Skocz do zawartości

Północne Włochy 18.05-2.06 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Gładki musisz nacisnąć przycisk "więcej opcji" i wtedy masz dostęp do zaawansowanych funkcji a nie tylko szybkiej odpowiedzi. Dalej "wybierz plik", wskazujesz zdjęcie, a później "załącz ten plik".

 

Pozdrawiam z deszczowego Śląska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

                                                                         

@gladki83  >  ALE TRZEBA BYĆ ZAWSZE CZUJNYM :-)

 

Po przekąsce panini Delizia ... 5.50€ sztuka

Frizantino wykonczylismy do dna...

Pozdrawiamy,
Ir & Ed

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gładki musisz nacisnąć przycisk "więcej opcji" i wtedy masz dostęp do zaawansowanych funkcji a nie tylko szybkiej odpowiedzi. Dalej "wybierz plik", wskazujesz zdjęcie, a później "załącz ten plik".

 

Pozdrawiam z deszczowego Śląska.

Używam tapatalka, nie było z nim problemu, użyłem tez przeglądarki (również pełnej wersji) i załącza, załącza,załącza i nic.

Myślę że coś z internetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gladki83  >  Myślę że coś z internetem.

 

Przy wolnym Internecie jest problem z załączaniem zdjęć. (nieustanne mielenie)

...zmniejsz rozmiar zjęcia.

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Po powrocie nadrobisz zaległości ze zdjęciami...

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz placyk nr 237 na kempingu Riccione

post-16303-1432669368,47_thumb.jpg

post-16303-1432669437,74_thumb.jpg

Sanitariaty o niebo lepsze niż nad Adria i Arbarello

post-16303-1432669487,72_thumb.jpg

Ładne plaże w Riccione

post-16303-1432669572,35_thumb.jpg

Na rowerkach jest gdzie pojeździć,

post-16303-1432669673,6_thumb.jpg

O dziwo ok. 80% osób zmywajacych to mężczyźni, Kasia mówi ze dotyczy to również prania, ciekawe :-)

post-16303-1432669728,23_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26.05 (wtorek)Wg prognoz pogody dzień miał być deszczowy, więc postanowiliśmy wykorzystać go na zwiedzanie San Marino, skoro ani posiedzieć na kempingu, ani na plaży. Ale o dziwo i na szczęście dzień nas przywitał tylko lekkim zachmurzeniem, z przeblyskami słońca, i dość ciepło, więc na zwiedzanie pogoda idealna :-) Jak się okazało, San Marino to wielka góra, po ulicach której chodzić w deszczu to duże ryzyko, i bez tego bruk był śliski. Sam kraj choć malutki, to bardzo urokliwy i piękny, warto poświęcić na niego cały jeden dzień. Zwłaszcza, że wjazd na górę, a potem znalezienie miejsca do parkowania (wolnego) zajmuje trochę czasu :-) W domu namierzylem parking na Google Street view. Jadąc tylko wybrałem dany punkt, i wiadomo, jak po sznurku :-)post-16303-1432672728,79_thumb.jpgWarto przejść się po trasie między zamkami, przepiękne widoki i panorama z obu stron. post-16303-1432672777,9_thumb.jpgZakup pamiątek i zaskoczenie, niektórzy sprzedają kartki z juz naklejonymi znaczkami, można je wysłać do Europy. Skrzynki pocztowe są białe i rozsiane po uliczkach,łatwo znaleźć. Wśród atrakcji S.M. można wliczyć. "museo della curiosita"-osobliwości i muzeum wampirów. Zjedliśmy tez pyszne lody po 2€ "gałka"-bo to jak u nas 2,5 gałki :-)Drogę powrotną zmodyfikowalismy o przejazd nadmorską ulicą wzdłuż plaż Rimini i Riccione, warta zwiedzenia trasa, wśród knajpek, hoteli, zieleni, kramików, plaż i przemykającego między budynkami morza. Piękna plaża w Rimini post-16303-1432672828,04_thumb.jpgZakończyliśmy wypad zakupami w supermarkecie Conad, obiadokolacją i czas spać :-)

Zamek w San Marino

post-16303-1432672976,14_thumb.jpg

Edytowane przez gladki83 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gladki83  >  W domu namierzylem parking na Google Street view.

                      Jadąc tylko wybrałem dany punkt, i wiadomo, jak po sznurku :-)

                                                

< plaża bez zmian, ścieżki rowerowe to nowość...

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Podziwiamy Was za życiową zaradność i umiejętność korzystania z Internetu.

Oszczędzacie czas + pieniądze.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujesz się może czy inne kempingi mają również w cenie wejście na baseny, jak Camping Italy? My z psem jeździmy, wiec Italy odpada. A free net by się również przydał ;)

Di tej pory nie spotkaliśmy się z tym żeby płacić za basen. W Italy jest 1 basen (podgrzewany, naprawdę ciepła woda) ale w ramach pobytu możesz korzystać za darmo z basenów na Union Lido (zaraz za płotem :-)), gdzie jest kilka różnych basenów - dla dzieci extra. Zapytaj o psy na Camping Italy. Ja akurat o to nie pytałem.Darmowy internet masz na pewno na Camping Villa Al Mare *** w miejscowości Cavallino - na ASCI 16€/doba. Sprawdź w kalendarzu okres akceptacji. Na Boże Ciało nie honoruja.Nie wiem psach.

 

 

Podziwiamy Was za życiową zaradność i umiejętność korzystania z Internetu.

Oszczędzacie czas + pieniądze.

Nie musisz nas podziwiać tylko cieszyć się ze aktywnie korzystamy z Waszych porad, opisów. Dzięki temu są one dla nas inspiracją, dużą pomocą i nauką ;-)

Dziękujemy! ;-)

Edytowane przez Miodzio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aaa myślałem, że Union Lido to jakiś aquapark :)

Union Lido to kemping 5 ***** i jest naprawdę spory. Cześć basenowa ma w nazwie Aquapark.

 

 

Jeśli chodzi o zaradność, to dziś Kasia wymyśliła, jak z dużego parasola przeciwsłonecznego przemakalnego, zrobić nieprzemakalny ;) od nocy ciągle padało, ale ileż można siedzieć /leżeć w aucie. Więc gdy chwilowo przestało padać, nałożyła na złożony parasol...nasza osłonę prysznicową, która robi czasem za osłonę boku bagażnika i chroni od wiatru. Narzuciła ją na ów parasol, powoli rozłożyła i zwisajace brzegi podpięła spinaczami :-) tym sposobem mamy nieprzemakalny duży parasol, pod którym można swobodnie wyciągnąć nogi :) nawet gdy mocno pada :)

post-16303-1432736440,94_thumb.jpg

post-16303-1432736485,03_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Śniadanko, zwiedzanie kempingu teraz już ma 4 gwiazdki :-), odpoczynek. W tym miejscu ceny: Camping Italy **** Karta ASCI 14 € (kalendarz akceptacji karty zgodny z tym ze strony www.CampingCard.co.uk Free WiFi (na całym kempingu) ... Dobra informacja dla tych którzy chcieliby się wybrać na ten kemping np. z dziećmi. Tuż za kempingiem znajduje się drugi Union Lido ze świetnymi basenami, rwąca rzeka z kółko -oponami, basen dla najmłodszych w postaci morza z wyspami. W Union Lido są w sumie 2 kapleksy z basenami. My byliśmy na jednym. Co ciekawe z basenów na Union Lido można korzystać w ramach pobytu na kempingu Italy, bez dodatkowych opłat.

 

Byliśmy na kempingu Italy w zeszłym roku i byliśmy bardzo zadowoleni. W tym pewnie też tam pojedziemy.

 

Union Lido jest właścicielem Italy. Union to "moloch" a Italy mniejszy i kameralny. Wrażenie na Italy robią sanitariaty - głównie te dla dzieci. Są też animacje dla dzieci i dorosłych prowadzone przez ekipę z Union Lido. Goście Italy mają dostęp do wszystkich atrakcji Union Lido.

 

Co dla nas ważne w Union Lido jest pizzeria z pizzą bezglutenową wiec żona nie była pokrzywdzona.

 

W pełni polecam Italy dla osób ceniących sobie spokój i bezpieczeństwo dzieci.

 

Trzymajcie się i wypoczywajcie!

 

Zapytaj o psy na Camping Italy. Ja akurat o to nie pytałem


Na Camping Italy na pewno nie można brać psów. Co więcej, informują że nie można przywozić żadnych zwierząt.

Edytowane przez iwohank (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.