Skocz do zawartości
szymano

Grill odpowiedni

Rekomendowane odpowiedzi

mundek28

Dzięki za wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mundek28

Właśnie rozpakowałem Cadaca Safari i nie do końca wiem jaki reduktor do niego dokupić bo w instrukcji pisze że dla naszego kraju ciśnienie 37 mbar a na opakowaniu jest zaznaczone 30 mbar. a tak w ogóle to nie wiem dlaczego sa takie różnice że w jednym kraju 30 a w innym 37 mbar.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pierzasty

Ja mam Campingaz 400tkę Party... Ileż on się w tym sezonie nasmażył mięsa, kiełbasy, naleśników, zapiekanek , pizzy, tortilli to tylko ja wiem , moja rodzina i znajomi co byli z nami przez 3 tygodnie na wakacjach :) Po tym intensywnym roku ma kilka odprysków delikatnych farby, ale po za tym naprawdę zachował się bdb. Ja mam na podłączeniu właśnie taką jodełkę. Reduktor 30mbar . Z resztą w budzie z kąd mam zewnętrzne wyjście, też mam 30, więc myślę że to przemyślane właśnie pod takie rozwiązanie. Wyjście zewnętrzne gazu z przyczepy do grila gazowego - świetna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zuczek

@LysyG i mówiłem że mi się podoba ? I sobie kupiłem też. Twoje zdjęcie z balkonu pomogło :-).

Wybierałem pomiędzy Campingaz Party Grill 400 a Cadac Safari Chef 2.

Stanęło na Party Grill 400 bo: jest odrobinę większy (średnica), wyposażony standardowo w pełny ruszt (brak w Cadac), system zalewania dolnej misy wodą w której zbierają się nieczystości i to co skapuje z przyrządzanych potraw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pierzasty

Tak, w Campingaz cały tłuszcz skapuje do misy z wodą, co bardzo ułatwia późniejsze czyszczenie (sama misa jest oczywiście zdejmowana) . Ale chyba w Cadac'u taż tak jest , czy nie ?:look:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mundek28

Tak tez tak jest, zastosuję reduktor 37 mbar bo tańszy i chyba nie będzie większej szkody.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi