Skocz do zawartości

Jade na biwaczek:-)


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

No i się udało:-) Środe, czwartek i piątek mam wolne i jade nad wodę :D Jeszcze do odbębnienia dzisiejsza nocka w pracy i sobie nieco odpoczne... Jedziemy z dziewczyną do Rybczyzny (pod Rajgrodem) nad jeziorko Dręstwo. Miejscem biwakowym będzie prywatna działka więc koszt obozowania zejdzie jedynie do samego jedzonka:-) Zaraz tylko polece kemping umyć z zewnątrz, sprawdzić ciśnienie w kołach i zaczne pakować ubranka jakieś:-) Pozdrawiam!!!! :D:(:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środa godzina 9:00 - egzamin w wymiany ciepła :(

Piątek (nie pamiętam która godzina :D ) - wymiana masy :D

I też będe miał wolne :( do września :( oczywiście od szkoły. Bo trzeba do jakiejś pracy iść co by na wakacje zarobić :D.

Miłego wyjazdu - ja siedze w książkach :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostały godziny do wyjazdu... troche wlecze asię czas teraz w pracy, ale zaraz coś się porobi i będzie 6 rano :D Szybko do domu, podłącze przyczepe, dopakuje manatki, szybki prysznic i w drogę! :( Ale sie chce jechać... szczególnie, że w czerwcu przepracowałem już 26 dni i jeszcze w międzyczasie musiałem uczyć się do egzaminów:-( Więc odpoczynku pragne jak mało czego :( No ale już niebawem... :( Do zobaczenia na forum w sobotę!!! :]:D:D:D:(:]:D:D:D:]:D:D:D:(:(:piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komp chwilowo ożywiony więc mogę chyba conieco już popisać:-) Na biwaczku byłem, wróciłem w piątek późnym wieczorem. Nie wiem skąd Irku zobaczyłeś mnie tu we czwartek. Było milutko, pogoda świetna, woda w jeziorze ciepła, troche się pomoczyłem, miałem łodke do dyspozycji to troche też powiosłowałem:-) 2 razy byłem na rybkach. Co prawda wielkich sztuk nic nie było, ale drobnicy na kolacje starczyło z nawiązką :-) W przyczepie świetnie spisała się wentylacja, mimo, że na słońcu stała w środku z powodzeniem można było się schłodzić za dnia(wentylator pracował od rana do wieczora, a prąd oczywiście z baterii słonecznej).

 

Troche lepiej zaczynam czuć samochód podczas holowania przyczepy i dzięki temu spalanie wyniosło mi dokładnie 7 litrów ON na 100km!!! Przy dystrybutorze oczy mi wyszły normalnie tak byłem zaskoczony pozytywnie:-) A jeździłem najczęściej ok 80km/h. Zaraz spróbuje jakąś fotke wrzucić o ile komp mi nie zastrajkuje. Pozdrawiam! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ciekawa sprawa z tymi postami...

 

 

Przeglądałem teraz zdjęcia to tylko jedno dla kempingu zrobiłem, reszta tylko przy stole, więc zamieszczam choć te jedno:

http://img1.spx.pl/u/PIC_0058_10024.JPG

Pozdrawiam! :-)

 

PS. Musze chyba bardziej przykładać się do robienia zdjęć, bo coś niewiele fotografuje niestety a po powrotach do domu żałuje :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko 60KM i cos ok 110Nm momentu obrotowego. Niby nie duzo, ale do spokojnej jazdy wystarcza:-)

Pytam tylko z ciekawosci bo mialem takiego kombi w czasach gdy jeszcze jezdzilismy niewiadowka. Radzil sobie dosc fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.