Skocz do zawartości

Podziękowanie


kit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziękujemy bardzo wszystkim "organizatorom", zaangażowanym, umilającym nam czas :gitara: , sąsiadom zlotowym, starym i nowym znajomym za mile spędzoną majówkę! Było super :D, miejsce prawie na piątkę. Pozdrawiam już niestety z pracy i dziekuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również dotarliśmy do domu cało i szczęśliwie , dziękujemy wszystkim za przemiłe towarzystwo i do zobaczenia niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak:

Kiteczku - Tobie należą się największe podziękowania, gdyż dzięki Tobie mogliśmy się wszyscy spotkać  :bukiet:

Równie wielkie podziękowania kieruję w stronę tych, którzy w jakikolwiek sposób pomagali  (bez wymieniania, żeby kogoś nie pominąć...)  :bukiet:  :bukiet:  :bukiet:

Jednak za zapewnienie takiej terapii śmiechowej, jakiej dawno nie miałam, największy szacun dla Dżumy  :brawo:   Do dziś, gdy przypominam sobie niektóre zlotowe sytuacje, zaczynam chichotać, czym wzbudzam ogólne zainteresowanie towarzyszących mi w danej chwili osób   :lol:  :lol:  :lol:

Dżumiku, skąd Ty bierzesz te wszystkie pomysły? Chciałabym Cię też kiedyś jakoś tak fajnie wkręcić... zaczynam myśleć.... a do następnego zlotu tak niewiele czasu nam zostało....  :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo wielkiego spontanu zlot pod wzgledem organizacyjnym perfekcyjny. Dzieki Kitku za pomysł i organizację. Fotki wrzucę niebawem ! Pozdrowionka dla wszystkich uczestników i do zobzczenia na trasie karawaningowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te powroty ze zlotu długo trwają… :skromny:

 

KITKU serdeczne podziękowania za organizację spotkania, dla WSZYSTKICH dzięki za wspólną zabawę, atmosferę, za te kilka dni oderwania od rzeczywistości.

 

Tak przy okazji naszły mnie pewne przemyślenia…

Prądu było mało, z wodą gorącą szału nie było… a jakoś obyło się bez afer (no może poza pomalowaniem przyczepy kolegi hehe%281%29.gif ), kłótni, demonstracyjnego opuszczania kempingu i temu podobnych. Myślę, że to wszystko nie od prądu, wody itp. zależy, ale tylko i wyłącznie od NAS.

Tak trzymać. :ok:

 

TORNIACZKI, nagroda za zajęcie pierwszego miejsca w konkurencji „Wkręt XVII zlotu” na zlocie kolejnym. :winner: :ee: :]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.