Skocz do zawartości

Energylandia dla dzieci w Zatorze


Helmut

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj byłem w Energylandii - rzeczywiście opłaca się jechać po sezonie i w zwykły dzień - większość atrakcji zupełnie bez kolejki, na niektóre atrakcje trzeba było poczekać 2-5 minut. Są atrakcje dla dzieci od 2 lat. Na strefę atrakcji dziecinnych i strefę familijnych są takie zasady, że dziecko od 120-140 cm może wejść samo, a jeśli ma mniej to z opiekunem. 

IMHO park jest fajniejszy niż disneyland w Paryżu, fajnie że coś takiego jest w Polsce i że nie trzeba już się tułać po Kalifatach.

Wjeżdżając do Zatora od strony Krakowa widziałem drogowskaz na jakiś camping, ale samego campingu nie widziałem, musi być gdzieś za miastem. 
WesternCamp też widziałem z okna - fajnie to wygląda, stoi tam kilkanaście olbrzymich wigwamów indiańskich. ;) - w sumie chyba też fajna atrakcja prznocować w takim - ale to jednak nie camping.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

My byliśmy w Energylandii 2 lata temu na koniec sierpnia w tygodniu i ludzi było w opór i kolejki nawet na "atrakcje" dla małych dzieciaków. Moi mieli wtedy 5 i 6 lat i stwierdziliśmy zgodnie z żoną, że następny raz jak będą w wieku nastu lat.

A nocleg z przyczepą - my staliśmy razem z kilkoma kamperami na trawie obok parkingu przy płocie samego parku - tak ustawiali ochroniarze. Staliśmy od wieczora dnia poprzedniego i wyjechaliśmy popołudniem następnego po dniu w parku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Pytałem ich gdzieś dwa tygodnie przed otwarciem jak będzie wyglądało postawienie przyczepy i sugerowałem że 50 zł za dobę za tylko prąd i wodę jest delikatnie za duże to napisali mi że nie są zmienione wytczne z ubiegłego roku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Poleci ktoś jakiś fajny kemping blisko Energylandii? Jesteśmy teraz koło Karpacza na Camp66. Stąd chcemy jechać na kilka dni w okolice Energylandii, by przy okazji zajrzeć do Energylandii, tylko nie wiemy gdzie?


Molo osiek ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie PFCC jest napisane że nieczynny w tym roku.

Chociaż u nich na stronie już jest że czynny od 01.04.2019.

A jakas alternatywa jakby nie było miejsc?

Jutro wyjeżdżamy i z trasy będę dzwonił jak coś.

Edytowane przez Przemysław (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem czy potrzebny Ci kemping możesz stanąć na parkingu u nich za 50 zł pewnie to wiesz, jak byś chciał jechać gdzieś spokojnie możesz zostawić przyczepę za dnia nic jeszcze tam się nie stało typu kradzież czy włam można też powiedzieć o tym ochronie że was nie będzie rzucą okiem na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś poleci innego w okolicy oprócz Molo Osiek?


Biwak nad Zalewem w Imieliniu. W recepcji kupisz karnety ze zniżką, nie ma już weekendowych dyskotek, połowa turystów to zachodnie rejestracje.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Przemysław napisał:

Na stronie PFCC jest napisane że nieczynny w tym roku.

Chociaż u nich na stronie już jest że czynny od 01.04.2019.

A jakas alternatywa jakby nie było miejsc?

Jutro wyjeżdżamy i z trasy będę dzwonił jak coś.

Molo Osiek czynne, dzwoniłem wczoraj żeby miejsce zarezerwować i nie ma problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.