Skocz do zawartości

[ANKIETA] Rezerwacja miejsca na kempingu za granicą w szczycie sezonu (tak czy nie?)


Hobbyuser

Rezerwujesz miejsce na dłuższy pobyt za granicą w szczycie sezonu?  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Rezerwujesz miejsce na dłuższy pobyt za granicą w szczycie sezonu?

    • Tak, zawsze rezerwuję z wyprzedzeniem.
      8
    • Rezerwuję, bo gdy nie rezerwowałem miałem problemy i traciłem czas i nerwy na poszukiwanie kempingu.
      4
    • Nie, nie rezerwuję i nigdy mi się nie zdarzyło mieć problemów ze znalezieniem miejsca.
      18
    • Nie, nie rezerwuję choć czasem muszę trochę poszukać kempingu z wolnymi parcelami.
      22


Rekomendowane odpowiedzi

trochę kłoci mi się to z pojęciem wolności - nigdy nie rezerwowałem i nie mam zamiaru , jak mogę cokolwiek rezerwować skoro nie wiem gdzie i kiedy pojadę, a jak zaklepię miejscówkę i wpadnie mi do głowy jakiś inny kierunek czy pogody nie będzie 

 

a rezerwowanie i jazda w kilka rodzin to coś co zupełnie mnie nie interesuje, nie potrzebuję takiego wypoczynku 

 

rezerwacje dobre są dla ludzi co mają pojechać w jedno miejsce i z góry wiedzą że tylko tam i dokładnie w tym terminie - coś jak zaklepanie kwatery w Karwii i męka bo pada albo zgrzytanie zębami bo ktoś chory i zaliczka przepadła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

My przedostatni sezon we Wloszech robilismy rezerwacje bo jechalismy ze znajomymi i chcielismy 2 parcele obok. W srodku sezonu w okolicach Wenecji trzeba odwiedzic kilka kempingow zańim cos sie znajdzie ... Ale w ubieglym roku brak rezerwacji bardzo nam ulatwil szybka zmiane planow jak pogoda sie zmienila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,my w tym roku planujemy pierwszy raz wyjazd z :przyczepa:  do Chorwacji-Istria (http://www.bivillage.com/en/camping-en#) i do Włoch (http://www.pradelletorri.it/pl/) :yay: . Chciałbym i myślę że powinienem jednak zarezerwować miejsca na wymienionych kempingach ze względu na dzieci. Zależy nam na atrakcjach dla chłopców (8 i 9 lat bo trzeci będzie miał dopiero 10 miesięcy) głównie baseny i zjeżdżalnie. Pola kempingowe wybrane po wielu godzinach spędzonych na czytaniu forum ale może ktoś doradzi inne lepsze to jestem otwarty na propozycje!? Termin pobytu w Chorwacji pierwszy tydzień lipca a we Włoszech kolejny.

Czekam na podpowiedzi  :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie czy to Chorwacja, Włochy czy inna Hiszpania nigdy nie rezerwowaliśmy i rezerwować nie będziemy. Co prawda do tej pory jeździliśmy z namiotem ale przesiadka na przyczepkę na pewno nie zmieni naszego podejścia w tym zakresie  :]

 

Tylko raz w Chorwacji mieliśmy problem w szczycie sezony, złapaliśmy miejsce dopiero na czwartym kempingu ale wtedy byliśmy w trzy ekipy, dwie ekipy udało się zakwaterować obok siebie a trzecia ekipa kilka parceli dalej.

 

Gdy jeździliśmy w pojedynkę, nigdy  nie było problemu z miejscówką  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w tym roku pierwszy raz zarezerwowałem miejsce w Chorwacji, bo zależało mi na parceli w pierwszym rzędzie od morza. Kemping tarasowy i dyganie z klamotami codziennie też średnio mi się widzi zwłaszcza, że młodszego zawsze nogi bolą. Zaliczka niewielka więc jak by co to trudno się mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery razy rezerwowaliśmy ten sam kemping na Istrii. Pierwszy raz w ciemno. Później wiedzieliśmy, czego chcemy, która parcela najlepsza dla nas. Ten rok, po raz piąty mamy zarezerwowany. Co roku mówimy, że ostatni raz, ale będąc na miejscu, 10 metrów od wody ulegamy lenistwu i bookujemy. Tylko wycieczki robimy coraz dłuższe☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździmy już 25 lat z przyczepą i jeszcze nie mieliśmy problemu z miejscem. Nigdy nie rezerwowaliśmy miejsca. Raz prosiłem - przy pierwszym wyjeździe do Punta Sabioni  (pod Wenecją) - ale mi odpisali, że nie rezerwują miejsc pod przyczepy i zapraszają bo zawsze są miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździmy już 25 lat z przyczepą...

@ed  

 

Srebrnym jubilatom życzymy wszystkiego najlepszego... zdrowia !

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

My za 5 lat -jak dożyjemy- będziemy świętować złoty jubileusz na kempingach bez rezerwacji...

Edytowane przez Ir & Ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.