Skocz do zawartości

Markiza którą wybrać?


PAWELWILLK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 814
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

11 godzin temu, Lukbart napisał:

Gdzie kupiles markize? moze podeslesz jakąś stronke, gdzie mają w dobrej cenie

Sebastian ma w dobrej cenie, i chyba transportowo blisko.

Sklep Go Market wystawiał się na targach, nie wszystkie towary chcieli oddawać na miejscu więc się umówiłem że w ciągu dwóch tygodni przyjadę do siedziby z zamówieniem. Uzgodniony rabat 20% miał działać na hasło = i tak było. Omawiana markiza wyszła za 1500 zł. Nie musiałem dokładać do transportu więc jestem zadowolony z zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacekzoo napisał:

@Malinki Na jakie hasło?

Tu nie było konspiracji. Negocjowałem Thule 400, bo taki wymiar byłby najlepszy, Oni w ofercie targowej uwzględniającej 20% rabatu oferowali firmę Fiamma (bo ceny uzgodnili z dostawcą). Z Thule mieli się skontaktować czy taki rabat mogą dać (jak się okazało: NIE). A ja musiałem sprawdzić czy te +10cm dla fiamma 410 nie wejdzie na narożniki. Umówiliśmy się że mówiąc że jestem klientem z targów zachowam możliwość rabatowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Lukbart napisał:

Najgorsze jest to ze Sebastian nie wysle markizy, a mam do niego 340km w jedną strone,.. Szkoda, szukam dalej?

Dopytaj bo miał kiedyś opcje dowozu do Bielsko Białej, jego znajomy tu kursował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Koledzy powiedzcie proszę czy jeśli do Omnistora 1200 dokupię komplet ścian Obelink Queen https://www.obelink.pl/obelink-queen-front-sciana-przednia.html?undefined=undefined to czy uchroni mnie to przed składaniem markizy podczas burzy?

Chodzi o to, że pod markizą mam rozstawioną kuchnię, którą muszę osłonić podczas burzy. Pełny przedsionek radził sobie z burzami i nic nie trzeba było robić natomiast sama markiza odfrunie wraz z mocniejszym podmuchem. Pytanie czy dostawienie ścian coś tu pomoże?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sokes napisał:

Koledzy powiedzcie proszę czy jeśli do Omnistora 1200 dokupię komplet ścian Obelink Queen https://www.obelink.pl/obelink-queen-front-sciana-przednia.html?undefined=undefined to czy uchroni mnie to przed składaniem markizy podczas burzy?

Chodzi o to, że pod markizą mam rozstawioną kuchnię, którą muszę osłonić podczas burzy. Pełny przedsionek radził sobie z burzami i nic nie trzeba było robić natomiast sama markiza odfrunie wraz z mocniejszym podmuchem. Pytanie czy dostawienie ścian coś tu pomoże?  

Czasem widuje się przyczepy całoroczne z rozstawionymi przedsionkami dodatkowo spiętymi pasami, ale z markizą rozłożoną całorocznie  raczej nie. Stąd można wnioskować że markiza jest bardziej podatna na uszkodzenia od wiatru. Napewno boczne ściany wzmocnią ją zwłaszcza jak zastosujesz dodatkowo odciągi elastyczne ale na zimne lepiej dmuchać i w razie większego wiatru lepiej zwinąć markizę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wybrałem workową ale przez zrządzenie losu wylądowała kaseta :D I po fakcie bardzo się cieszę że tak się stało. Thule 6300 4.5 metra. Po cichu liczyłem że wejdzie 5 ale 4.5 też jest fajne  zwłaszcza w porównaniu do 3 metrowego daszka como.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.