Skocz do zawartości

Parki rozrywki, Wesołe miasteczka , Lunaparki


Pierzasty

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tak swoją drogą opisujecie różne atrakcje zagraniczne, a dlaczego nie wspominamy o...

jeśli chodzi o parki rozrywki ok, jeszcze można coś w Pl wybrać, ale jeśli chodzi o Lunaparki zbliżone standardem do tych zachodnich to niestety mamy problem. Swoją drogą, ciekawe czy ma to szanse zaistnieć http://www.adventureworldwarsaw.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przecież ten park to ściema. Tam się nic nie dzieje. Projekt jest martwy

 

A w kwestii Lunaparków to jest Energylandia przecież, która już dorównuje niektórym zachodnim parkom, a będzie jeszcze lepiej, bo są czynione kolejne inwestycje.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten park to ściema. Tam się nic nie dzieje. Projekt jest martwy

 

A w kwestii Lunaparków to jest Energylandia przecież, która już dorównuje niektórym zachodnim parkom, a będzie jeszcze lepiej, bo są czynione kolejne inwestycje.

o Energylandii już wspomneiliśmy na pierwszej stronie, oczywiście fajnie już to wygląda i te nowe rollercoaster...bajka. Ale jak by powstało to w tym Grodzisku, to miałbym trochę bliżej :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początku jak podali w radio, myślałem że to jeden z odwiedzających, ale się okazało, że pracownik... http://www.tvp.info/20224488/wypadek-w-parku-rozrywki-w-zatorze-ciezko-ranny-jeden-z-pracownikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 lata później...

A czy ktoś odwiedzał może ostatnio Legendię. Zauważyłem ostatnio że karnety na cały sezon są w atrakcyjnej cenie. Czy ma to sens? Inwestują tam coś? Wiadomo, że do Energylandii jeszcze im daleko, ale...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś odwiedzał może ostatnio Legendię. Zauważyłem ostatnio że karnety na cały sezon są w atrakcyjnej cenie. Czy ma to sens? Inwestują tam coś? Wiadomo, że do Energylandii jeszcze im daleko, ale...?

Inwestują. Właścicielem jest właściciel Chopoka, Tatralandii itp. więc ktoś z pieniędzmi i chęciami i wiedzą jak zrobić dochodowy biznes. Rok w rok pojawiają się tam nowe atrakcje. Nie byłem, ale trochę czytałem :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Godzinę temu, Arloden napisał:

Sprawdziłem na google street view... tam jest tylko zajad pod lipami... czy da się tam stanąć przyczepą? :)

 

Na parkingu Energylandii masz miejsca do stacjonowania. Tam gdzie stoi @Pierzasty - jest prąd i woda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacek00 napisał:

Na parkingu Energylandii masz miejsca do stacjonowania. Tam gdzie stoi @Pierzasty - jest prąd i woda

Dzięki, a czy napiszesz więcej szczegółów? czy dużo tych miejsc? trzeba jakoś zarezerwować? Nigdy tam nie byłem. 

Planuję się wybrać w sierpniu z rodziną i znalazłem na tą chwilę River Park w zatorze. Napisali mi, że są miejsca dla przyczep. 100zł  za przyczepę (w tym, pobyt osób,  podłączenie do prądu i dostęp do sanitariatów). ze strony widać, że ciekawy ośrodek dla dzieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Więc  tak. Miejsce na parkingu kosztuje 50 zł. Miejsc jest raczej sporo. Jak przyjechałem w Niedzielę, to  było kilka raptem kamperów i przyczep. W tej chwili się trochę zapełniło, ale i tak jest jeszcze wiele miejsc. Miejsca są na zadbanej w miarę trawie. A gdyby nawet nie było to na przeczekanie możesz stanąć na głównym parkingu. Wiekszość przyjezdnych jest na 1-2 dni. Ja jestem prawdopodobnie do niedzieli. Co jakiś czas są krany z wodą i słupki z prądem. Kosze na śmieci wymieniają na bieżąco. Toaleta jest czynna 24h przy wejściu do Energylandi.  Tam też nieoficjalnie po zmroku możesz wylać "kota". Prysznice i to takie ogólne tylko za dnia w strefie basenowej. Trzeba jednak pamiętać że jest to tylko PARKING ! Jest nieogrodzony, ale raczej jest bezpiecznie. Ochrona jest całą noc. Sam park zrobił na mnie duże wrażenie. Jest czysto, na najwyższym poziomie i każdy znajdzie coś dla siebie . Większość ekstremalnych atrakcji jest dostępna od 120/ 140cm wzrostu.. Minusem są kolejki, ale np. w weekend prognozy pogody były słabe i dzięki temu było naprawdę luźno. 

15632764155618796815361640614458.jpg

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.