Skocz do zawartości

Dacia Duster


JINX_Sanok

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 976
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

U mnie też każdy ma już gdzieś, ale 100 m dalej w blokach... Jeszcze to funkcjonuje w najlepsze.

Poza tym, jest sporo g....stwa, które naogląda się recek na youtubie, a potem to są takie mądrale że hej (a tu miękko, a tu twarde biedne tworzywa, a tu plastik, nie metal...). Za to jak biadolą jak trzeba migawkę (bilet miesięczny) kupić, to aż się echo niesie...

Starczy mieć paru takich "znawcuff" pod rząd sprzedając używany  samochód, i ręce opadają, nie wiadomo, czy dać w pysk, czy wyprosić z metra, czy rżnąć głupa, bo może jednak kupią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Maras, jeśli Twoja wiocha, to Łódź, to ja Cię uprzejmie przepraszam, ale takich kombinacji z tramwajowymi liniami, to nigdzie, nie widziałem.

Jest też odwrotny kierunek, czyli jak z miasta zrobić wiochę, poprzez likwidację linii tramwajowych.

Gliwice są tego przykładem, jak zezowaci wizjonerzy z tamtejszego ratusza, zlikwidowali tramwaje, ale za to nasadzili wszędzie parkometrów - takie dziady sprytne.

Tramwaje nadają miastu charakter miejski - szanuj swoje tramwaje, by Ci ich złodzieje, nie ukradli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko z liniami tramwajowymi były kombinacje. Dobrze póki co że tramwaje do tyłu nie jeżdżą.  W każdym razie jedziesz gdzieś samochodem, byłeś tam nie dalej jak trzy dni temu, dzisiaj nie dojedziesz, bo rozkopane i zamknięte na trzy przecznice wokoło... Taka gmina, Panie, taka gmina...

Edytowane przez czyś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Adamie :)  z Łodzią nie trafiłeś .

Tu masz moją wioskę. Takie coś było , dzieciaki miały frajdę bo na wesołym miasteczku atrakcji było mniej a i bilet był droższy od biletu tramwajowego.

Sam się przejechałem tą trasą. Zerknij na szyny ,to nie jest żadna ściema na tym filmie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maras napisał:

Zerknij na szyny ,to nie jest żadna ściema na tym filmie.

Bo to wszystko wina mieszkańców. Za dużo ich wsiada  i DMC tramwajki przekroczone, aż się tory wygły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyś trafił w punkt. Chwilę temu zaczepił mnie na korytarzu w robocie koleś i pyta czy to mój Jeep stoi na parkingu. Kiedy potwierdziłem... powiedział, że z daleka jeszcze ujdzie ale w środku tyle plastiku, że on by w tym nie wytrzymał.

Czym jeździ koleś? Busem do Krakowa i dalej tramwajem pod firmę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, czyś napisał:

Starczy mieć paru takich "znawcuff" pod rząd sprzedając używany  samochód, i ręce opadają, nie wiadomo, czy dać w pysk, czy wyprosić z metra, czy rżnąć głupa, bo może jednak kupią...

lepiej nie sprzedawać obcym . jakbym miał się użerać z januszami oglądaczami to chyba wolałbym wstawić do komisu.

całe szczęście ostatnimi czasy wszystkie auta rozchodzą się po rodzinie lub znajomych i problem z głowy :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba jestem w miejscu o jeszcze wyższym poziomie rozwoju.

W dobrym tonie jest chodzić piechotą, jeździć na rowerze oraz komunikacją miejską 

 

Godzinę temu, czyś napisał:

U mnie też każdy ma już gdzieś, ale 100 m dalej w blokach... Jeszcze to funkcjonuje w najlepsze.

Blokach mówisz? Tylko mieszkanie w bloku jest średnio 2-3 razy droższe od domów za miastem. Nawet w tych starych. 

Więc może mów o mentalności "blokersów" a nie o mieszkańcach bloków.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Cathay napisał:

Blokach mówisz? Tylko mieszkanie w bloku jest średnio 2-3 razy droższe od domów za miastem. Nawet w tych starych. 

Więc może mów o mentalności "blokersów" a nie o mieszkańcach bloków.

trochę odjeżdżamy od tematu dacii ale teraz te żeś dowalił.

wg danych statystycznych średnia wielkość mieszania to ok 74 m2 a średnia cena mieszkań w Poznaniu to ok 7900m2.

czyli wychodzi że domy pod poznaniem można kupić średnio  za 194 tyś PLN   :-]

chyba że porównujesz apartamenty  w centrum  do połówki bliźniaka do remontu 50 km od centrum to OK  :]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Suzu4x4 napisał:

wg danych statystycznych średnia wielkość mieszania to ok 74 m2 a średnia cena mieszkań w Poznaniu to ok 7900m2.

czyli wychodzi że domy pod poznaniem można kupić średnio  za 194 tyś PLN  

2 razy droższe miało być a nie 2-3.

14 minut temu, Suzu4x4 napisał:

chyba że porównujesz apartamenty  w centrum  do połówki bliźniaka do remontu 50 km od centrum to OK  :]

 

W języku polskim nie ma dokładnej definicji apartamentu mieszkalnego, ale jak przyjmieszmniej więcej zachodnie definicje, to w Poznaniu nie ma ani jednego apartamentowca. U Was jest jeden (ST)

Edytowane przez Cathay (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Commander napisał:

Czyś trafił w punkt. Chwilę temu zaczepił mnie na korytarzu w robocie koleś i pyta czy to mój Jeep stoi na parkingu. Kiedy potwierdziłem... powiedział, że z daleka jeszcze ujdzie ale w środku tyle plastiku, że on by w tym nie wytrzymał.

Czym jeździ koleś? Busem do Krakowa i dalej tramwajem pod firmę....

Ostatnio też miałem jednego ciekawskiego dalszego znajomego, co to stwierdził, że słabe plastki. Profilaktycznie nie zajrzałem do jego 20letniej beeemy po tuningu.

Godzinę temu, Suzu4x4 napisał:

lepiej nie sprzedawać obcym . jakbym miał się użerać z januszami oglądaczami to chyba wolałbym wstawić do komisu.

całe szczęście ostatnimi czasy wszystkie auta rozchodzą się po rodzinie lub znajomych i problem z głowy :-]

Tu problem rozwiązuje casting na kupującego. Jak masz dobry towar tak jak Twoje auta to sam wybierasz, który kupujący zasługuje aby go oglądać. Na start odrzuciłem wszystkich negocjujących na telefon cenę i tych z bliższej odległości, którzy robią wycieczkę dla rodziny na niedzielę. Szczególnie jak inne atrakcje zamknięte.

Wybrałem gościa, który szukał vana, dla rodziny, nie chciał wtopy i wybrał najdroższy z portalu... Nasłał auto DNA i kupił bez negocjacji a za to z oponami. Jest moim klientem, bardzo chwali sobie auto..

43 minuty temu, Cathay napisał:

To ja chyba jestem w miejscu o jeszcze wyższym poziomie rozwoju.

W dobrym tonie jest chodzić piechotą, jeździć na rowerze oraz komunikacją miejską 

 

Blokach mówisz? Tylko mieszkanie w bloku jest średnio 2-3 razy droższe od domów za miastem. Nawet w tych starych. 

Więc może mów o mentalności "blokersów" a nie o mieszkańcach bloków.

 

 

Faktycznie, wysoko rozwinięta świadomość, w mojej wsi za 20 lat dopiero... Teraz autobusy puste.

Tramwaje wszystkie nowe, ale torowisko w remoncie od pół roku.

Odnośnie cen mieszkań. Aktualnie transakcyjne z rynku wtórnego u mnie nie przekraczają 5500zl. 

Mam do sprzedania mieszkanie w bloku po remoncie generalnym. Chciałbym za nie kupić działkę pod miastem, może na ogrodzenie z siatki starczy. Domek chyba z kart i to jeden a nie 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.