Jump to content

Edit History

AdamWLKP

AdamWLKP

Brak pytania

W dniu 11.06.2019 o 07:22, filipert napisał:

Drugi tydzień grill pracuje wiec mogę conieco powiedzieć. 

Ogólnie duże zaskoczenie jak bardzo przydatne są te wszystkie półki i półeczki (choć dolna ma małą nośność).  Teraz w przyczepie mam już komplet mebli kuchennych a tak szykowalem się do drugiej szafy. 

IMG_20190530_161630.jpg

Regulacja nóg pozwala idealnie rozprowadzić olej na patelni. 

Gotowanie to bajka. 

Do grillowania trzeba jednak sporo cierpliwości i prób oraz błędów. Jak dla mnie, nieporozumieniem jest ikona grilla przy regulacji bo to zbyt duża moc i wszystko się pali. Ja po prostu skrecam w prawo do minimum tak aby móc była odpowiednia. Oczywiście środek jes max gorący a boki chłodniejsze więc na tak małej powierzchni trzeba sporo pokombinować przy większych sztukach mięsiwa czy czegoś tam innego. 

IMG_20190610_194515.jpg

IMG_20190610_195731.jpg

Jak po 2 sezonach się Tobie grill sprawdza, jakieś problemy , chcę właśnie taki zakupić tylko podłączyć pod dodatkowe wyjście gazu z przyczepy, żeby nie wozić 

drugiej butli, Co za model szafki masz w przedsionku

AdamWLKP

AdamWLKP

W dniu 11.06.2019 o 07:22, filipert napisał:

Drugi tydzień grill pracuje wiec mogę conieco powiedzieć. 

Ogólnie duże zaskoczenie jak bardzo przydatne są te wszystkie półki i półeczki (choć dolna ma małą nośność).  Teraz w przyczepie mam już komplet mebli kuchennych a tak szykowalem się do drugiej szafy. 

IMG_20190530_161630.jpg

Regulacja nóg pozwala idealnie rozprowadzić olej na patelni. 

Gotowanie to bajka. 

Do grillowania trzeba jednak sporo cierpliwości i prób oraz błędów. Jak dla mnie, nieporozumieniem jest ikona grilla przy regulacji bo to zbyt duża moc i wszystko się pali. Ja po prostu skrecam w prawo do minimum tak aby móc była odpowiednia. Oczywiście środek jes max gorący a boki chłodniejsze więc na tak małej powierzchni trzeba sporo pokombinować przy większych sztukach mięsiwa czy czegoś tam innego. 

IMG_20190610_194515.jpg

IMG_20190610_195731.jpg

• Create New...