Skocz do zawartości

kit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :]

 

Zgodnie z sugestiami zrobimy podczas zlotu pchli targ na którym bedzie mozliwość sprzedaży, kupna bądz też wymiany rzeczy związanych z naszym hobby :]  wpisujmy zatem w tym temacie co mamy do zbycia, co bysmy chetnie kupili itd ...

 

Mysle że najlepszym terminem na pohandlowanie bedzie sobotnie przedpołudnie powiedzmy miedzy 10 a 12 :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zgodnie z sugestiami zrobimy podczas zlotu pchli targ

 

Bardzo dobry pomysł :yes:   ale to tyko sprzęt karawaningowy, czy ogólnie co chcemy ?

Mam do opylenia zbiornik na szarą + przewód, butlę gaz pustą 6kg, apteczka (skrzynka metalowa 25x40cm) router Zyxel nowy w pudełku, dwa krzesełka składane po córkach dla dzieci ok.6 lat,...może ktoś będzie zainteresowany, a pewnie fajne rzeczy można będzie wypatrzeć :hmm:

Trzeba będzie jakiś teren wyznaczyć

Edytowane przez ryba78 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)  Posiadam do odsprzedaży przedsionek z podwójna kedrą przystosowany do bezinwazyjnego mocowania systemem "Vario Clip".

  Rozmiar "14" .  Stan b.dobry, bez przepaleń, przetarć, rozdarć ze sprawnymi zamkami. Do kompletu stelaż aluminiowy z szybkozłączkami "Power Grip", szpilki, śledzie, oraz wpinane pasy sztormowe.

 

post-6371-0-95448900-1429953564_thumb.jpg      post-6371-0-63603700-1429953582_thumb.jpg

 

 

post-6371-0-63062300-1429954385.jpg    post-6371-0-25136200-1429954401.jpg

 

Przedsionek rozkładałem dwukrotnie zaraz po zakupie przyczepy, od dwóch lat leżakuje w domowej szafie...  Preferuję szybkie zmiany miejsc pobytu, dlatego wolę daszki materiałowe. Ostatnio zakupiłem interesujący mnie daszek, lecz posiada kompletny, stelaż jak do przedsionka letniego a ja potrzebuję trzy pionowe rurki (najlepiej aluminiowe) ze szpikulcami.

2) Chętnie zamienię stelaż na te trzy słupki.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwinąłem - pomierzyłem i wyszło: 

 

- góra 550 cm , odpinane boki :

- pionowy 167 cm + 38 cm fartuch,

- bok skośny 100 cm + 110 + 38 cm fartuch.

Czyli całkowity obwód po kedrze wychodzi ok. 1273 cm*   

 

 *- możliwy niewielki błąd pomiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ył ktoś zainteresowany, to moge wziąć ze sobą sotjaki na worki do segregacji smieci (worki 120 litrow). Pojedyncze, podwojne i potrojne, z podstawa i bez podstawy. Cena dla naszych forumowiczow 40,45,55 zl i z podstawa 50,55,60 zl. Ponizej zalaczam zdjecia.

 

Stojaki z podstawą:

ecogrid_1.jpgecogrid_2_3.jpgecogrid_2_2.jpgecogrid_3_1.jpg

Stojaki bez podstawy:

ecofix_1.jpgecofix_2.jpgmaxifix_3.jpg

Kazda klapa wyposazona w dodatkowe mocowanie na siatke marketowa:

ecofix_01.jpg

Edytowane przez mafik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.