Skocz do zawartości

Energylandia dla dzieci w Zatorze


Helmut

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

My bylyśmy w Energylandii w ten wtorek. Kolejek nie było zbyt dużych, max. po pół godz. ale tylko na niektóre atrakcje, reszta praktycznie bez kolejek. Dla dzieci fajnie, tylko było gorąco i wyszlismy około 16 gdyż już wszyscy mieli dość, no może wszyscy poza starszą córką.

Co do kempingu Molo Osiek bo na nim byliśmy, to może i fajnie (chociaż nie spacjalnie nas urzekło to miejsce), dla dzieci plac zabaw, toalety na wysokim poziomie, obok zewnętrzny basen dodatkowo płatny, płaciliśmy 87zł za dobę ze zniżką PFCC, parcele małe, po rozłożeniu daszka brak miejsca na samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Przemysław napisał:

 

Co do kempingu Molo Osiek bo na nim byliśmy, to może i fajnie (chociaż nie spacjalnie nas użekło to miejsce), dla dzieci plac zabaw, toalety na wysokim poziomie, obok zewnętrzny basen dodatkowo płatny, płaciliśmy 87zł za dobę ze zniżką PFCC, parcele małe, po rozłożeniu daszka brak miejsca na samochód.

Ja byłem w Molo chyba 3 razy i jeżeli będą  dobre  prognozy to będę  jeszcze nie raz. (bo jak pada to jazda tam nie ma sensu)

Fakt, że parcele nie są wielkie (ale poza prądem mają  wodę  i kanalizację, rzecz u  nas nie częsta), mi to nie przeszkadza bo mam kampera ale wiem że przyczepowicze lubią  mieć przedsionek, przedsionek do przedsionka, jeszcze z jeden przedsionek no i auto obok, to tak ze 100m.kw. jest niezbędne ?

Lepszych toalet nie ma żaden kemping w Polsce. Lepszego basenu (fakt, dodatkowo płatnego) także  żaden. 

A samo położenie?  Zadupie wielkie. Ale akurat do Energylandii blisko  (z tego co słyszałem w rozmowach większość mieszkańców kempingu tam jeździ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My akurat byliśmy w tej części gdzie nie było kanalizacji na parcelach. Łazienki w tej części też w kontenerach, chodziliśmy obok bo tam było lepiej a nawet bardzo dobrze. Ceny wg mnie wysokie jak na tą lokalizację. Pewnie jeszcze tam zajedziemy jak młodszy podrośnie i zachce do Energylandii, chociaż nie wiem czy nie zdecydujemy sie na Zalew w Imielinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

Coś za coś. W sezonie możesz trafić taką pogodę, że pobawicie się w aquaparku, natomiast poza sezonem będzie znacznie mniej ludzi. My np. pojechaliśmy przy mocno średniej aurze i ludzi było bardzo mało - do najważniejszych atrakcji wchodziliśmy z marszu. Natomiast sam park jest imponujący i wracamy tam co najmniej raz na rok ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 14.07.2021 o 09:43, janekorka napisał:

IMG_20210714_085815.jpg

Po zdjęciu widzę, że zainteresowanie karawningowców spore i rozszerzyli strefę kempingową na parking.

My chyba w tym roku zajrzymy, dzieci już osiągnęły 120 cm, więc większość atrakcji w zasięgu.

Znajomi byli ostatnio 3 dni i mówią, że nie dali rady wszystkiego "zaliczyć".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pomoże jak dojechać najlepiej z Poznania, oczywiście z przyczepą.

image.png.6b0b1aad20eb6316bc61b99289bd424e.png

Trasa A2 i A1 odpada z uwagi na koszty i odległość, krajową 11 mam 100km bliżej.

Naturalnie wydaje się nadrobić 50km i pojechać spokojnie S5 i A4, tylko czy właśnie spokojnie? Jak ten odcinek A4 obecnie wygląda, nie utknę w jakiś remontach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Poznania masz najgorsze kilka pierwszych bramkę najwięcej później juz jest znośnie od Konina w Strykowie zjeżdżasz na Częstochowę masz bez płatną ale nie wiem jak tam z remontami jak już do lecisz do Częstochowy to jest juz super droga .

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, byry007 napisał:

Z Poznania masz najgorsze kilka pierwszych bramkę najwięcej emoji765.png później juz jest znośnie od Konina w Strykowie 
 

Dlatego A2 odpuszczam, taniej i bliżej jest przez Wrocław.

A jeszcze taniej i jeszcze bliżej jest

jakoś tak:

12 godzin temu, peja76 napisał:

obraz.png.8d4f7e36e46d2d6040dd6cdc8fc3cefa.png

12 godzin temu, peja76 napisał:

ale od Lublińca do Koziegłówek słaba droga była

Skoro tam kiepska droga, to może dociągnąć 11 do końca, przez Tarnowskie Góry :hmm:

image.png.0e45af1b02e732bec44c739119f7dea4.png

 

Znalazłem informacje o utrudnieniach na drogach zarządzanych przez GDDKiA

Lista utrudnień - Serwis Mapowy GDDKiA

I tak od poniedziałku nie ma nic niepokojącego na A4

image.thumb.png.24113b5b44fa6f3081b902575b6741ed.png

EDIT

coś na tej stronie GDDKiA nie umiem zarządzać datami, po zdjęciu filtrów, ukazały się dość istotne informacje

image.thumb.png.3d82ba56bd127caf2fbe60bf0d3f211c.png

Edytowane przez filipert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, filipert napisał:

Skoro tam kiepska droga, to może dociągnąć 11 do końca, przez Tarnowskie Góry 

:niewiem: Ja bym nie kombinował i lecia autostradą, S na Wrocław potem A4 i jesteś, my tak jechaliśmy. Tylko pytaj jak na Górze św Anny bo z tego co pamiętam jak jechałem koniec kwietnia to była tam zwężka, ewentualnie sprawdzaj mapy gogle w tych godzinach co myślisz że pojedziesz czy nie robią się drogi na czerwono, my tak robimy przed wyjazdem z pola jak się nie spieszymy a nie chcemy stać w korkach, oczywiście w sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Znalazłem informacje o utrudnieniach na drogach zarządzanych przez GDDKiA
Lista utrudnień - Serwis Mapowy GDDKiA
I tak od poniedziałku nie ma nic niepokojącego na A4
image.thumb.png.24113b5b44fa6f3081b902575b6741ed.png
EDIT
coś na tej stronie GDDKiA nie umiem zarządzać datami, po zdjęciu filtrów, ukazały się dość istotne informacje
image.thumb.png.3d82ba56bd127caf2fbe60bf0d3f211c.png
Jak tam jesteś na miejscu juz ? Jak tam z miejscem ?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, byry007 napisał:

Jak tam jesteś na miejscu juz ? Jak tam z miejscem ?
 

Jeszcze kilka dni do urlopu ?

Mieliśmy lądować w Zatorze niedziela/poniedziałek ale możliwe, że pogoda ściągnie nas w trochę inny rejon kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.