Skocz do zawartości

Markiza którą wybrać?


PAWELWILLK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 814
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Co polecicie thule omnistor 1200 425cm, czy fiamma caravan store 410

Bije sie z myslami, ktora lepsza w montażu, która wytrzymalsza? 

Jest okazja kupic fiamme nową za 990zł

U kolegi z Kożuchowa

https://www.olx.pl/oferta/markiza-fiamma-caravan-store-410-cm-CID5-IDBCp39.html

Ma tez uzywaną markize thule za 999zł

https://www.olx.pl/oferta/markiza-workowa-425cm-thule-omnistor-CID5-IDBF67a.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już bym takiej markizy nie kupił, problem z rozwijaniem i zwijaniem, muszą być 2 osoby, jak ktoś mojego wzrostu 166cm? to jak nie masz jakiegoś koziołka albo drabinki to zapomni o zwinięciu-rozwinięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lukbart napisał:

Ja mam prawie 190, i zo a wysoka, mysle ze damy rade, zawsze jest jeszcze schodek wejsciowy który pomoże tylko fiama czy thule? 

Osobiście uważam obie firmy za jednakowo dobre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Lukbart napisał:

W sumie ja tez tak mysle po obejrzeniu zdjec i filmów, ale moze uzytkownicy sie wypowiedzią, ktora ma lepszą konstrukcje i którą łatwiej rozłożyć 

 

Ja również uważam że obie są jakościowo dobre.

Ja zakupiłem story 410, biorąc pod uwagę rabat po targach w Nadarzynie wyszła różnica 200zł. Kolejnym plusem jaki mi sprzedawca podpowiedział to dostępność części zamiennych czyli pojedyńczych poszczególnych elementów. W przypadku thule są problemy lub dostępne całe zestawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Malinki napisał:

W przypadku thule są problemy lub dostępne całe zestawy.

Odpukać, ale trudno mi sobie wyobrazić co mogłoby się zepsuć w mojej thule markizie. Mimo że stosunkowo lekka, to elementy wydają się pancerne. Sposób rozkładania banalny, 2-3 minutowy max. Jestem z niej bardzo zadowolony. 

 

 

 

pancerne, a sposób rozkładania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kevin napisał:

Odpukać, ale trudno mi sobie wyobrazić co mogłoby się zepsuć w mojej thule markizie

W sposób naturalny to nic lub bardzo niewiele, ale przyroda płata nam różne figle a tu konsekwencje bywają różne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Kevin napisał:

Odpukać, ale trudno mi sobie wyobrazić co mogłoby się zepsuć w mojej thule markizie. Mimo że stosunkowo lekka, to elementy wydają się pancerne. Sposób rozkładania banalny, 2-3 minutowy max. Jestem z niej bardzo zadowolony. 

Tak jak napisał @Malinki to przyroda płata różne figle, a siła pozornie niewielka może narobić ogromnych szkód. U mnie w Fiamma musiałem wymienić dwa zawiasy, oba pękły. Jeden przez wiatr, który porwał markizę i wylądowała ona na dachu -- pewnie wtedy uszkodził się i drugi zawias, który finalnie pękł na wakacjach. Na szczeście części zamienne do Fiamma są tanie i łatwo dostępne. 

Jakbym miał kupować Thula to sprawdziłbym właśnie jak z cześciami zamiennymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do fiammy np sklep kena ma na miejscu raczej wszystkie części, a do thule pod zamówienie i 2 tygodnie. Np sprawdzałem @Voku taki pierdolniczek do zawiasu, to jak ktoś wyżej napisał trzeba komplet dwóch zawiasów, a samego pierdolniczka, tu chodziło o jakąś śrubke nie można kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Malinki napisał:

Ja również uważam że obie są jakościowo dobre.

Ja zakupiłem story 410, biorąc pod uwagę rabat po targach w Nadarzynie wyszła różnica 200zł. Kolejnym plusem jaki mi sprzedawca podpowiedział to dostępność części zamiennych czyli pojedyńczych poszczególnych elementów. W przypadku thule są problemy lub dostępne całe zestawy.

Gdzie kupiles markize? moze podeslesz jakąś stronke, gdzie mają w dobrej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.