Jump to content
Artur67

Wyjazd do Włoch kamperem początek lipiec 2015...ktoś chętny ?

Recommended Posts

Artur67

Witam wszystkich Kamperowiczów icon_smile.gif . Około 29 czerwca wybieramy się kamperem do Włoch z zamiarem zwiedzenia południa i północy, oczywiście z przerwami na leżakowanie icon_smile.gif . Może ktoś chętny dołączyłby do nas? Dokładna trasa jeszcze w trakcie planowania CT_vishenka_33.gif Czas pobytu ok. 3 tygodnie. Jedziemy z maluchem w wieku 6 lat więc fajnie by było gdyby ktoś jechał z dzieckiem w podobnym wieku. Pragnę nadmienić, że jest to nasz pierwszy wypad nowo zakupionym sprzętem icon_smile.gif . Pozdrawiamy Madzia i Artur.

Socale

Witam wszystkich Kamperowiczów

...

Aaaa... eee... nooo... Karawaningowców bardziej :)

Witaj, witaj u nas.

Może jednak dosłownie masz na myśli Kolegów kamperowców, to podsunę Ci/Wam zaprzyjaźnione www.camperteam.pl

chris_66

Witam wszystkich Kamperowiczów icon_smile.gif . Około 29 czerwca wybieramy się kamperem do Włoch

witam również - kamperowca czy karawanikgowca , w sumie dla mnie wszystko jedno 

do Włoch jadę , ale nie lubię się z kimś ciągać więc jedziemy na jeden zestaw  :yes:

może do zobaczenia gdzieś w trasie  :biwak:

Edited by chris_66 (see edit history)

Ir & Ed

@Artur67  >  ...wybieramy się kamperem do Włoch z zamiarem zwiedzenia południa i północy...

Dokładna trasa jeszcze w trakcie planowania...

Nasze Włochy do wykorzystania przy planowaniu trasy...

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edited by ired (see edit history)

Marcin1974

Witam wszystkich Kamperowiczów icon_smile.gif . Około 29 czerwca wybieramy się kamperem do Włoch z zamiarem zwiedzenia południa i północy, oczywiście z przerwami na leżakowanie icon_smile.gif . Może ktoś chętny dołączyłby do nas? Dokładna trasa jeszcze w trakcie planowania CT_vishenka_33.gif Czas pobytu ok. 3 tygodnie. Jedziemy z maluchem w wieku 6 lat więc fajnie by było gdyby ktoś jechał z dzieckiem w podobnym wieku. Pragnę nadmienić, że jest to nasz pierwszy wypad nowo zakupionym sprzętem icon_smile.gif . Pozdrawiamy Madzia i Artur.

Witam

Ja z moją rodzinką wybieramy się również do Włoch . wyjazd zaplanowany 24.06 na 2,5 tygodnia . Chętnie byśmy się załapali z Wami . Z nami również jedzie maluch 6 lat oraz 11. pozdrawiam

Artur67

Witam

Ja z moją rodzinką wybieramy się również do Włoch . wyjazd zaplanowany 24.06 na 2,5 tygodnia . Chętnie byśmy się załapali z Wami . Z nami również jedzie maluch 6 lat oraz 11. pozdrawiam

Witajcie zapraszam do kontaktu 692 72 68 29. Pozdrawiam