Skocz do zawartości

Parki rozrywki, Wesołe miasteczka , Lunaparki


Pierzasty

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Pierzasty napisał:

Hej. Więc  tak. Miejsce na parkingu kosztuje 50 zł. Miejsc jest raczej sporo. Jak przyjechałem w Niedzielę, to  było kilka raptem kamperów i przyczep. W tej chwili się trochę zapełniło, ale i tak jest jeszcze wiele miejsc. Miejsca są na zadbanej w miarę trawie. A gdyby nawet nie było to na przeczekanie możesz stanąć na głównym parkingu. Wiekszość przyjezdnych jest na 1-2 dni. Ja jestem prawdopodobnie do niedzieli. Co jakiś czas są krany z wodą i słupki z prądem. Kosze na śmieci wymieniają na bieżąco. Toaleta jest czynna 24h przy wejściu do Energylandi.  Tam też nieoficjalnie po zmroku możesz wylać "kota". Prysznice i to takie ogólne tylko za dnia w strefie basenowej. Trzeba jednak pamiętać że jest to tylko PARKING ! Jest nieogrodzony, ale raczej jest bezpiecznie. Ochrona jest całą noc. Sam park zrobił na mnie duże wrażenie. Jest czysto, na najwyższym poziomie i każdy znajdzie coś dla siebie . Większość ekstremalnych atrakcji jest dostępna od 120/ 140cm wzrostu.. Minusem są kolejki, ale np. w weekend prognozy pogody były słabe i dzięki temu było naprawdę luźno. 

 

Dzięki Pierzasty za opis. :)  planuję wybrać się tam w połowie sierpnia na weekend. 

tak przy okazji dowiedziałem się skąd ksywka Pierzasty... :)  Moja żona Ula pochodzi z Ostrówka., ma brata Michała. mieszkali kiedyś na Koczorowskiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1 godzinę temu, Arloden napisał:

Dzięki Pierzasty za opis. :)  planuję wybrać się tam w połowie sierpnia na weekend. 

tak przy okazji dowiedziałem się skąd ksywka Pierzasty... :)  Moja żona Ula pochodzi z Ostrówka., ma brata Michała. mieszkali kiedyś na Koczorowskiej. 

A to ciekawostka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 16.07.2019 o 09:15, Pierzasty napisał:

Jest moc :) Energylandia

Arek, czy tam z moimi chłopakami 9 i 11 lat jest sens się wybierać? Większość atrakcji jest z serii "extreme" czy jest też sporo atrakcji dla mniejszych dzieciaków?

Moi nie dorośli jeszcze do kolejek górskich :(

Edytowane przez lbuster (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lbuster napisał:

Arek, czy tam z moimi chłopakami 9 i 11 lat jest sens się wybierać? Większość atrakcji jest z serii "extreme" czy jest też sporo atrakcji dla mniejszych dzieciaków?

Moi nie dorośli jeszcze do kolejek górskich :(

 Sebastian Jest!!! Jest masa kolejek, mniejszych, większych i największych. Aktualnie siedzę tu znów :) moja młodsza ma 10 lat i non stop śmiga na Hyperionie. Jeśli mają 120cm wzrostu to się pobawią nawet bez Ciebie :) 

A od 140 cm wejdą wszędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi mają już ponad 150cm, więc z tym nie ma problemu. Gorzej z odwagą :hehe:

Trzeba było dać znać, to byśmy się razem wybrali. Ale co się odwlecze ...

Dzięki za info - jest plan :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lbuster napisał:

Moi mają już ponad 150cm, więc z tym nie ma problemu. Gorzej z odwagą :hehe:

Trzeba było dać znać, to byśmy się razem wybrali. Ale co się odwlecze ...

Dzięki za info - jest plan :ok:

Sebastian

 

2 minuty temu, lbuster napisał:

Moi mają już ponad 150cm, więc z tym nie ma problemu. Gorzej z odwagą :hehe:

Trzeba było dać znać, to byśmy się razem wybrali. Ale co się odwlecze ...

Dzięki za info - jest plan :ok:

Sebastian siedzę znowu w Energylandii, dawaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
1 godzinę temu, inforek napisał:

Moim zdaniem w Polsce - Energylandia - później długo długo nic.

Generalnie tych wszystkich placów zabaw i innych miejsc rozrywki jest u nas całkiem dużo (tutaj szerszy opis), ale Energylandia moim zdaniem wymiata.

 

Jest jeszcze Legendia w Chorzowie, ale jej trochę brakuje do Energylandii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Energylandii byliśmy na majówkę z 7letnia córą i atrakcji dla niej było naprawdę bardzo dużo... Wyjazd zaliczony do udanych ( niestety był apartament bo buda była szykowana do remontu) 

Teraz na wakacjach byliśmy w parku rozrywki nad Gardą we Włoszech i też sobie chwalimy, warto... Rozrywki podobne trochę do Disneylendu i Asterix parku... Później foto wrzucę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Energylandia. Zadra ...jeździłem. jest moc :)

  Hyperion- to ordynarny cham, gdzie wszystko jest proste, chamsko szybkie i bez litości :)

Zadra w sumie podobnie, tyle że z nutką finezji :)

 

 

Jeździł już ktoś? Ja tak i mimo że Hyperion jednak wzbudza więcej strachu, to Zadrę stawiam na równi z nim.

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.