Skocz do zawartości

Stockholm


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ok wszystko chyba zaplanowane za miesiąc wyjazd, mam jeszcze jedno pytanko, fajnie by było mieć dostęp do

internetu na zasadzie karty do telefonu, może ktoś już przerabiał jakiegoś operatora telefonów komórkowych, tak

mi się wydaje że to by było najlepsze rozwiązanie bo roaming to raczej odpada :no:

Jak będę na miejscu to i tak się rozpytam co i jak, ale może coś doradzicie. :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wszystko chyba zaplanowane za miesiąc wyjazd, mam jeszcze jedno pytanko, fajnie by było mieć dostęp do

internetu na zasadzie karty do telefonu, może ktoś już przerabiał jakiegoś operatora telefonów komórkowych, tak

mi się wydaje że to by było najlepsze rozwiązanie bo roaming to raczej odpada :no:

Jak będę na miejscu to i tak się rozpytam co i jak, ale może coś doradzicie. :hmm:

Znajomi ze Szwecji robią rozeznanie w tym temacie dla mnie, dam znać co wymyślili :) jak Tu bede online tzn że dali radę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super  :blagac:  było by fajnie, nie będę musiał kombinować tylko kupię od razu konkretną kartę :ok:

ja juz kupilem router z WIFI i baterią , tak żeby mieć go w przyczepie niezależnie od mojego telefonu.

Na miejscu będę w poniedziałek za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tom,

 

przeczytaj to:

 

http://transportstyrelsen.se/en/Other-languages/Polski-Polish/Podatek-za-wjazd-do-strefy-wzmoonego-ruchu-w-Sztokholmie-i-Goteborgu/

 

Jesli dobrze przeczytalem, w lipcu nie placisz...

 

Z Essen pozdrawia

 

MaK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę nawet nie wiedziałem że takie coś jest :look:  ale tak jak piszesz w lipcu jest za free. :]

Ale max co można zapłacić to 60 koron. W Stockholmie nie zapłacę ale w Goteborgu już tak.

Dzięki za info. :ok: :ok:

 

Podatek za wjazd do strefy wzmożonego ruchu pobierany jest od pojazdów przekraczających stację poboru opłat w dniach od poniedziałku do piątku w godz. od 06:00 do 18:29. Podatek nie jest pobierany w niedziele, dni świąteczne, dni poprzedzające dni świąteczne oraz w miesiącu lipcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.comviq.se/

 

kupiłem to, ponoć działa tylko na internet ( nie można dzwonic - ale nie sprawdze bo mam ta karte w routerze) Cena 45KR , doładowanie 50kr - 1Gb, 100kr - 3Gb, 200kr - 10Gb. 

 

Działa pięknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miłego wyjazdu. Czym płyniesz? My przeprawialiśmy się Polfferisem, m/s Mazowia (mam nadzieję, że nie przekręciłem nazwy). No i uprzedzam, że jak nastawiasz się na to, że to "normalny" prom, to możesz się zawieść. Dla tirowców pewnie ok ale dla rodzin z dziećmi to już nie bardzo. Nawet sklep mizernie zaopatrzony mieli. No ale jedzenie, jak to na Polfferisie, było ok - takie polskie. :-)

Edytowane przez Heniekag (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unity Line Świnoujście Ystad a prom to Polonia (chyba jeden z nowocześniejszych  u nas  :hmm: ) , Polfferisem pływałem z Gdańska do Nynäshamn,

ale to bez przyczepy. Kajutę też wykupiłem to będzie się gdzie kimnąć i odświeżyć, po 700km do Świnoujścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.