wężyki

Edytowane przez PLopaPL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A to ustrojstwo ktoś z Was może zanakupił i zanaużywał??:

https://lotusgrillpolska.pl/

Jeśli ktoś jest wielbicielem grillowania na węglu, to może to jest dla niego opcja...

Za jedyne min. 600,- zł za małego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do posiadaczy grilla CAMPINGAZ PARTY GRILL 400, czy wersję na kartusze da się przerobić na podpięcie wężem większej butli z reduktorem? jest jakiś adapter czy jak wersja na kartusze to nic się nie da zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, zygi napisał:

mam pytanie do posiadaczy grilla CAMPINGAZ PARTY GRILL 400, czy wersję na kartusze da się przerobić na podpięcie wężem większej butli z reduktorem? jest jakiś adapter czy jak wersja na kartusze to nic się nie da zrobić?

https://blog.gasprofi24.de/ratgeber-fuer-grill-adapter/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy cadaca znalazł ktoś może taniej niż tu:

https://www.campingshop.pl/grill-gazowy-safari-chef-ii-30mbar-cadac?gclid=EAIaIQobChMI3I_giYz94QIVgv5kCh0uWgYyEAYYBSABEgKHl_D_BwE

Poza obelinkiem oczywiście, bo tam coś ok. 467,- zł oczywiście plus jedyne 85,- zł za przesyłkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie namawiam. Żona zadowolona, dzisiaj rano racuchy bananowe. Jajecznica, mięso, naleśniki czy woda na herbatę idzie bez problemu zrobić. Łatwo się myje, ma swój pokrowiec. Bardzo zadowolony jestem z tego zakupu. Jeśli dobrze pamiętam to cadac kumpla nie miał piezo, ciekawe jak nowsze modele.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w majówkę testuję najtańszy model Campingaz Party Grill - na kartusze. Ja zwolennik węglowego jestem w pozytywnym szoku ! Dania smaczne i przyrządzone w ekspresowym tępie. Przy dwójce wygłodniałych dzieci, od strzału mam strawę - w tym czasie dopiero bym węglowego rozpalił. No i luksus w postaci postawienia grilla na stole w przedsionku - przy piwie/winie na bierząco kontrola. Zero dymu , plus ciepło w chłodne dni. Jeśli o mnie chodzi, to polecam !

20190502_121224.jpg

20190502_124133.jpg

20190502_121649.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to też jest opcja do rozważenia - brak ograniczenia w miejscu grillowania jest cenny.

A obliczył ktoś ile godzin taki kartusz - bodajże 300g jest chyba najczęstszy - wystarcza?

W internetach krążą różne wartości - np., że 100g starcza na ugotowanie 6x po 1l wody, że 220g starcza - w zależności od mocy na 1-3 godzin...

Wiem, że to jest zależne od wielu rzeczy, ale ciekawy jestem, czy np. taki 450g kartusz Campingaz za ok. 35 zł starczyłby na 1 wyjazd dla rodzinki 2+2 przy niemal codziennym obiadowaniu i grillowaniu.

Jeśli tak, to można by się zastanowić i do każdego wyjazdu wkalkulować te 35 zł. Zrobienie instalacji w cepce z gniazdem na szybkozłączkę +wąż (2m min.) do szybkozłączki z reduktorem niemal podwaja koszt grilla... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda - zrobienie porządnej instalacji kosztuje, ale to wydatek na długie lata więc chyba warto. Obecnie  testuję campingaz Party 600 - dla mnie -zagorzałego "węglowca" - jest to miłe rozczarowanie. Grilowanie jest łatwiejsze i co najważniejsze można grila odpalić w przedsionku - dymu prawie 0.

Jest tylko jeden  (jak na razie) problem - nie za bardzo wychodzą opiekane kromeczki chleba -ma ktoś na to sposób ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.