Skocz do zawartości
Helmut

Energylandia dla dzieci w Zatorze

Rekomendowane odpowiedzi

Helmut

Witam

Czy był ktoś ze swoimi pociechami w Energylandia w Zatorze ?

Nosze się z zamiarem zafundowania dla dzieciaczków wyjazd do Energylandia ale biore pod uwagę tez inna propozycję ale najpierw rozważam ta w Zatorze. To ma być atrakcja dla 10-11 latków. 

Jak wyglada sytuacja z noclegiem w okolicy i ile czasu potrzeba dla dzieci aby obejrzeć i skorzystać z tych atrakcji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bartosz_b

Jakoś na jesień byliśmy z 5 latkiem naszym (wtedy 4-o latkiem). Atrakcji mnóstwo na prawie cały dzień. W lecie podobno są duże kolejki do karuzel, kobieta przy kasach mówiła że w sierpniu przy ładnej pogodzie czekało się około 1h przy każdej jednej atrakcji, więc najlepiej jechać jak pogoda nie do końca zachęca :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Helmut

Dzieki

Planuje im wyjazd na 30 maja i powrót 2 czerwca. Jeszcze musze nocleg załatwić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Robak

Też planowaliśmy, ale jeszcze się wahamy. Nie wiem, czy to prawda, ale podobno mieszkańcy gminy mają wstęp za free i trudno się dopchać w ładne weekendy do atrakcji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jkustra

Tak, to prawda z tymi mieszkańcami. Co do kolejek to normalne niestety w każdym parku rozrywki. Ci są pierwsi w PL więc tylko się cieszyć, że park jest oblegany.

I proponuję czerwiec bo ma wtedy być kolejna atrakcja oddana.

Ja na przełomie też planuję się wybrać. Jak ktoś ma namiar na jakiś polecany kemping w niedalekiej okolicy to poproszę :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kajetan
Napisano (edytowane)

Tam potrafią jeździć z różnych zakątków Polski. Nie polecałbym weekendu  :hmm: Ale osobiście nie byłem, więc się nie wypowiadam. Z kempingiem może być problem, bo to nie turystyczna okolica. Może być to: http://www.skowronek-alwernia.za.pl/skowronek/pole/odległości nie są duże https://goo.gl/maps/PPRBd

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witus

Niedługo tu będzie kemping https://www.facebook.com/CzasNaMolo - już gotowe jest jeziorko, rowery wodne. Pisałem do nich jak będą gotowi będzie info na facebooku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ufolz

Wybieram się na długi weekend (13-17 Sierpnia) do EnergyLandi i okolice Krakowa - czy może ktoś polecić jakieś kempingi a może ktoś z kolegów też sie wybiera na koncert w EnergyLandi? zastanawiam się nad piątkiem rankiem (tuż przed koncertem może nie być ludzi ale kto to wie)

może mieszka ktoś w tamtych okolicach co by odnalazł jakiś kamping lub pole w sadzie do przenocowania wzięcia prysznica z węża. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Walt

Długi weekend na takie atrakcje lepiej sobie odpuścić bo ludzi na pewno będzie zatrzęsienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ufolz

Bylem zwiedzilem, zafascynowany ja oraz dzieci. W dlugi weekend byla cisza i malo ludzi. Pewnie wszyscy pomysleli ze bedzie tlok. Bilet jest calodzienny wiec kocyk zabrany, piknikowo i superowo polecam bez wzgledu na pore miesiaca byle cieplo bylo i pogodnie ducha. Widoki przednie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Dla dzieciaków rok i cztery, zwłaszcza dla tego rok jest tam dużo atrakcji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sluger

Z dzieckiem poniżej 120cm lipa, większość atrakcji niedostępnych, 120-140 cm 80% jest dostępnych, powyżej 140cm all inclusive :) Stałem tam 2 noce kamperem, ochroniarz podciągnął bez proszenia darmowy prąd, zaproponował łazienkę, wodę itd. Bardzo miłe doświadczenie. Można wychodzić w trakcie dnia (dostaje się stempel) odpocząć w kamperze. Byłem w lipcu. Dużo ludzi, ale bardzo miłe wrażenia (zwłaszcza, że można odpocząć w części basenowej)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Z dzieckiem poniżej 120cm lipa, większość atrakcji niedostępnych

Ok, dzięki. To pojadę za trzy lata :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sluger

Moze byc ze warto poczekac bo maja baaaardzo ambitne plany i za 3 lata moze byc 2x taka powierzchnia tam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Gdyby mały miał teraz dużo atrakcji to można pojechać i teraz i za jakis czas. Ale jak większość jest powyżej 120cm to nie nędę jechał żeby patrzył i nie mógł się bawić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi