Skocz do zawartości

Energylandia dla dzieci w Zatorze


Helmut

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji zwiedzania małopolski polecam zajechać do parku rozrywki Energylandia. W zależności od kolejek w środku w parku można by spędzić od 5 do 10h :) Teraz mają otwarte tylko do 18, ale przy aktualnej pogodzie to wystarczające. Kolejek we wrześniu i październiku nie dostrzegliśmy [byliśmy po 1 września i w ten weekend -11.10] dltego do każdej atrakcji mieliśmy wolny dostęp. Polecam szczególnie atrakcj eSpace booster i Aztec Swing której za pierwszym razem nie było i nie oszukuję, że to dla niej wybraliśmy się drugi raz. I nie żałujemy - aztec swing naprawdę najlepsza atrakcja parku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Znajdzie się coś dla każdego. Zjeżdżalnie, karuzele, atrakcje wodne też się nadają ale musi być ciepło inaczej żadna przyjemność. Oczywiście jeśli mówimy o energylandi

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Śląskim Wesołym Miasteczku byłem z 3-4 lata temu. Było fajnie ale to jednak lekki old school. Wtedy niestety kilka atrakcji było zepsutych, co niektóre nawet były zamykane gdy staliśmy w kolejce. Niestety wiele rzeczy trącało tam starociem i nie do końca budziło moje zaufanie. Może po remoncie będzie lepiej. W czerwcu jadę do Energylandii, dzieciaki już nie mogą się doczekać. Zobaczy, porównamy. Na Śląsku mamy rodzinę więc spora szansa, że Chorzów odwiedzimy w jakimś niedługim czasie ponownie. Fajnie, że takie rzeczy się w tym kraju buduje. Czekam na Park of Poland. Mam nadzieję, że nie podzieli losów Adventure World Warsaw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Śląskim Wesołym Miasteczku byłem z 3-4 lata temu. Było fajnie ale to jednak lekki old school. Wtedy niestety kilka atrakcji było zepsutych, co niektóre nawet były zamykane gdy staliśmy w kolejce. Niestety wiele rzeczy trącało tam starociem i nie do końca budziło moje zaufanie. Może po remoncie będzie lepiej. W czerwcu jadę do Energylandii, dzieciaki już nie mogą się doczekać. Zobaczy, porównamy. Na Śląsku mamy rodzinę więc spora szansa, że Chorzów odwiedzimy w jakimś niedługim czasie ponownie. Fajnie, że takie rzeczy się w tym kraju buduje. Czekam na Park of Poland. Mam nadzieję, że nie podzieli losów Adventure World Warsaw.

Kolega był z dziećmi dwa tygodnie temu. Otworzyli je od nowa, jest nowy inwestor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Energylandia bardzo fajna sprawa jak chcesz poczuć trochę mocnej adrenaliny - jest tam kilka pozycji które naprawdę robią wrażenie (np. obrotowe wachlujące koło, nie wiem czy się skusze jeszcze raz :) )

Byliśmy na weekendzie majowym, ludzi full swoje trzeba było odstać ale na wakacjach w normalnym dniu pracy jest tam ponoć dużo luźniej.

Przy okazji czas spędziliśmy na polu kempingowym Molo w Osieku.

Kemping super bezpieczny, czysty (jedyny minus to trochę za mało jak dla mnie kabin prysznicowych bo tylko 2 męskie na tyle parcel)

Fajna baza wypadowa bo do 15-30 minut można dojechać do Energylandii, Oświęcimia, Wadowic i innych.

Jest co pozwiedzać.

 

Podsumowując jak z dzieciakami to najlepiej tak od 10 lat w górę, wtedy na maxa wszystko obskoczą.

Ale nasza 8 letnia (jest wysoka) córka zaliczyła rollercoastera choć ja połowę trasy to nie wiedziałem co się ze mną dzieje :)

 

Jak ktoś wybiera się tam więcej niż 2 razy w roku polecam bilet całoroczny - wtedy się opłaca bo jedziesz np. na kemping na tydzień i już 3 wejścia przewyższą cenę całorocznego biletu.

Chętni na zwiedzenie Obozu w Oświęcimiu z przewodnikiem muszą brać pod uwagę, że są tam rezerwacje. i np. jak my byliśmy to były zarezerwowane wejścia już na cały maj.

Rano i po południu mają pewną pulę biletów które wydają od ręki ale to już bez przewodnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w tygodniu tam jest pusto byłem z dzieciakiem już dwa razy w środku tygodnia, to karuzele włączali dla nas jak podeszliśmy do bramki danej atrakcji. Rollercostery są mega szczególnie dragon i speedrollercoster są fajne. Formuła przereklamowana, za krótko zdecydowanie jedzie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.